Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:18 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: гей, би или просто любов към известносттанови [re: Rose.]  
Автор Doctor Who (D Doctah)
Публикувано30.12.10 00:48



Хайде обяви го публично, коя е тая личност дето те дразни толкова.





...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема Re: гей, би или просто любов към известносттанови [re: Doctor Who]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано30.12.10 00:50



те си знаят кой е, няма защо да го казвам



In the name of the father...

Тема Re: гей, би или просто любов към известносттанови [re: Rose.]  
Автор Doctor Who (D Doctah)
Публикувано30.12.10 00:53



Хахаха, има защо - тия недомлъвки са супер изтъркани. А и четат хора, дето не знаят. В крайна сметка цяла тема си посветила на тая личност, опитваш се да намекнеш и коя е... кАжи си направо и толкова.





...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема Re: гей, би или просто любов към известносттанови [re: Doctor Who]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано30.12.10 01:05



всъщност личностите са две - тази, за която е темата

и размислите ми върху влиянието на стрелешкия асцендент върху рибешкото слънце на един познат, така да го наречем :)))

In the name of the father...


Тема Re: гей, би или просто любов към известносттанови [re: Rose.]  
Автор Doctor Who (D Doctah)
Публикувано30.12.10 01:10



Как щях да забравя, че всичко се върти около теб, а ти около "твоята" Риба





...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема Re: гей, би или просто любов към известносттанови [re: Doctor Who]  
Автор Rose. (доказан феникс)
Публикувано30.12.10 01:12



не знам защо мислиш така

просто ти обясних, за да не се объркаш

темата е за лесбийка или поне твърдяща, че е такава

мен и рибите ги забрави, може да са се вмрисали вече откъм главата



In the name of the father...

Тема Re: гей, би или просто любов към известносттанови [re: Doctor Who]  
Автор Niamh ()
Публикувано30.12.10 01:50



Нещата за обсъждане се натрупаха като лавина. Значи, разбери че въпреки написаното от теб не сте искрени. Защото примерно се имате за някакви толкова добри същества, направо безупречни, защото именно замаскирате с добро поведение, готовност да направите това и онова (а вие просто имате излишък от енергия... за пилеене) всичко бихте направили, за да изглеждате в представата на другия много добри, но и същевременно, да можете да оправдаете други неща, които не са чак толкова добри, невинни. Защо ми говориш за спестяване на разни дреболийки с цел да не обидиш другия че ти доскучал, значи предпочиташ като ти е доскучал да компенсираш примерно в интимна компания с някой друг, Но! понеже ти всъщност си държиш на гаджето (айде развих сюжет) и не искаш да се разделяте, защото като се разнообразиш с друг вече ти минава скуката от твоя, и това наричаш доброта, загриженост за чувствата на другия? Кажи ми, всеки човек си има недостатъци и откровени лоши черти и ги проявява понякога, но ти може би нямаш такива? Не те карам да споделяш, но ти мислиш ли, че винаги си добър човек във всички ситуации с всички хора(дори бих добавила и животни)?

Добре, ако ти е скучен човека, защо пък да не му го кажеш, защо не минете на вариант неангажираща връзка и да си кажеш ясно че не можеш да се обвържеш на сто процента, пък ако не му допада, поне има избор, докато като лъжете партньора, вие не му давате да избира, дори наобратно, карате го да се чувства той проблемът, понеже ви държал до еди колко си часа на телефона. Но в друг слуай сама ще се държиш будна и няма да се сещаш че нещо ти е отнело от съня.

И т.н.

За паническите атаки, има лечение да и облекчение, но не и отърваване от диагнозата, поне не чрез традиционни методи, човекът е известен и богат, не е невеж, но ми прави впечатление че е странно мълалив, бъзикат го че е срамежлив, той самия се обърква, когато някой се опита да го постави в центъра на вниманието.

Да, всъщност си права че може да са щастливи, ни най-малко не ги съдя, дори както казах харесва ми когато някой по неведоми пътища е разбрал неща, дето други няколко живота няма да достигнат и мъчат близките си, претендирайки да са нещо, което не им е заложено да са.

