Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 06.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Общуване с Раци и усещания  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.10.10 10:57



Допускам някакъв малък процент вероятност да съм се объркала, но.... като общувам с раци, и особено ако са жени, все имам някакво усещане, че ме възприемат като по низше от тях създание, което е там за да им служи за нещо си, от което те имат нужда в момента. Същевременно се забелязва не само неприкрита, но дори умишлено демонстрирана по уж тактичен начин нотка на презрение и досада.
Когато човек има проблем те ще се отнесат с него много услужливо и ще демонстрират внимание и загриженост, но всичко в моите очи изглежда по скоро изкуствено и злорадо, въпреки че повърхностно погледнато може на някой да се стори истинска загриженост и съчувствие.
Хем уж са много мили и симпатични, хем човек остава с чувството, че не го уважават и го възприемат като средство за постигане на някаква цел, което в името на целта трябва да бъде изтърпяно, да се отнесат към него с неприкрито снизхождения. А те са самите се имат за Богоизбрани, които са там за да командват парада, да ползват по низшите както им е удобно и от време на време да ги унижават (хем уж тактично хем с неприкрита подигравателна нотка) за да им гледат сеира.
Така както го казах прозвуча доста грозно, естествено реално гледката не е чак толкова противна. Но това са моите лични усещания и то не преувеличени, просто изказани с думи.




Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано22.10.10 23:57



Нямам близки отношения с женски Раци, затова не мога да обсъждам тях от опит. Но имам наблюдения за мъжките Раци и те са само положителни



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор varadave ()
Публикувано23.10.10 00:02



и те са само положителни ...посмали малко де ,че нагарча ...
а ако знака рак е със северният лунен възел ,то тогава спешно трябва усмирителна риза и гумена клетка...

Редактирано от varadave на 23.10.10 00:05.



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор jeny86 ()
Публикувано23.10.10 13:22



Незнам защо имаш такива усещания.
Типичните раци са много чувствителни и състрадателни и съответно винаги внимаваме да не нараним някого с думи или действия.
Ако понякога не изглежда, че е така, не забравяй, за дебелата черупка, която прикрива уязвимостта на тези хора- което понякога се тълкува като хладност и незаинтересованост, но подобно поведение е по-скоро вид ...самозащита.Но нещата не са точно, така както изглеждат на повърхността- особено при раците и...онези другите с черупките .


А и по-скоро си засегнат от някои конкретни индивиди...(хора всякакви), но не си прави генерални заключения за знака като цяло



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: jeny86]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано23.10.10 14:18



Не съм казала, че съм засегната, не се засягам от такива неща. По скоро ми е неприятно такова отношение към хората. То хубаво да имаш самочувствие, ама да не е за сметка на други. А раците са доста безскупулни. Не знам какво значи
Типичните раци са много чувствителни и състрадателни и съответно винаги внимаваме да не нараним някого с думи или действия. .

Точно раци обичат да засягат хората по най гадния възможен начин и точно на тях не им пука какво ще причиният на човек, всъщност нарочно го правят, за да засегнат. Ще си му отмъкнат гаджето и изобщо няма да им пука. Ама хич, дори сами си го казват. Жена рак без проблем ще подлъже човек, че му е приятелка за да извлече макс полза и после пак без проблем когато вече не и е нужен, че го шути отзад. Точно това е най гадното, че са лицемерни и подлъгват хората и после човек се чувства прецакан. И наистина е. Рак е в състояние от корист дори да се ожени като заблуждава въпросната жертва, че е много обичана. Но ако намери по подходящ мъж или пък се влюби в друг няма изобщо да се замисли и без изобщо да и пука за чувствата на настоящия ще си го зареже. И пак сама си казва, че не и пука.
Така че твърдението за чувствителните и състрадателни раци е напълно безпочвено.
Но иначе да - умеят много успешно да си придадат вид на загрижени и състрадателни ако решат да спечелят някой за някоя тяхна си кауза.




Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор jeny86 ()
Публикувано23.10.10 14:51



Това са си твои лични наблюдения върху някои хора- но не всички хора са такива. Важно е и нивото на всеки човек - всеки човек независимо от слънчевия си знак си има низш Аз и визш Аз , ако мога така да се изразя. Разбира се хора, които са в съзвучие и се ръководят от визшия си Аз са по-рядко срещани от първите.
Всички неща, които описваш като поведение , лично мен са ме възмущавали преди време от съвсем други хора със съвсем различни слънчеви знаци. Това са хора с голямо его и големи комплекси, затова се опитват да "мачкат" другите един вид, та така си мислят ,че по този начин въздигат себе си, неразбирайки, че още повече сами се принизяват и към тях изпитвам основно съчувствие.


Това дали някой е подъл безкруполен,лицемерен и т.н. май не се определя толкова от слънчевия знак, а по-скоро от ценностната система на човек, защото аз съм срещала такива сред всички слънчеви знаци . И например всички неща, които си описал от своите наблюдения не важат за мен- нито обичам да засягам хората, или пък недай си Боже да ги мачкам . Е, нещата са по-различни, ако някой упорито се опитва да ме засегне- дълго време мога да съм пасивна и да не обръщам внимание- но когато прекали.....наистина много ще боли.Но това сигурно важи и за теб, нали ?



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор jeny86 ()
Публикувано23.10.10 15:10



Рак е в състояние от корист дори да се ожени като заблуждава въпросната жертва, че е много обичана. Но ако намери по подходящ мъж или пък се влюби в друг няма изобщо да се замисли и без изобщо да и пука за чувствата на настоящия ще си го зареже. И пак сама си казва, че не и пука.

От "корист" - имаш впредвид по сметка? - Не бих- любовта за мен е свещенна :)
Но, ако при чисто хипотетична ситуация съм женена за някой, към който просто изпитвам привързаност и срещна "истинската любов" и взаимно се обичаме с другия- изхода е ясен. Не бих казала, че няма да ми пука за чувствата на другия, напротив, но в една такава ситуация всички са наказани и човека до когото хипотетично съм, няма да е щастлив, да е с някой който не го обича истински. Затова от моя гледна точка, ще е по-добре за него да го освободя, да намери някоя с която ще е по-щастлив

, а не да се мъчим всички



Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано23.10.10 15:17



Какво да посмаля? Да излъжа ли?

Такива са ми преките наблюдения, това пиша. Ако трябва да теоретизирам какво би могло да бъде, то всичко може да бъде.

Do what works or do what's right?

Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: jeny86]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано23.10.10 15:26



Споделила съм си личните усещания за тази зодия като цяло на база на моите контакти с нейни представители.
И не очаквам някой рак да си признае, че е такъв човек, дори пред себе си. На думи всички са перфектни и им вярваш докато не ги опознаеш.
Не казвам, че това е най лошата зодия. Все пак имам син рак който много обичам. А по овни колко съм плюла.....


Но наистина това са усещанията ми за рак от личен опит. На него вярвам повече отколкото на думи .




Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор jeny86 ()
Публикувано23.10.10 16:06



Е, аз нямам намерение да те карам да вярваш в нещо, което не вярваш, просто минавам случайно и коментирам от позицията си на жена рак .
Аз пък се стремя да ти представя как са нещата реално при мен ,без самозаблуди, няма защо да се представям за по-добра отколкото съм, но определено характеристиката ти не ми пасва- корист, подлярство са ми крайно неприсъщи и отблъскващи качества, наистина . Но ти вече си имаш изградени предрасъдъци и е възможно като търсиш нещо винаги да го привличаш, чрез дадени хора :) Овни, раци и т.н. светът нямаше да е същия без всичките персонажи и знаци, всеки е необходим , уникален и неповторим за цялостната картина по-някакъв начин и астрологията нямаше да е същата. Да няма Раци, кого щеше да управлява Луната- ами ако си нямахме Луна и съответно луни в хороскопите си ? Ужас какви неемоционални, нечувствителни двукраки щяхме да сме :) Пък Овните, ако ги нямаше или Марс наистина би било трагедия:) Сред тях съм срещала прекрасни хора и наистина ужасни създания, но нямам предрасъдъци. Хората, които най-силно обичам и тези , които ми се случвало откровенно да мразя, макар днес това чувство да се е изпарило са Скорпитата:) Има хора и хора :)
Както и да е

Дано занапред да ти се случи закономерно след лошата и хубавата страна на раците да опознаеш. Може да се случи, не само чрез детето :)
Аз не споря, че хората, които си срещала са кофти :)
А ти какво си ?



Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.10.10 16:46



На твоите думи се смея. Предварително се извинявам на всички Раци от двата пола, обаче по мои лични наблюдения, представителите на тази зодия и особено мъжете са най-големите интроверти и най-склоннните към социопатия и психически заболявания. Вероятно поради тяхната свръхчувствителност, която е трудноразбираема от останалите хора. За да не ми се сърдите, Рачета, ви информирам, че асцендентът ми е Рак, за жалост. Трудно се живее с тази свръхчувствителност и способност да виждаш това, което за другите е невидимо, а за Раците е очеизвадно.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Ники,нови [re: NikiFin]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.10.10 16:47



Това, което описваш, не е характерно баш за Раците. Такива хора има от всички знаци на зодиака, но "употребяването" и захвърлянето на другите е по-характерно за Скорпионите и женските Лъвове и Козирози, отколкото за Раците. И моето мнение е плод на дълги наблюдения и общуване с много, много хора.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор varadave ()
Публикувано23.10.10 18:36



И не очаквам някой рак да си признае, че е такъв човек, дори пред себе си. На думи всички са перфектни и им вярваш докато не ги опознаеш.

ПРИЗНАВАМ СИ като екземпляр с доминантен АСЦЕНДЕНТ РАК



Редактирано от varadave на 23.10.10 18:37.



Тема Re: Ники,нови [re: paзбиpaм]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано23.10.10 20:51



Аз с жени скорпиони и лъвове опит много нямам. Козирог още не са ме изхвърляли от живота си може би защото никога не съм била особено близка с такива. Скорпионите определено са интересчии, да, но тях ги усещам някак си по различно, въпреки че не може да опиша как и да отговоря защо.
Ама за раци имам доста обстойни наблюдения, защото по стечение на обстоятелствата съм имала шанс да ги опозная. Не съм казала, че Раците изхвърлят човек от живота си (както един лъв сигурно би направил, имам малко опит с мъжки) брутално. Не изхвърлят (освен сигурно ако наистина се налага, ама лично аз не съм била свидетел), а просто забравят за него, защото за дадения момент не могат да го ползват за нищо или просто има нещо друго, което за момента повече ги устройва. Рак ти е приятел, когато си под ръка и когато може да те води за носа, а ти през това време го ласкаеш или поне си достатъчно мил с него. Обикновено са заобиколени с хора, над които могат да доминират или такива, от които имат някаква полза за момента.
А към такива неща съм особено чувствителна.
Иначе не знам дали е чувствителност, но е много лесно да ядосаш или засегнеш рак с най дребното нещо, дори без да се усетиш. Което не го определям като положителна черта.




Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: jeny86]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано23.10.10 21:08



Всъщност исках да проверя дали има астрологично потвърждение на думите ми, според астрологията, а не според представителите на зодия Рак. Освен това се зачудих ти как може да си толкова сигурна, че това, което си е формирано само от зодията Рак. Аз лично съм Риби (чувстителността не ми е непозната

), но с асцендент Лъв. Чувствам се (и най вече се държа) много често като Лъв и не мога добре да преценя кои точно мои черти идват от Лъва и кои от Рибите. Затова и се съмнявам, че ти разсъждаваш 100% от гледната точка на Рак ако имаш асцендент различен от Рак.
Между Рак и Скорпион май има някаква връзка и те по начало се привличат и се обичат. Може би и поради голямата си любов се разочароват и намразват. Познавам случай обаче обратен на твоя - Скорпион който мрази силно Рак, но го разбирам, защото Ракът наистина в случая е дразнещ. Всъщност като се замисля Рак може да бъде адски дразнещ и се чудя дали го прави съзнателно и нарочно или просто си прави каквото му е кеф и то по някаква случайност винаги е адски дразнещо. Проклетии са Раците, в това съмнение няма.
Аз лично съм била разочарована от Скорпион, но не съм го намразила. Като добавим и че Скорпион ми е спасявал живота и не знам длаи заради това, но имам особено отношение към тях.




Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор jeny86 ()
Публикувано23.10.10 23:38



Всъщност исках да проверя дали има астрологично потвърждение на думите ми, според астрологията, а не според представителите на зодия Рак
Няма, но затова първо трябва да се запознаеш с астрологията, с характеристиката според астрологията на слънцето в рак, може и с Гудман да опиташ като за начало
По твоята логика и ти няма как да си сигурна, че поведението което наблюдаваш се дължи на слънцето в рак изолирано от целия хороскоп, нали ?


По-горе щях да ти пиша, но не ми се задълбаваше, че нещата които си наблюдавала у тези жени интересчийки и т.н. съм ги виждала у много жени риби (какво съвпадение )всичко както си го описала дословно , но тъй като съм се запознала и съм чела доста за слънцето в риби, а и не съм се ограничила на база лошия си опит съм срещала и много добри хора сред тях, чисти хора и разни пиранки или такива, които се изживяват като вечните жертви и емоционални изнудвачки и манипулаторки ... и пак стигаме до извода, че това не идва от слънчевия знак. Независимо от останалата част от хороскопа си, която също е много важна в същността си аз съм носител, на точно тези качества на този знак, чийто диспозор е луната - а тези качества нямат нищо общо с горенаписаните - ако говорим за астрология- има си и лоши страни има и много добри, но го има при всеки знак. При рибите например има алкохолици, наркомании , но има и светци... При скорпиона има и тарантули, но има и орли и гълъби....При раците- ами един бен ладен е рак, но и един Дънов е Рак и Левски е Рак..
И не е само Асцендента...вече и самата карта на отделния човек сама по себе си е толкова уникална и неповторима... и моя е асц. Лъв
Скорпита за мен са специални- имала съм всякакви хора като приятели, но само те са били истински...Уважавам този знак, не харесвам някои предствители, но не го отнася знака като цяло :)



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: varadave]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.10.10 01:00



ПРИЗНАВАМ СИ като екземпляр с доминантен АСЦЕНДЕНТ РАК

Като мен.

Шибана работа е Ракът,досега да съм откачила ако слънчево не съм Говедо. Му-у!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: paзбиpaм]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.10 01:21



Като мен...говедо





Тема Re:нови [re: paзбиpaм]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.10 01:30



Смей се ...то тогава спешно (му ) трябва усмирителна риза и гумена клетка...

Редактирано от varadave на 24.10.10 01:43.



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: varadave]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано24.10.10 09:03



Като мен...говедо
Не позна, не като теб.

- Ти си буквално, а тя само образно- по слънце. шегувам се донякъде



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано24.10.10 09:10



Раците ли сега са на ред ?


Най-добре да ги поотупаме малко, да видим какво ще изпадне от тях.

Казваш си асц. Лъв. Ми много е вероятно 12-ти дом да ти е Рак и затова да си така настроена, не-съвсем положително към раците. В смисъл да не ти се харесва много влиянието им там.

Инак има верни неща в думите ти (според мен), но обобщенията са ....................



