Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос за китайския зодиакнови  
Автор bagryana (минаващ)
Публикувано02.10.10 21:23



Здравейте, не знам дали тук се дискутира и китайския зодиак, но все пак ще пробвам. Проблемът ми е следният: аз съм жена, родена в годината на глигана, а съм влюбена в мъж, роден в годината на змията. Навсякъде, където четох за китайските зодии пише едно и също - глиганът има един-единствен враг - змията, да се пази, защото въпреки, че е силен знак, срещу змията просто няма шанс и ще изпадне в зависимост от нея / което при мене вече е факт / и ще пострада жестоко от подобна връзка. Не мога да се примиря, че връзката ни априори е обречена

, само защото сме родени в неподходящи години. Наистина ли е толкова безнадеждно такова отношение, няма ли все пак възможност за изключение от правилото



Тема И азнови [re: bagryana]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано03.10.10 00:06



искам да попитам като една Маймуна, омъжена за Тигър, наистина ли ще ме изяде накрая?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Въпрос за китайския зодиакнови [re: bagryana]  
Автор 3aek (kappa)
Публикувано03.10.10 13:20



Явно Глиган - Змия попада сред т.нар векторни връзки, т.е. "слуга - роб". Те са сполучливи докато двете страни спазват ролите си и не се опитват да променят статуквото.

Не отписвай връзката априори, ако трябва да минете през нея. Нищо безнадеждно няма никога





Тема Re: И аз [re: paзбиpaм]  
Автор 3aek (kappa)
Публикувано03.10.10 13:23



Маймуна и Тигър са в опозиция. Доста напрегната връзка. На мен лично като Маймуна ми идват твърде амбициозни и свободолюбиви тигрите. Макар и ние да сме свободолюбиви, но някак в по-друг смисъл. Онези искат да са първенци, ние обичаме да се забавляваме, а те да побеждават. Те пък ни се дразнят на твърде игривата природа. Тегавко си е, но няма как тигър да изяде хитра маймуна





Тема Ох,нови [re: 3aek]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано03.10.10 14:27



на мен пък ми идва много липсата на всякаква амбиция у моето Тигърче.

Вероятно защото е Риби със същия асцендент. Добре, че е роден в неделя и че е тройка като рождено число.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Ох,нови [re: paзбиpaм]  
Автор 3aek (kappa)
Публикувано03.10.10 15:36



Хмм, Риби в годината на Тигъра е синът ми, това за липсата на амбиция не ми харесва!

Добре, че е четворка като рожденно число, та ще трябва да поработи

Редактирано от 3aek на 03.10.10 15:38.



Тема Re: Въпрос за китайския зодиакнови [re: bagryana]  
Автор rigel3 ()
Публикувано03.10.10 16:52



Според мен трябва да си избереш някоя китайска система и така да провериш. Иначе е все едно да гледаш по Западната само слънчевия знак, което е недостатъчно.



Тема Re: И азнови [re: 3aek]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано03.10.10 17:23



а кон с маймуна = манджа с грозде ли са ?

In the name of the father...


Тема Re: И азнови [re: Rose*]  
Автор 3aek (kappa)
Публикувано03.10.10 17:29



Конете страдат от Маймуните, (отново) твърде непостоянни им се виждаме. За Кон е най-добре Тигър или Куче.



Тема Re: И азнови [re: 3aek]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано03.10.10 21:10



тигър или куче, ама с маймуна разполагаме само



In the name of the father...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.