Стрелец с нищо не може да ме изненада, това че както казваш си открита, дори да нямаш маска, е тактика, постоянно сменяне на тактиката пред опонента с цел да спечелите в спора. Може не всички да се налагате арогантно, но това ви е целта, да си наложите вижданията и да има кой да ви слуша. А че виртуалните форуми са глупост и т.н. без да оспорвам твърдението ти че не те вълнува някакво си модераторство, все пак си вложила малко от огнения маниер да омаловажаваш това, в което не участваш. Тъй като огнените сте състезателни и или се впускате в нещо и се съревновавате с някого, или се оттегляте с позата че не ви е интересно.

И пак ще се върна към паническите атаки - ти може би си терапевт или доктор и си излекувала поне един, съдейки от реакцията ти доста повече пациенти и махваш с ръка: лесна работа. Ако знаеш колко стрелци познавам, които така на теория разбират от много дисциплини, аха да понеш да цъкаш с език, тоя как не са се сетили да го вземат и да го послушат и той ще реши икономическата криза и политическите кризи и проблемите в третия свят, с такава увереност говорите за нещо си колко е просто, а няма кой да се сети да го направи... ами идете на тия високи постове де, да оправите света, как може да не ви оценяват по достойнство и да не ви дадат тоя шанс... Но като стигнете до тези постове, драги стрелци, се получава... I have a galaxy to run...



Тема Re: гей, би или просто любов към известносттанови [re: Doctor Who]  
Автор Niamh ()
Публикувано30.12.10 02:08



Да, ти си вярваш че този път си искрена, знам че не си от типа да влага смисъл между редовете, вие стрелците просто пропускате да споделите най-важното. Ами защо ми е да се държи куртоазно и да се прави на такъв и онакъв, защо ми е да водя какви ли не интелектуални разговори, защо ми е да ме баламосва че се интересува от моите интереси и хобита, като НИКОГА не е в състояние да говори за НАС, да бъде себе си с мен, да се развива връзката ни; какво общо има политическия режим в еди коя си държава с това че нещо между нас куца и като повдигна темата, започва великото мълчание първи вариант, втори, отбиване на темата, трети захъркване, четвърти излиза да отмахне тия досадни теми от съзнанието си или да се оживи с някой мач и да коментира едни и същи тъпизми самодоволно. Добре! Нали искате да сте добри в очите на партньора, нали искате да не го разочаровате, нали искате да отговорите на очакванията му, дори както ти каза с нежелание, но защо се получава така, че съществата, 2 на брой, съжителстващи заедно години наред никога не обсъждат нищо, касаещо взаимоотношенията на същите тези двама дето 'съжителстват' заедно... вие просто сте с някого само тялом, и то доста по-рядко от всички останали слънчеви типажи...



Тема Re: гей, би или просто любов към известносттанови [re: Niamh]  
Автор Doctor Who (D Doctah)
Публикувано30.12.10 02:22



Само да не забиваме във философия като прави някой добро дали винаги е от егоизъм. Ми има го егоизмът - например да се чувстваш добре съм себе си, да знаеш, че правиш това, в което вярваш. Но те мисля, че е показност за другите - това си го прави човек за самия себе си и своя интегритет, което естествено, че е супер Его-ориентирано, но въпросът е дали е полезно за света или не. Обективно. Подбудите - еми освен ако човек не е мазохист трудно ще са, защото му е кеф. Иначе между другото аз определено не искам да изглеждам добра - добрите хора ги мачкат, мислят ги за наивни, просто да се правиш на добър е даже ме дразни по някакъв начин. Освен ако някой не го усещам, че си е такъв, де... тогава е глътка свежест. Но аз не съм от тия глътки точно.