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: jeny86]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано24.10.10 12:05



Бай ти Бен Ладен е риби






Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: lvony33]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано24.10.10 12:07



бе аз съм настроена положително към тях, ама май те не са към мен

. Не съм достатъчно голяма шушумига явно




Тема а за жертвитенови [re: jeny86]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано24.10.10 12:17



мисля, че рибите наистина доста често са жертви поради прекалената си доброта и вяра в чуждата доброта и човечност. Иначе навик да се прави на жертва без да е имат май по скоро Скорпион и Овен.
Ако ще наричаме рибите интересчийки ще се съглася, но само с уговорката, че една риба никога няма да прецака или разочарова човек (поне не умишлено или съзнателно). За мен сметкаджийството не е отрицателно качество, ако не е свързано с еднопосочно използване на единия от другия. Рибата, или аз поне винаги се опитвам да разбера човем и да му дам това, от което има нужда и разбира се мога да му го дам. Готова съм на всякакви саможертви за хората, които разчитат на мен и които ВСЕ още не са ме разочаровали (и то не веднъж)




Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор jeny86 ()
Публикувано24.10.10 12:53



Е няма нищо против да го пратя при рибите, попадала съм на информация и хороскопи, където се твърди, че е рак...иначе нямам претенции да е рак





Тема Re: а за жертвитенови [re: NikiFin]  
Автор jeny86 ()
Публикувано24.10.10 13:15



мисля, че рибите наистина доста често са жертви поради прекалената си доброта и вяра в чуждата доброта и човечност. Иначе навик да се прави на жертва без да е имат май по скоро Скорпион и Овен.
Горкичките! За скорпионите няма да се съглася, защото това са хора много волеви, които стоически изтърпяват всякаква болка, за която външния наблюдател може въобще нищо да не разбере и да заподозре.Да се показват слаби не им е любимо занимание. За овните- срещала съм само 1 , която се прави на жертва, но не е , но тя не е представителна извадка
че една риба никога няма да прецака или разочарова човек (поне не умишлено или съзнателно). Говориш за себе си, но моя опит с 3 отделни жени риби, които са се писали приятелки показва съвсем друго!Първата имаше много големи комплекси и много обичаше тайно да се слага на гаджетата на приятелките си! С някои стигаше твърде далеч, дори когато и се случи да преспи с приятеля на едната, отиде да и се извини, един вид я е спасила, коео си е много приятелско, дума да няма. :))))...За мен това не е нормално поведение! И е подло и е предателско! Другата , когато се сприятели с някоя започва заговор срещу трета, когато настоящатата и е неудобна се прехвърля на "третата" и жевее в някакви филми, подмолни интрижки стил "разделяй и владей" , което също не е нормално поведение и е много дребно и жалко. Обичаше тайничко да подмята на всеки по нещичко, за да скара хората и все се изживяваше като жертва. Също така, ако някой постигне успех в някаква област, в която тя не се е справила добре, направо позеленява от яд и неможе да понесе някой да е по-добър от нея. Свръх огромно самочувствие, не почиващо на нищо реално. При третата положението е същото, нещо като микс от предните 2 - просто не ми се изпада в такива гадни подробности - но тези неща общо взето им минават при другите, но са прозрачни, когато насреща има рак или скорпион. От друга страна имам 2 познати , които са точно такива каквито ги описваш - наистина страдат от добрината си, прекалено жертвоготовни, прекалено състрадателни, но както отбелязах не всички са такива, че да правим генерални заключения
Готова съм на всякакви саможертви за хората, които разчитат на мен и които ВСЕ още не са ме разочаровали (и то не веднъж)

Хубава е, че си от хубави тип, но не всички са такива! Както има и кофти раци ....



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.10 15:33



Мерси...за откровението на свети lvony33 -свети защото 33 е Христовата възраст
от (3)...(3) двоен юпитер. Хафиз е казал ,че думите,словата са щедростта на космоса ,защото както планетите и звездите така и думите във всяко изречение имат своето точно време и място.

Теле съм по сидеричното ми слънце, а по геоцентричното съм близнаци.



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: lvony33]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.10 15:41



А ти съдия астролог изпълнител ли си? Брех тази компитетност да не би е от...
намбера "33"...
Според ведите раците са криви и много агресивни по простата причина ,че
Мангал планетата марс или СКАНДА е сина на чандра -> ЛУНАТА...
ЛУНА+ вроденият МАРС= на АГРЕСИЯ и неспособност и неконтролиране на ЕМОЦИИТЕ...
чуства->емоции->афекти= на ХАОС



Луна+Марс= на менструалният цикьл при жените.
Луна+Марс= на крьв...или леенето на крьв->масака.

Редактирано от varadave на 24.10.10 18:31.



Тема Re: а за жертвитенови [re: jeny86]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано24.10.10 16:22



Знаеш ли, много интересно. Явно риби и рак виждаме в другия едни и същи неща. Ще излезе накрая че много си приличаме. Защото това, което описваш за приятелките си риби мога да го прехвърля едно към едно на рак. Сигурно и мен ме възприемат по подобен начин, нищо, че до сега на рак не съм отмъквала гадже, напротив - рачка ми е отмъквала (айде вече след като се раздлеих с него, но беше почнала постъпления още преди раздялата). Една позната овница имаше приятелка риби, която хем и беше приятелка, хем овницата ревеше от нея, че много я дразнеше. Нещо като хем те мразя, хем те обичам. Само че това, което я дразнеше в рибата мен изобщо не ме дразнеше, бяха неща, на които изобщо не бих обърнала внимание.
Скорпион наистина са адски борбени и целеустремени. Но определено обичат (поне някои от тях) да се правят на страдалници, но го правят съвсем съзнателно или за да не им завиди някой или с цел хората да ги съжалят и да им помогнат, демек - като метод за постигане на конкретна цел. И винаги действа. Всъщност манипулират, но завоалират манипулацията си като безпомощност. Завиждам им за тези умения, признавам си. Аз ако ще наистина да съм бепомощна, и да умирам ама ще се надувам до дупка и помощ от приятелка ЖЕНА няма да поискам камо ли да се разрева. Държа се така, че хората дори не подозират, че съм в затруднение.
Да ти кажа мисля, че си се объркала за това, че рибите се слагат на чуждите гаджета. Рибата може да флиртува за забавление, за да експериментира ще мине ли, за изпробва хорските реакции и т.под. Просто флиртува много успешно и се стига до там, че гаджетата на приятелките и се лепват за нея и не я оставят докато не я вкарат в кревата си. Така че наистина гаджетата сами са си виновни, че се поддават на провокации и това е доста полезна информация за приятелката и, която има шанс да разбере какво гадже си има. Принавам си, че ми се е случвало, но при мен беше грешка, защото приятелката ми пазеше в тайна връзката си и аз дори не знаех че са гаджета с въпросния, който се натискаше толкова настойчиво, че най накрая му пуснах за да ми се махне от главата буквално. Обаче той беше проклетийка, зодия рак и и каза нарочно за да ни скара и го постигна. Абе както и да е. Риба никога няма да вземе умишлено чуждо гадже. Може да избяга далече, за да го забрави. Може да му се обясни в любов, защото обича да си изразява чувствата. Но НИКОГА няма да открадне гадже съзнателно от чист егоизъм или с цел да засегне приятелката си. Това обаче една жена рак е напълно в състояние да направи.
Риба може да преспи с обвързан или женен мъж, но НИКОГА няма да го открадне завинаги, а ще си остане само моментно и тя ще си избяга после да си лекува мъката, че се е влюбила в обвързан мъж.
Рак обаче без капка притеснение ще разведат дългогодишно и щастливо семейство само защото са се влюбили в мъжа и са решили че го искат за себе си.




