Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:36 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: varadave]  
Автор Пич Бoжи (падладял)
Публикувано21.01.11 20:40



Опасна раота сте вие.



---


Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Doctor Who]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано21.01.11 21:18



на мен и уран ми влиза в първи, плутон ще ми тръшка слънцето на квадрат до ноември, а сатурн като ми мачка луната се опъва в опозиция и на слънцето, и на венера, и на меркурий...

и още...ама за сега се удържа положнието, но мисля, е въпрос на дни и при мен да стане веселба



In the name of the father...

Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Niamh]  
Автор varadave ()
Публикувано21.01.11 22:13



Не ме размешявай...хахахахахахахахахахахахахахаххахахха



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Niamh]  
Автор varadave ()
Публикувано21.01.11 22:16



Юпитер е това, почти всичко е в твои ръце.
Това което е в ръцете му е САТУРН

... РЕАЛНИЯТ ПРОДУКТ НА ЖИВОТА.
=>Юпитер ...
Напиши още нещо и съм нокаут и "a-lalos"...lol
Ако ти е известно какво е а-лалос.

Редактирано от varadave на 21.01.11 22:18.



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Пич Бoжи]  
Автор varadave ()
Публикувано21.01.11 22:25



Опасна раота сте вие.
О да червено вино снощи пих...и никой не остана


майтап аз не пия ...



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Doctor Who]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано21.01.11 23:27



Късметлийско ще е, съмняваш ли се ? То няма друг начин. Щото на вас Стрелците все ви е късметлийско до последния момент преди да избухне... бойлера.

- шегичка :))



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: lvony33]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано21.01.11 23:42



а на нас, овните, какво ни избухва ?

In the name of the father...


Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: varadave]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.01.11 01:40



Юпитер по отдалеченост от Слънцето се намира преди Сатурн в рождената карта. Всички планети до Сатурн вкл. се поддават на усвояемост и интегриране в характера на качествата, заложени по знак и дом с положителния им потенциал до степен разпознаваемост в поведението и живота на индивида (разбира се от астролог или поне дефинирането им с астрологически понятия). Сатурн е показва границите на личността и играе ролята на своеобразна рамка. Според това колко добре действа тя, ясно очертана, можем да съдим за личностното развитие и затова да, какъв е резултата на практика от смазването и интегрирането на чарковете до Сатурн. Възможностите да работим по себе си ни се дават от хода на времето и прогресирането на картата. Някои по-напреднали индивиди успяват донякъде да управляват и телата отвъд Сатурн. Дори смятам, е има единици, които ги управляват докъм 90%, но за тях астрологията е смешна, тъй като те така сами си гледат в бъдещето.

Обикновения човек в около 80% действа и се ръководи от предпоставките на слънчевия си знак. Останалите 20 зависят от съдържанието до Сатурн вкл. Сатурн по правило винаги се разглежда в съпоставка с Юпитер. Една личност е надеждна, когато позицията на Сатурн по възможност е по-силна от тази на Юпитер. Ако е обратното, това е личност с възможности и претенции, които с течение на времето обаче тя не покрива. Бизнесмен със силен Юпитер и слаб Сатурн = смешка. И във всичко друго пак е важно. Ако Сатурн 'не изправя колелата и не смазва ръждата на колелата на каруцата ни', да забравим че 20те процента могат да са ни от полза. Те ще са само някакви украшения, които ще остават винаги скрити под дрехите, но ще се очертават така че даже да загрозяват външния ни вид.

Специално за близнаците астрологията в практиката ми е показала, че вие много четете, трупате знания и дори мъдрост, които обаче така и не прилагате в собствения си живот. Защото на вас ви е заложено да се движите по най-малкото съпротивление и ви липсва волята да извършите усилия пряко волята си, а именно това иска Сатурн от нас. Чета те внимателно и съм стигнала до извода, ч е този форум е много важен за теб, тъй като му отделяш немалко време. Приемайки че това е така, въпросът тук е толкова ли за тия немалко години не можа да се мотивираш да пишеш разбираемо (за масата), за което можеше да получиш желания от теб респект.



Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: Rose.]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.01.11 01:42



На вас собствените ви бушони.





Тема Re: Юпитер завръщаненови [re: lvony33]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.01.11 01:43



Колко точно, ето че се намират и други хора да казват истината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.