Иначе по твоя пример - за изневери не мисля, че трябва да се крие. Даже мисля, че връзката е добре да се приключва преди да се случи изневярата. Естествено, че човек е откровен, ако е наясно, че иска да приключи с някого, вместо да го мотае. Говоря ти, че хората правят много неприятни неща, за да помогнат на близки, приятели и дори не толкова близки понякога. Ама и да го правят, и да натякват колко им е гадно - еми откровено е, ама не ме кефи хич.

Ако ми е скучен като човек, няма да съм с него. Но и аз съм си скучна понякога на себе си, ама какво?

А това с енергията за пилеене - човек има енергия за неща и хора, за които му пука. Иначе енергията изчезва с щрак на пръстите. Влагането на енергия е проява на лично отношение.

А това с тактиките - добре звучи всичко да ми е обмислено, често се правя, че е, но това са шеги. Не е така. Защо ми е тактика? Просто се опитвам да те опозная някак, затова се отварям. Нали така се прави? Или е по-модерно да се подозираме и обвиняваме в някакви задкулисни планове? А иначе - не е ли възможно наистина нещо да не ти е интересно? И ако се състезаваш да го правиш заради състезанието - щом си се захванал ще се вложиш, разбира се, половинчато е тъпо да се правят нещата - но да не ти пука безкрайно много за крайният резултат? Трябва ли да си все по средата - и така, и иначе, но нито едното от двете наистина и това по-добре ли е?

А за ПР учила съм за това, да... лекува си се напълно. А диагнозата в какъв смисъл остава? Това не е психоза, а като са изчезнали кризите и знаеш как да се справиш с тях, ако се случат евентуално, как да реагираш когато усещането е на 3, 4, 5 преди да достигне до 7, 8 или 9 - човек си е спокоен и няма проблеми. Да, гадно е, но първото, което научава е, че от това не се умира, че е естествена реакция на организма при страх. Има си методи, примерно когнитивно-поведенчески. Е, не мога да ти гарантирам, че на всеки действат. Но това дори не е диагноза за лекарства реално, макар че ги прилагат. А лесна работа не искам да махам с ръка, защото човекът си го преживява сериозно и това е доста мъчително като преживяване. Но не е за цял живот и е причина да се справи с нещо, което е довело до това, а не да се депресира за цял живот. И не е важно другите какво мислят като му знаят диагнозата - ако са необразовани и се стряскат, техен проблем.



I have a galaxy to run звучи доста яко, но дотам.



...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso

Тема Re: гей, би или просто любов към известносттанови [re: Niamh]  
Автор Doctor Who (D Doctah)
Публикувано30.12.10 02:29



Може да му е болезнена темата, да го е страх, че ще си срине бариерите. А може по някакъв начин да подхождаш нападателно или много пъти да сте водили този разговор без развитие и да има негативни очаквания.
Може да го хващаш точно в момент, в който не е готов за това или иска да се отпусне.

Принципно най-добре за такива разговори е да се предупреди, че тия дни трябва да се проведе, за да може човек да се подготви психически и да не реагира емоционално. Да се реши какво трябва да се каже, да се говори от първо лице аз как се чувствам, а не ти това правиш, ти си еди какъв си. Да се проведе в сериозна обстановка и помещение - т.е. не в спалня, кухня по време на ядене, гледане на ТВ и тн. И след като се излезе от сериозната обстановка, да не се връща отново, докато обратно не се навлезе в нея. Много често хората заговарят за нещо ей така - на масата примерно. При което човек не знае как да реагира, защото това е някак вметнато не на място. Не че това не е как общо взето почти всички го правят, но принципно предразполага към избягване на темата, защото настройката е друга.
Освен това, може човек след като каже спокойно каквото има да даде време на другия да помисли и да му отговори примерно след ден, два, три... В смисъл ако се създаде сериозна и откровена атмосфера, рядко човек ще побегне - а ако го направи значи има някакъв проблем, нещо го притеснява, от нещо се страхува... и тогава не е хубаво да се притиска, а да се остави той да продължи темата, когато е готов.

Знам, че сигурно ги знаеш тия неща, но ги написах и ще ги пусна.



...rude and not ginger...
Allons-y, Alonso




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.