Тема Re: а за жертвитенови [re: NikiFin]  
Автор jeny86 ()
Публикувано24.10.10 16:53



Това са много крайни заключения- този може, онзи неможе! Все се опитвам да ти покажа, че не е от знака толкова, колкото от ценностната система на човек и нивото му на съзнание, или морал или липсата му. Въобще немога да оправдая което и да е момиче да флиртува с гаджетата на прителките си - при едните не било нарочно при другите било---не това са тип жени, които ги има по всички знаци и аз не уважавам- за мен са подметки. И въобще не съм се объркала, това са реалните факти, колкото и да не отговарят на идеалите ти по отношение на знака ти. Да сред представителите на твоя знак има и такива жени, което е нормално! Има и онези чисти създания, носа по-рядко срещано явление. Даже типичните рибки са мили и кротки, но се стих за една по възрастна жена риба, която биеше мъжа си лъв

, обикновено жените са най-често жертви на дом. насилие, но при тях не беше така Все пак не и познавам хороскопа и не го отдавам на зодията и само.
Аз ако ще наистина да съм бепомощна, и да умирам ама ще се надувам до дупка и помощ от приятелка ЖЕНА няма да поискам камо ли да се разрева. Държа се така, че хората дори не подозират, че съм в затруднение.
Това ти е от Асц. Лъв и ми звучиш като мен! Само, че заради тази си надуст се нагърбваме много, а тези безпомощните са къде в по-изгодна ситуация. И съм си мислела, че ако се показвам по-слаба ще ми е къде по-лесно, но неможе да се превъзмогне - неможеш да вървиш срещу себе си Затова ще си носим сами товара



Тема Re: а за жертвитенови [re: jeny86]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано24.10.10 18:05



Хей, аз имам приятелка Риби с асц. Рак, та мога да ви кажа, че тя самата се нарича много чувствителна, опитва се да се изразява поетично-хаотично-многозначително и си се радва на това. Изобщо много е важно за нея другите да оценяват колко е специална. Това търси в мъжете и ако не го получи от един го търси при друг - това да й се възхищава. За това този, който я харесва, също трябва да е специален, иначе не се брои

Понякога отмъщава нарочно, но тя не го чувства като отмъщение, а като че тя е супер обидена и наранена и просто затова иска и другият да му е гадно, но не нещо супер гадно, ами например няма да покани приятелката, на която иска да отмъсти на парти, на което знае, че много би искала да отиде, за да си стои вкъщи и да й е тъпо и неща от този род. Също казва неща, които би трябвало да бъдат груби, като се разсърди нарочно, ако тя е изкарана виновна за нещо, обръща "а ти..." и изрежда неща, които може да са по-лични. Много държи на комфорта си и като й е нарушен мрънка и се цупи супер много
Но през останалото време е много изслушващ и разбиращ човек и е приятно с нея общо взето.


По темата за раците - познавам две рачки - едната е отмъстителна, злобна, мъжкарана някаква, абе неприятен човек. Другата е розово барби, превзета, обидчива също, може би общото между всички раци е, че са супер обидчиви, но то май и рибите са. Та... обидчива, не си мери езика... но пък е добра и я харесвам въпреки всичко това.
Мъжете раци... те от чувствителност отиват в другата крайност, където се правят на възможно най-ербап. Имат доста положителни качества, но са по някакъв начин мрачни, което не ме кефи.
Рибите мъже... хмм... много сериозни, вглъбени... интересни. Могат да бъдат и големи гадове, хахаха.




Allons-y, Alonso

Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.10 18:15



И двата водни ЗНАКА скорпион и рак са сходни по ведич. астрология.
Скорпионът и рака са мокша-(освобождаващи)... знаци. Рака приема формата на (Нама Рупа)- т.е началото на ембрионалният живот на психично-физическото същество в света на (субективното и обективното). Емблемата на знака рак се състои от две части или (щипки), едната е физическа а другата психична и двете сплотенни в едно. Нама е духовният елемент сплотяващ всички субективни емоционални импулси и функции в себе си и във връзката с Рупа- тялото и съзнанието на индивидуалната личност. Това е втората завеса на илюзията на Мая,която става все по-силна. Знака скорпион е свързан с паметта, жертвата и сянката. Неговият владетел- планета е Марс, а дома му е "горната порта"-„porta superna“ "т.н през Средновековието 8.дом и е символ на небесната "Дъга". Дъгата ни води нагоре в небето по потока на страданията ,лишаването, и т.е повратната точка в живота, а и дори ситуация. Ние сме наясно, че независимо от областта на живота, това което сме посели ще пожънеме. Ако засяването е било направено в точният момент по правилния начин с най-добрите семена, не трябва да се съмняваме в качеството на реколтата. При използването на гнили и некачественни семена, прибираме и гнили плодове. Това е естественият принцип. Скорпионна се явява като повратната точка в живота, която ни показва,че няма неизбежни неща,а здрави и необходими. Ако сме жертва на сетивата си и ума си, то ние улявяме собственото си същество.
От Ведана- (чувството ) резултира в Скорпиона Тришна - жаждата за жизненият порив, желанието за индивидуалното щастие, желание, чувственост и страст и егоистната любов.Всичко това в дълбините на Мая , която е портата на широкия свят на нашето "аз". Състоянието на блаженство вярно на Нирвана, което утолява жаждата ни. Ако ние не можем да се върнем към произхода на нещата, или към първоначалната чистота на волята и съдбата ни... то това е много опасно-> че сме сухи в сърцето си, в нашето въображение и в нашето вдъхновение.Скорпионна като знак ни кани да се преоткриеме в чувствеността си чистота и лекота, които са в основата на нашите мисли и постъпки.

Тоест всички водни ЗНАЦИ са опасни...и много важни ЗА МЕТАМОРФОЗАТА...
Тръгва се от РИБИ->СКОРПИОН->РАЦИ->12.дом->8.дом->4.дом (Мокша домове).

Руми твърди,че каквито са корените на човека такова му е сърцето...т.е Луната->Слънцето.

Редактирано от varadave на 24.10.10 23:58.



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: varadave]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано24.10.10 18:29



Аз съм Скорпион, по ведическата. И малко прекалено ми идва понякога "потока на страданията, лишаването", честно казано. За какви семена говориш - засети в предишен живот или в този?




Allons-y, Alonso



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: Doctor Who]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.10 19:35



За какви семена говориш - засети в предишен живот или в този?

И в двата ,предишният и в настоящият. Във настоящият си Везни (геоцентричен хороскоп) т.е ролята ти е на съдия изпълнител а в предишният->скорпион си нарушител. Везните и по двете астрологии са символ на справедливостта. Различните стойности на баланса в продължение на вековете и хилядолетията, представляват божествената справедливост.Като символ на много цивилизации и култури везните играят важна роля в древния Египет, особено в ръцете на Маат божеството, което претегля душите на мъртвите,а във вдъхновението на чалдеите везните са символа на древния свещеник във Вавилон. Имено те евреите създават 7.ЗОДИЯ ВЕЗНИ. При ведите знака на Везни е Тула. Древните гърци ги определят към щипките на съзвездието скорпион. Балансът на двете купи или мерилки, които служат на златарите и на съдиите- се претеглят душите на мъртвите, тъмното божеството Яма-бога на смърта и на добрите и лошите деяния на човека. Тоест Тула или ВЕЗНИТЕ са контакта с обектите на чуствата на сетивата -Ведана. Те също са свързани с Богинята Мая по простата причина ,че всяко решение или присъда може да е грешна ,но не и същността и есенцията на собственото "АЗ". За разликата от удоволствието и болката,проявили се в реалнността
проблема е неадекватността на метафората за актуалност. В същото време емоционалното съзнание на моралният фундамент на космоса с законите на кармата води до обратното изкупуване на догмите на прекалената справидливост и правосъдие... т.е Карма Марга е по пътя ти на съвършенство чрез добрите дела ...

