Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Niamh]  
Автор varadave ()
Публикувано22.01.11 04:14



Приемайки че това е така, въпросът тук е толкова ли за тия немалко години не можа да се мотивираш да пишеш разбираемо (за масата), за което можеше да получиш желания от теб респект.

Тя масата тука ли е


РЕСПЕКТА СИ ГО ИМАМ скъпа и работя като РЕСПЕКТИРАНА АСТРОЛОЖКА,,,

Редактирано от varadave на 22.01.11 04:26.



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Niamh]  
Автор varadave ()
Публикувано22.01.11 04:23



Специално за близнаците астрологията в практиката ми е показала, че вие много четете, трупате знания и дори мъдрост, които обаче така и не прилагате в собствения си живот. Защото на вас ви е заложено да се движите по най-малкото съпротивление и ви липсва волята да извършите усилия пряко волята си, а именно това иска Сатурн от нас. Чета те внимателно и съм стигнала до извода, ч е този форум е много важен за теб, тъй като му отделяш немалко време. Приемайки че това е така, въпросът тук е толкова ли за тия немалко години не можа да се мотивираш да пишеш разбираемо (за масата), за което можеше да получиш желания от теб респект.

Форума не мие важен ,важна си ми ТИ и твоята АСТРОЛОГИЯ

.
УЖАС ...



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Niamh]  
Автор varadave ()
Публикувано22.01.11 05:01



Всички планети до Сатурн вкл. се поддават на усвояемост и интегриране в характера на качествата, заложени по знак и дом с положителния им потенциал до степен разпознаваемост в поведението и живота на индивида (разбира се от астролог или поне дефинирането им с астрологически понятия).

Момент как си с Кyklos thymos ???

туй ще е от твоя не интегриран и не усвоен Сатурн.Защото инициатора на духовната мьдрост е не коя друга планета до Сатурн а самия той.

Редактирано от varadave на 22.01.11 05:09.



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Doctor Who]  
Автор filmfest (temperament)
Публикувано22.01.11 11:15



"То се шегувам, ама.... помагайте в "шегичките

"

А драги аз съм по тази част. Аз Ви препоръчвам, да не използвате астрология, а астрономия. Защото астрологията така сама по себе си е твърде древно учение и разбира се за това е достта отдалечена от нас сега. Но напротив астрономията е по-скоро близка до нас сега. Иначе сега то и философията и религията са твърде древни и за това, да не ги ползваме ли?! А всъщност аз лично виждам, че е именно така. Тоест ТЕ НАИСТИНА НЕ СЕ ПОЛЗВАТ. Освен може би, ако не се понадрънкаме в свободното си време за това. Е оттам оттук, който на това място примерно вкара наука е вече такъв един старателен и амбициозен Овен, че не е за тази приказка ега ти. Аз вярвам на това.

Иначе виж, да отговорим по на тясно на въпроса. Аз вече дадох отговора си. Каквото кажа по нататъка е може би надрънкания амби овньо'. Но пък писаното си е писано... Аз ще ти кажа това. Виж Юпитер е достоверност, а Меркурий може, да се брои. Щом се брои съответно човек може, да има понятие за минало. Миналото означава мнение за бъдеще, настояще и също така именно сътворението на астрологията. Това е достоверността, тя като проследяване на това понятие за това възприемане е описана от движението на Юпитер по астрологичната карта. Сега един астролог вероятно ще опише знаците, събитията и въобще впрягане на глагола, аз съм подвластен. А идеята тук е, да се установи именно това. Какво проследяваме? От гледна точка на трезвата ни мисъл това е само една проста идея разбираема естествено на всяко две, три годишно хлапе. АМА ЗАЩО, ДА СИ УБИВАМЕ ДЕЦАТА. Аз тухли по главите на хората за това, че изследват понятията не ми се шибат.

За това казвам от гледна точка на астрономията-Меркурий и Юпитер дават това основно понятие ВРЕМЕ. Но ето тук свършва астрономията. После защо Сатурн отговаря за живота? А транзитите, какво да ги правиме тях?!!! А транзитите, какво да ги правиме тях ли?!!! После, какво мисля осми дом е астрология, Овен е астрология.



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: filmfest]  
Автор varadave ()
Публикувано22.01.11 18:16



Това което си написал не е шега , а е голата истина...





Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: varadave]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано22.01.11 21:00



не знам, Варадаве, дали е така...

мислиш ли, че те уважавам аз например

мисля, че с добро ти го казва и можеш по-скоро да спечелиш от съвета й

In the name of the father...


Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Niamh]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано22.01.11 21:03



не виждам разликата между това да ти избухне бойлера или бушоните

поясни, плиизз

In the name of the father...


Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Doctor Who]  
Автор varadave ()
Публикувано23.01.11 01:08



Какъв е шансът да е нещо хубаво?
Много голям е шансът да е хубаво




"I Am The Body Beautiful"

Редактирано от varadave на 23.01.11 01:15.



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Rose.]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано23.01.11 17:06



А ти какво искаш да избухва? Щото няма ограничение, защо да не може всичко да гръмне и да стане един нов голям взрив? Ако трябва ще стане и няма да ни пита.
Аз си се бъзикам с д-р Алфонсо.



Да се опитваш да предотвратиш нещо, което смяташ, че може да се случи е като да се бориш с духове, с някакъв мним и нероден Петко – Колко и да се бориш, „Петко” пак ще се роди, и то където не очакваш и в момента когато няма да имаш сили да се бориш, и пак ще стане това което трябва, че дори по-зле.... – безсмислена кауза таз борбъ.
По-смисъл виждам да съсредоточиш към момента на който му викат „тук и сега” - Ко прайш ти в тоз момент, а?

Иначе след като Юпитера сега влиза в Овеня, значи до сега е бил в 8-мия ми дом, а пък аз нищо не предотвратих.... – А можех, но нарочно не исках... Исках да видя какво ще стане ако предотвратя предотвратяването и да си кажа стана, получи ми се, предотвратих го. Т.е нищо не предотвратих, но добре се получи все пак.



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: lvony33]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано23.01.11 17:18



По-смисъл виждам да съсредоточиш към момента на който му викат „тук и сега” - Ко прайш ти в тоз момент, а?
-------------------------------------------------

честно казано само в това съм се съсредоточила, планове за бъдещето правя най--много до края на месеца и то само да отчета добър резултат за шефа, нищо не мисля, нищо не планирам, мнооооого слабо очаквам нещо, даже май не очаквам,

но за неродения петко си много прав и ми даде хубава идея да се замисля.

иначе на мен юпитер ми ,,влиза,, в първи и сега отивам да прочета за 200 път какво значи белким чунким санким разбЕра



In the name of the father...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.