Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Рак срещу Скорпионнови [re: Funnily]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано10.12.10 03:20



Аз


Allons-y, Alonso



Тема Re: Рак срещу Скорпионнови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор varadave ()
Публикувано10.12.10 12:48







Тема Re: Рак срещу Скорпионнови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор varadave ()
Публикувано10.12.10 13:01



Мерси колега...





Тема Re: Рак срещу Скорпионнови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор loverrock ()
Публикувано10.12.10 13:18



Колко грозно казано!

good lover


Тема Re: Разбира се,нови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано10.12.10 13:36



Сори за правописните ми грешки,но фрау Меркел все ми е в главата...



Редактирано от varadave на 10.12.10 13:50.



Тема Re: Разбира се,нови [re: varadave]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано10.12.10 16:31



Няма проблем. Само дето единственото, което схванах от цялата работа е, че нищо не разбирам.

Ама тези домове и без това са ми празни ... Без девети.


Редактирано от Kaлoмaин на 10.12.10 16:33.



Тема Re: Рак срещу Скорпионнови [re: varadave]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано10.12.10 17:44







Тема Защо да е грозно?! Така съм го увидел ...нови [re: loverrock]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано10.12.10 19:03



Извинявай ако съм те засегнал, да не си дева? Възможно е да има изключения ...



Имал съм връзка с над 20 дами деви, като 50% от тях са от бивши републики на СССР, по точно Молдова и Украйна ... Мнението ми е базирано върху практически опит , а не от предполагаеми тълкувания. Аз също имам наблюдения върху зодиите и от практиката стигнах до заключението , че везна и дева са несъвместими ..., освен за еднократна употреба. Жената дева е егоист и материалист, нейната "обич" преминава през банковата сметка на партньора, а аз съм везна и не пилея как да е ...

Скорпион или рак? Ето моят скромен практически опит за тези зодии , но само за дамите ..., за мъжката част по компетентен е "пич божи" ... Та на въпроса:
Имах аверка рак ..., страхотна дама е рака в секса и любовта, това е жената, на която би трябвало да се присъди световният рекорд по най бърз оргазъм и в количество също ... , когато обича - не мисли за портфейла на авера си ... Нейната сестра бе скорпион (2 гд. по голяма) ... и често ми налиташе ..., е аз да не съм от желязо?! И двете са мн. готини ... , но както често става, скрито - покрито не остава ... , та се случиха некои неща - двубой ... Моето ракче наби кака си скорпионче ... Е, в крайна сметка нещата се оправиха благодарение на моята добра дипломация на везна и настана мир и равновесие ... До ден днешен имаме добро приятелство което се крепи на девиза: "по добре кака, отколкото чужда" ...
Та оттогава дамите рак и скорпион ми допадат ... и никога не се знае кой кого ще надвие - това е отговорът ми по темата ... , а защо трябва да водят двубой изобщо?!




Тема Re: Разбира се,нови [re: Kaлoмaин]  
Автор varadave ()
Публикувано10.12.10 19:36



Значи си чиста паничка и без много горе=>долу...и чат=>пат






Тема Re: Защо да е грозно?! Така съм го увидел ...нови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор loverrock ()
Публикувано10.12.10 19:45



Дева съм, не сме материални, а държим всичко да е перфектно, но си прав, че дева и везна не се получава! Аз имам слабост към водните зодии!

good lover



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.