Редактирано от varadave на 24.10.10 20:25.



Тема Ох,нови [re: varadave]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.10.10 19:38



обясни на непросветеното Теле, което като казах, е астролог-емпирик, башка лаик

какво е сидерично и геоцентрично слънце аз по какво слънце съм Теле като съм на 9 май?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: а за жертвитенови [re: jeny86]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.10.10 19:41



Другата , когато се сприятели с някоя започва заговор срещу трета, когато настоящатата и е неудобна се прехвърля на "третата" и жевее в някакви филми, подмолни интрижки стил "разделяй и владей" , което също не е нормално поведение и е много дребно и жалко. Обичаше тайничко да подмята на всеки по нещичко, за да скара хората и все се изживяваше като жертва.

Винаги съм имала чувството, че интригантството е природен талант на Рибите

, те дори не осъзнават, че интригантстват в повечето случаи, а пък да не говорим какви лъжци са, те лъжат за спорта направо.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ох,нови [re: paзбиpaм]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.10 20:32



Грешката е моя сидеричен и тропичен зодиак,а от там хелиоцентрична и геоцентрична астрология...
Сори ,пиша в момента на три различни езици и в куп други форуми...3 в 1 Близнашко ежедневие...Виж старите теми...Като се сидерясъм по телешки ще синтизирам,
момента е неподходящ.

Редактирано от varadave на 24.10.10 20:36.



Тема Добре,нови [re: varadave]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано24.10.10 21:39



добре, ако намеря време, ще поровя. Бе знаех си аз, че тук не трябва да влизам - още една зарибявка.



Е-е, ама стига с тези няколко стана, на мен от такива упражнения цял живот, ми изпуши мозъка и вече внимавам.
Не ти се отразява добре, виж си правописа: Като се сидерясъм по телешки ще синтизирам

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от paзбиpaм на 24.10.10 21:40.



Тема Re: а за жертвитенови [re: jeny86]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано24.10.10 22:12



Абе има си различни начини за флиртуване. Жените Рак флиртуват много явно, с погледчета, врътки - абе адски професионално с леко проститутски отенък.
Аз като флиртувам изобщо не се забелязва, защото не правя нищо, не давам никакви знаци, а само излъчвам радиация






Тема Re: Добре,нови [re: paзбиpaм]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.10 22:26



правописа ми има пропуски от друго естество ... от дългото ми не контактуване на български...а контекстта като не разбираш на телешката синтеза е твой пропуск

.

Редактирано от varadave на 24.10.10 22:32.



Тема Re: Ох,нови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.10 22:45



Като се сидерясъм по телешки ще синтизирам,
момента е неподходящ.

Правописната полиция ми дава подкрепа...сидерясъм-> не е сидеря съм->
а съм го написала от корена сидеричен лаико.



Тема Re: а за жертвитенови [re: NikiFin]  
Автор jeny86 ()
Публикувано24.10.10 22:47



Жените Рак флиртуват много явно, с погледчета, врътки - абе адски професионално с леко проститутски отенък


Не ми е в стила този начин, нито фриволното поведение, нито сигналите - така, че пак обобщаваш! Пък и кой как флиртува е май по-работа на Венера
Майсторлъка е да постигаш без да правиш



Тема Re: а за жертвитенови [re: paзбиpaм]  
Автор jeny86 ()
Публикувано24.10.10 22:48



Точно!





Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: varadave]  
Автор jeny86 ()
Публикувано24.10.10 22:51



Още не съм чела нищо за ведическата астрология, но звучи доста интересно





Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.10 22:55



че ти описа мене...но това не се дължи на риба с рак ...а рака е продукт на рибата и
скорпиона мисля че обесних защо->проблема е елемента вода.



Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор jeny86 ()
Публикувано24.10.10 22:58



Така е обидчиви...някои прекалено! И раними - нещо, което през ум няма да ти мине тях може толкова да ги нарани и такива сълзи да предизвика, ти си знаеш, че не е умишлено , но те...
Точно наскоро една жена Рак ми се оплаква от някаква "адска" обида, разплака се , трепереше - а то беше такава дребна глупост, която е станала случайно по невнимание,а тя толкова беше задълбала в нея, чак ми стана смешно. Защото цялата трагедия беше безпочвена.
Но като се замисля и аз така съм реагирала понякога, а другия дори не подозира, че рака в момента пролива крокодилски сълзи и мисли за ответен удар

Това го пишем лоша страна! И конспирациите и търсенето под вола теле



Тема Re: а за жертвитенови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано24.10.10 23:30



Моля за внимание...говоря сериозно в основите на класическата западна астрология
има 4 тригона с 4 темперамента.
Водният тригон Луна->рак->Марс->скорпион->jupiter->риби се причеслява към флегматичният темперамент. Изразът " Езерото почива в тишина" е добре известен. Друга поговорка от 13 век. гласи ..."Тихите води са най-дълбоки".
Това означава символично, че езерото трябва да ни изглежда подозрително. Но независимо от това чувство може да ни подведе.Всеки знае, че на повърхността на езерото царува мир и спокойствие,но все пак под тази повърхност цари опасен живот ,а може да е смъртоносен поток. Езерото или елемента вода е като лабиринта на живота. В стиха на Руми се споминава следното...
"Луната не е в езерото,а на небето".




Нена & Хеппнер :"В дома на трите слънца".
_____________________________________
В дома на трите слънца далеч от този свят,
в който колелата на съдбата се въртят
В дома на историите, които никой не разказва
където космическите кораби се взривяват в самотното пространството
на бързо към надеждата за никъде
играе възрастен играч с последните си пари,за да спечели наведнъж.

Всичко наведнъж и тутакси
кораба потъва,но капитанът остава на борда
в дома на трите слънца далеч от земното кълбо
на бързо към надеждата за никъде
Където светлинните колела на съдбата се въртят
А самотните космически кораби експлодират в пространство.
Понякога му върви ,а понякога не
Понякога е късметлия,а понякога не
в дома на трите слънца, той забравя за света.
Както и за многобройните му загуби .
Експресният влак към надеждата отдавна не е на път.
В дома на трите слънца наречен от него
гроба на грошовете.


Редактирано от varadave на 25.10.10 02:31.



Тема Re: а за жертвитенови [re: NikiFin]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано25.10.10 00:08



Аз като флиртувам изобщо не се забелязва, защото не правя нищо, не давам никакви знаци, а само излъчвам радиация

Пък аз си мисля, че само Телечките го можем туй.



Излъчвала радиация!

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: а за жертвитенови [re: varadave]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано25.10.10 00:26



А сангвиничен кой елемент е - огънят ли? Там пак Юпитер присъства обаче :)




Allons-y, Alonso



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: varadave]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано25.10.10 00:27



Ех






Allons-y, Alonso

Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор varadave ()
Публикувано25.10.10 01:35



А сангвиничен кой елемент е - огънят ли? Там пак Юпитер присъства обаче :)

Сангвиничият е тригона на елемента въздух.
При холериците или холеричният тригон е на елемента огън там е Юпитер->стрелец.
Меланхоличните са тригона на елемента земя.



Тема Re: а за жертвитенови [re: varadave]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано25.10.10 02:29



А Луната или Слънцето според теб отговаря за темперамента? Защото повечето въздушни, които познавам са холерични, а огнените сангвинични като темперамент.




Allons-y, Alonso



Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор varadave ()
Публикувано25.10.10 02:54



А Луната или Слънцето според теб отговаря за темперамента? Защото повечето въздушни, които познавам са холерични, а огнените сангвинични като темперамент.

Няма чист темперамент, а смесица асцендентта+луната+слънцето са светлинната
енергия, аура на индивида.Ведите сравняват асцендента с фитила на енергийното
кандило,луната с горивото ,а слънцето с формата му.



Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор rigel3 ()
Публикувано25.10.10 11:19



Като си сметнеш ядрото на космограмата оттам определяш преобладаващия елемент, а оттам и характера. Участват всички планети (без фиктивните) при пресмятането на ядрото.



Тема Re: а за жертвитенови [re: paзбиpaм]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.10.10 11:26



Като се замисля съм много склонна да се съглася с теб за телците

. Има нещо много въздействащо в изражението им. Отделно че по правило са красиви




Тема Re: а за жертвитенови [re: varadave]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.10.10 11:30



тук уцели. Аз съм риба с асцендент лъв и темпераментът ми е проверен от психолог и е комбинация между холерик и флегматик






Тема Re: а за жертвитенови [re: jeny86]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.10.10 11:32



айде да се обидиш ще разбера. Ама защо трябва да се сърдиш на нищо неподозиращия те случайно и неволно обидил те и да му отмъщаваш. Защо мълчите а не си кажете директно проблемът за да се изясните. Адски тъпо е. Но за рак е характерно да се държи нелогично и да върви против себе си




Тема Re: а за жертвитенови [re: rigel3]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано25.10.10 12:01



Е то чисто психологически също човек може да си определеи, темпераментите доста ярко си личат по принцип кой какъв е.




Allons-y, Alonso



Тема Re: а за жертвитенови [re: NikiFin]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано25.10.10 12:03



Телците и Рибите по принцип много си допадат взаимно.






Allons-y, Alonso

Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор galy ()
Публикувано25.10.10 12:23



Всъщност исках да проверя дали има астрологично потвърждение на думите ми, според астрологията, а не според представителите на зодия Рак

Абе Ники, в твоя хороскоп да не би сатурн или марс да са в рак, та така реагираш на всичко рачешко, носено от други жени?

Търсиш астрологично обяснение? Виж твоя хороскоп - планети в рак, дом в рак. Там ще намериш отговора. Верно няма да го намериш според представителите на този знак





Тема Re: а за жертвитенови [re: NikiFin]  
Автор jeny86 ()
Публикувано25.10.10 15:10



Ама защо трябва да се сърдиш на нищо неподозиращия те случайно и неволно обидил те и да му отмъщавашЗащото на рака няма да му изглежда, че е случайно...
. Защо мълчите а не си кажете директно проблемът за да се изясните. Адски тъпо е. Но за рак е характерно да се държи нелогично и да върви против себе си
Ами може да си отговориш на тези въпроси, да ги разбереш истински, само, ако се родиш рак...Скорпион също може да го направи, но за другите е...сложна задача или нищо няма да разберат, или всичко наопаки...
Иначе премълчаването не би навредило на другите знаци така както и на рака и на скорпиона - всеки имащ проблем с премълчаването трябва да дава воля на онова, което чувства. Но на думи винаги е лесно.
Първо човек трябва да го осъзнае, да разбере, че му пречи и после да работи над проблема.
Всеки си има трески за дялкане





Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: galy]  
Автор kotence777 (известна :) )
Публикувано25.10.10 16:41



Абе Ники, в твоя хороскоп да не би сатурн или марс да са в рак, та така реагираш на всичко рачешко, носено от други жени?

А защо не и квадратури или опозиции към рак,? Те също не са лесни.....



Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор varadave ()
Публикувано25.10.10 16:57



Е то чисто психологически също човек може да си определеи, темпераментите доста ярко си личат по принцип кой какъв е.

чисто психологически е ХДС при оптределянето на типовата проява,но има и други
елементи към темперамента. Например моя основният темперамент на типовата ми проява е манифестор-генератор-"Момента на истината".
С профил 6/2-Вечно търсещият новите брегове.
1.Проява на темперамента-64/47-Абстрактно мислене и смисленно осъществяване.
2.Проява на темперамента-2/14-Алхемистта-Обръщайки неблагородните метали в злато.
20/34-Прекалена активност.
3.Проява на темперамента-40/37-Общността-Търсейки по-голямо семейство.



Тема Re:нови [re: NikiFin]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано25.10.10 17:28



Аз съм риба с асцендент лъв Хм, аз съм обратното и съм 3/4 сангвиник и 1/4 меланхолик според "проверката"



Do what works or do what's right?

Тема Re: а за жертвитенови [re: NikiFin]  
Автор varadave ()
Публикувано25.10.10 17:43



Ники


явно си астроложка по призвание ...

"Защо мълчите а не си кажете директно проблемът за да се изясните."
Винаги наричам проблемите с точното им име...

"Адски тъпо е." За тези ,които не го приемат ,а се обиждат.

Тук си много права...
"Но за рак е характерно да се държи нелогично и да върви против себе си..."
Раците са страшно наказани ,затова са и щипещи...4.дом Надир е най-ниската точка т.е Ада. Всеки тръгнал към рая е преминал от паталата т.е ада,колелото на звездите се повдига бавно от там към Ценита,височината на небето , където животът е в най-чистата си форма и физически въплъщения. Но както винаги на раците им най-добре да хленчат



Е това е иронията на съдбата...

Редактирано от varadave на 25.10.10 18:51.



Тема Re: а за жертвитенови [re: jeny86]  
Автор jeny86 ()
Публикувано25.10.10 19:01



Не е лесно да си рак, но заради хубавото не бих се отказала от лошото!
Иначе за тези, които не им допадат раците и всичко лунно - много по-лесно е да намериш някой, който ти допада , отколкото да промениш някой

- да е такъв какъвто на теб ти се иска
А и, ако всеки е идеален, нямаше да е тук



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор varadave ()
Публикувано25.10.10 19:04



Хм, аз съм обратното и съм 3/4 сангвиник и 1/4 меланхолик според "проверката" ...

То 3/4 или 1/4 е като пусто в празно

не ми се струваш да си стисната,
студена и суха,да пиеш много и да си яшна.Това е по 1/4-ка.
3/4 не си много от устатните,тена не ти е червен...

Редактирано от varadave на 25.10.10 19:08.



Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано25.10.10 21:50



знам, особено в кревата






Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано25.10.10 23:42



Могат да бъдат и големи гадове, хахаха.
========================================
напълно съгласна



In the name of the father...

Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.10.10 00:34



Ям без да прекалявам (телешката ми Луна е ценител на вкусната храна), но не пия (алкохол) - стисната съм с мяра, студени са ми стъпалата понякога, суха не съм


За устата ... хм, зависи Понякога си замълчавам, но друг път си казвам всичко в прав текст
Червена не съм, даже съм много бяла
Добре, де ... на теб как ти се струвам тогава?

Do what works or do what's right?

Тема Re: а за жертвитенови [re: varadave]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано26.10.10 00:36



А тези, които имат стелиум от най-много планети, вкл Слънце в 4ти дом? Не важи ли с по-голяма сила това отколкото ако просто Слънцето е в Рак?






Allons-y, Alonso

Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.10.10 00:36



Раците хленчат ли? Не познавам хленчещ Рак, но тръгнали от нулата и болезнено стигнали върха - познавам



Do what works or do what's right?

Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор varadave ()
Публикувано26.10.10 01:20



А тези, които имат стелиум от най-много планети, вкл Слънце в 4ти дом? Не важи ли с по-голяма сила това отколкото ако просто Слънцето е в Рак?

Дали важи или не...Слънцето в 4ти дом е сляпо.
Според Ведите дживата е -духа, а кармата са делата т.е тригона на планетата луна е:

Тригона на планетата Луна.
___________________________
Джива/дух тригон-Рак,Скорпион и Риби.
Карма/дела тригон-Козирог,Телец и Дева.

Джива/елемент ->вода
Карма/елемент->земя.

Тригона на планетата Слънце.
_____________________________
Джива/дух тригон-Лъв,Стрелец и Овен.
Карма/дела тригон-Водолей,Близнаци и Везни.

Джива/елемент ->огън.
Карма/елемент->въздух.





Редактирано от varadave на 26.10.10 02:02.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор varadave ()
Публикувано26.10.10 01:22



Като Виливар...





Тема Re: а за жертвитенови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано26.10.10 01:32



А тези, които имат стелиум от най-много планети, вкл Слънце в 4ти дом?
Да не е и марса там,защото става сложно тогава всичките стелиумни планети са във война...+сляпото слънце.

Редактирано от varadave на 26.10.10 02:20.



Тема Re:нови [re: varadave]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано26.10.10 11:07



Много проницателно



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор varadave ()
Публикувано26.10.10 13:45



Ами да и ти си от лемурианците...ще узрееш и почервенееш след периода на 1/4...
3/4...сега е рано.



Тема Re: а за жертвитенови [re: varadave]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано26.10.10 15:31



Не, Марс не е, но Сатурн и Меркурий са, изгорени като Меркурий няма да стигне Слънцето преди Сатурн да застане между тях.






Allons-y, Alonso

Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор varadave ()
Публикувано26.10.10 18:24



Ами тежка е ,но ако е як човека ,то ...сатурн ще отвори очите му зорлен.



Тема Re: а за жертвитенови [re: varadave]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано26.10.10 18:30



А той дали ще се почувства по-добре с отворени очи?




Allons-y, Alonso



Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор varadave ()
Публикувано26.10.10 19:43



май по-добре ще му е... е толкова сляп не е защото има играеща виталност или излъчване,хуманност,инсперация,и е много точен като рефлектор на справидливостта.



Тема Re: а за жертвитенови [re: varadave]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано26.10.10 22:36



Хм, щом ще е по-добре, сигурно ще се прежали

а в какво се състои слепотата тогава, ако има тези качества?




Allons-y, Alonso

Тема Re: а за жертвитенови [re: Doctor Who]  
Автор varadave ()
Публикувано26.10.10 23:26



Има хора ,които вникват в тъмните неща ...





Тема Re: а за жертвитенови [re: varadave]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано26.10.10 23:50



А ако не им харесва това, в което вникват и не искат да го правят? Може ли това да остане забравен етап от живота, в миналото им?




Allons-y, Alonso



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор amazonian ()
Публикувано29.10.10 01:04



Моите впечатления от хора, които познавам, със Слънце в Рак и от дори и с Марс в Рак са, че изразяват загрижеността си към някой, като му се карат. Въобще, колкото по-близък чувстват някого, толкова по-нервно, понякога гадно, се държат с него/нея.
Това е напълно неразбираемо за много хора - за лъвове без водни знаци в наталния хороскоп, например



Don't tell me what I can't do

Редактирано от amazonian на 29.10.10 01:05.



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: amazonian]  
Автор oliwia99 ()
Публикувано01.11.10 22:20



ne mojah da procheta cialata tema, no moga da kaja che sam absolutno saglasna s predishnoto mnenie.
Racite obichat da se izraziavat negativno ako sa zagrijeni za niakoi i se strahuvat da pokajat istinskite si chuvstva.

Az sam vlubena v Rak ot dekemvri minalata godina i ne znam kakvo da pravia.
Toi e bik spored kitaiskia horoskop a az Telec s ascendent Skorpion.
Ne moga da si go izbia ot glavata, mejdu nas otnosheniata sa perfektni a osven tova seksualno sme savmestimi do takava stepen che ne e za viarvane. Nego go e strah da se vpusne v takava perfektna vrazka i ia karame taka vseki v doma si, razgovori s chasove po telefona, uikendi tu pri edinia tu pri drugia, nemojem da se otkasnem edin ot drug tolkova e silno.

NO... toi mi kazva che nikoga niama da se vlubi v men i mejdu nas e nevazmojno i nikoga niama da bade vazmojno savmesno sajitelstvo.
Ne moga da razbera kakvo iska i nai veche az kakvo da pravia.
Absoluten ujas.





Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: oliwia99]  
Автор amazonian ()
Публикувано02.11.10 00:11



Ха-ха! Кажи му, че вече се е влюбил.

Don't tell me what I can't do



Тема Re:нови [re: amazonian]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано02.11.10 11:10



Като горда притежателка на рачешки Марс ще кажа, че това е заради високите изисквания към близките и любимите ни хора

И понеже им мислим доброто и искаме най-доброто за тях, а като си вкарват автоголове го приемаме много лично

Do what works or do what's right?

Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: amazonian]  
Автор oliwia99 ()
Публикувано02.11.10 21:44



mai che ima takova neshto no ne iska da si go priznae. I nai veche mi kazva che moga da pravia kakvoto si iskam, da prespivam s kogoto si iskam, che niamame vrazka... Ot druga strana, zashto triabva drugi hora da mi kazvat che toi me obicha, iavno razgovorite samo okolo men se vartiat...Ot druga strana toi e tolkova siguren v nashite otnoshenia che pravi planove za sled dve godini za savmesten biznes i ... che ako ne sam mu veche priatelka shte e super neshtasten (?)

Vaprosa e - Dali naistina e vluben i go e strah ot vrazka?
Zashto mi lazi taka po nervite s tezi negovi povtorenia na edni i sashti frazi?
Izliza che e po-tvardoglav ot Telec...





Тема Re: а за жертвитенови [re: jeny86]  
Автор oliwia99 ()
Публикувано02.11.10 22:12



tuk pak sam saglasna, raka varvi sreshtu sebe si, no skorpiona oshte poveche.



Тема Re: а за жертвитенови [re: paзбиpaм]  
Автор oliwia99 ()
Публикувано02.11.10 22:19



...stiga be, napravo me razbi...tezi maje kato vidiat Telec i se pobarkvat, ne znam kakvo tolkova pravim, po skoro nishto ne pravim...





Тема Re: Добре,нови [re: paзбиpaм]  
Автор oliwia99 ()
Публикувано02.11.10 22:27



opravi mi nastroeneto dusha





Тема Мерси,нови [re: oliwia99]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано03.11.10 09:44



душа, ама оправи и моето настроение - пиши на кирилица, моля те!



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: oliwia99]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано03.11.10 22:02



Racite obichat da se izraziavat negativno ako sa zagrijeni za niakoi i se strahuvat da pokajat istinskite si chuvstva.

Вярно е, голямо шубе ги тресе да си показват чувствата. Говоря от свое име - асцендент Рак имам и не мога да се дишам.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: oliwia99]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано03.11.10 22:05



Izliza che e po-tvardoglav ot Telec...

Да, разбира се.

В твърдоглавието на Телеца има нещо градивно и позитивно, практично, рационално, обаче в гадния Рачешки, Рибешки и Водолейски инат такова не виждам. Забравих да туря и Скорпионския инат ... абе както я подкарах, май Теле само Теле харесва.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: paзбиpaм]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано03.11.10 22:17



По-добре от асцендент Дева. Познавам много хора с асц. Рак и въпреки всички задръжки са много по-спонтанни и открити от мен що се отнася до чувства.




Allons-y, Alonso



Тема Re: а за жертвитенови [re: oliwia99]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано03.11.10 22:46



подкрепям с две ръце

In the name of the father...


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано03.11.10 22:52



рачешкият Марс е гадна работа



In the name of the father...

Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.11.10 23:06



Защо? Моят много си ме радва

От мен се лее една загриженост на талази ... Явно го проявявам (предимно) в положителните му страни. Като съм в кофти момент, си показва и рогцата, разбира се, и тогава е по-добре хората да спазват дистанция
Няма чисто + и чисто - Номерът е да намериш точния баланс, който работи за теб

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано03.11.10 23:57



как да сии балансирам моя ? гледам да не ставам взривоопасна доколкото мога...

In the name of the father...


Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.11.10 15:06



С много практика и постоянство



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано05.11.10 10:41



особено сега с плутон в квадрат със слънцето - всеки ден се упражнявам, тук-там се разкрещя на някой за разкош, но тренирам, макар и колко бяс може да има всъщност един марс в рак ?!?!



In the name of the father...

Тема Re: Мерси,нови [re: paзбиpaм]  
Автор oliwia99 ()
Публикувано05.11.10 22:26



не става така лесно с тая кирилица, тр да тарся всяка буква





Тема инови [re: oliwia99]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано07.11.10 14:54



И с KREDOR ли не става? Трудно ми е да повярвам.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: paзбиpaм]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано29.11.10 01:41



Аз съм Риба и точно по този начин изразявам загрижеността си, като се карам на човек. Ако детето ми се е пребило и съм се шашнала за него вместо да го успокоявам почвам да му крещя. Дори на ум така си мисля, с обиди. Ако примерно мъжът ми прави нещо рисковано на ум си викам: Тоя идиот само да се пребие и ще го убия.
И точно при загриженост са ми такива реакциите. Правя го, защото съм ядосана заради чуждата глупост или непослушание, които ми създават допълнителни страхове. На пръв поглед изглежда странна, но си е съвсем логично и естесвена реакция според мен.
При раците може би има нещо подобно както и при овните. Но при мен май е по силно




Тема а забелязали ли стенови [re: NikiFin]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано29.11.10 01:48



че Раците изпитват особено удоволствие да засегнат човек и след това да му наблюдават реакцията.
Много обичат да дразнят, ей. Покрай сина си рак опознавам раците доста дълбоко, защото той е дете и още не се е научил да е потаен. Винаги мога да го накарам да си признае нещо. И на него му е хоби да ми казва: Не те харесвам, не ми харесват манджите ти, грозна си, тъпа си..... И го виждам как наблюдава и очаква реакция и по точно да ме ядоса. Ама аз се правя на непукист (не само се правя, а наистина не ми пука, защото знам че го казва за да ме дразни). И след като е експериментирал вече после идва и казва: Aз те харесвам мамо, ама исках да те ядосам просто. Това го прави от бебе и за повечето хора е непонятно поведението му.
Съответно, когато иска да постигне нещо идва и почва да прави съвсем неадекватни за ситуацията комплименти, че и неверни на вс отгоре.




Тема Re: а забелязали ли стенови [re: NikiFin]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано29.11.10 17:24



тотално отговаря на поведението на колежката ми рак, с която по цял ден се опознаваме, но сестра ми - рак не е така...

In the name of the father...


Тема Re: а забелязали ли стенови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано29.11.10 21:48



Какв стана със сестра ти? Ще ни запознаеш ли?



Тема Re: а забелязали ли стенови [re: Khosrow]  
Автор TyRblchKa (непознат )
Публикувано01.12.10 13:59



През цялото време докато четях,си представях как подаваш ръка за запознанство и казаваш:"Приятно ми е.Аз съм РИБИ.А ти?"Как може да си създаваш комплексно мнение за хора от някаква (да го наречем) общност,само защото са се родили между 21 юни и 20 юли?! Приятно ми е - аз съм РАК. Но не затова звуча злобно.Влез във някой форум,в който обсъждат везни,лъв ,дева....и са ги засегнали.Не защото ги познават,а защото някой някога е бил наранен или обиден от представител на зодията им и сега всички везни и деви са им трън в очите.Користна съм .....защото се радвам,че едно 3 годишно дете ми донесе от зоопака шишарка(значи си е мислело за мен),че един приятел ми донесе от Гърция маслиново клонче(защото си е мислел за мен),че клиент ми подари четирилистна детелина(а аз даже не знам името му)....и още десетки материани неща...Користна съм...защото предпочитам ДОМ с 2 малки стаички ,а не двуетажна КЪЩА....и т.н.И съм надменна и високомерна....Защото предпочитам да подмина някой,който ме обижда и ме смуче енергийно,вместо да лицемернича и да казвам неща,които не мисля.А ако въпреки всичко се наложи да кажа нещо,естетсвено това е ИСТИНАТА.Ти не искаш да я чуваш ли?Рязка съм,крайна съм.Но не само за лошото.Питай хората,които са обичани от РАК - децата,приятелите,любимите..."Каквото повикало - такова се обадило" - са казали старите мъдри хора...Отмъстителна съм....Предпочиташ злото да остане ненаказано?А какво е самата мъст?Не е ли реакция от нещо също лошо.Защо само отмъстителят да е отрицателен герой!?..Щастлива съм,че приятелките ми не са ме избирали според зодията.Биха умрели(преносно) за мен,защото и аз бих направила същото за тях.Радва ме това,че старите ми гаджета търсят в новите мен.Гордея се ,че от където съм минала,оставям трайна СВЕТЛА диря.Не защото съм чак толкова добра.Просто си избирам по кой път да мина и как да стъпвам......Това ти го казвам не за да "извлека някаква полза"(цитирах те),а за да ти пожелая най- най-искрено да имаш(горещо се надявам да имаш) поне един приятел като раците.Даже и да не е от нашата зодия.



Тема Re: а забелязали ли стенови [re: TyRblchKa]  
Автор TyRblchKa (непознат )
Публикувано01.12.10 14:14



А!!! И за децата...Имам две - Козирог и Рак. НИКОГА ,наистина НИКОГА не са ми казвали "не те обичам" , "лоша си", "не те харесвам"......Нито синът ми,нито дъщеря ми.Сега са на 18 и 20 години.Изобщо не съм идеалната майка,просто знам какво обичат да ядат,да правят,какво харесват...И съм им приятелка.За статистиката- от днес ще почна да питам майките на такива деца като твоето (които не са никак малко) каква зодия са.От сега съм убедена,че не всички са рачета.



Тема Re: а забелязали ли стенови [re: NikiFin]  
Автор 3aek (shape shifter)
Публикувано02.12.10 12:36



Никога не се е случвало да ме засегне Рак, според мен са дори емпатични.

Виж, друго съм забелязала - че обичат да се самосъжаляват.



Тема Re: Общуване с Раци и усещаниянови [re: NikiFin]  
Автор Cп. Ивaнoвa (непознат )
Публикувано02.12.10 15:00



Аз съм зодия Рак, асцендентът ми е Скорпион. Изключително лесно се привързвам към някого и от това често си патя. Приятелството и семейството за мен са изключително важни и бих направила всичко за близките и приятелите си. (за истинските ми приятели, които са двама-трима) Ако някой ме помоли за нещо винаги бих му помогнала, някои дори не заслужават, но аз нали съм добричка.. си патя от добрината след това. Много съм чувствителна и се разстройвам от неща, за които останалите дори не забелязват. Всичко тая в себе си.., но когато вече наистина ми кипне все едно ставам друг човек... Радвам се на малките неща, които са ми подарени с желание и обич. Живея с миналото, но гледам към настоящето. Понякога изпадам в такова настроение, че дори самата Аз не мога да се разбера.. Грижа ме е за всичко и всички, опитвам се да помогна на всички с каквото мога и не искам нищо в замяна. Способна съм да насоча изцяло вниманието си към другите и да забравя за себе си. Като един типичен Рак, винаги вървя настрани.

Вместо да премита през трудностите, аз ги заобикалям и така си усложнявам още повече живота. xd Правя нещата със собствено темпо и по собствен начин. Всички, които ме познават казват, че съм твърде нереална за тях, че все едно не съм от този свят.. Понякога дори самата аз не мога да се позная..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.