Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: samoznaika]  
Автор nicolarailwayrouge (непознат )
Публикувано18.09.10 23:26



много общо казано
... квадрат слънце - луна ...
е дис*хармония
между мъжкото и женското начало
в душата и тялото на човека



Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: nicolarailwayrouge]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано18.09.10 23:39



Хармонията е единодушие, съгласие, синхрон. Ако обсъжданият мъж в темата беше срещнал подходящата жена, може би нямаше да бъде обект на обсъждане тук.



Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: nicolarailwayrouge]  
Автор Taдж-aлл ()
Публикувано19.09.10 09:58



В отговор на:


Козирогът е ... вечно не*за~доволен ... !
Луната му в Рак + Слънцето му в Козирог
го Правят Женствен, Пасивен ... и оттам
Желание за Женска Енергия (Шакти),
която Се Доставя Пряко Чрез Секс или Мастурбация




+

В отговор на:

Идеята ... е че Има Изолация: Слънце:Козирог + Луна:Рак
а Не Активност ... в Социалните Контакти ... Активността
се Проявава в Самота ... а ОтТам и във Физическо Задоволяване




+
В отговор на:

Социалните Изразходват Сексуалната Си Енергия
А Самотните ... Изолираните ... Я ... Събират





Колкото тези цитати да ми звучат абсурдни, толкова намирам и някаква логика в тях.

Откъде я черпиш тази информация?

----------------------------------
Далечен в близостта си,
близък дори в далечината!

Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: samoznaika]  
Автор Taдж-aлл ()
Публикувано19.09.10 10:10



В отговор на:

Знаеш ли,поводът да пусна тази тема е не само този конкретен човек.Наскоро един приятел ми каза,че аз след като имам квадрат м/у луна и слънце никога няма да съм удовлетворена(включително и в секса)
Та значи ли,че хората,които нямат напрегнати аспекти в картите си м/у лични планети са по-наясно със себе си,стремежите си и следователно сексуалните си желания?
Може да звучи абсурдно,но .....




+

В отговор на:

Аз също,защото при мен е така -желание за секс с определен човек.Ето защо ми се видя много странно.
Така е не само с определена жена(той между другото е семеен)Така е бил постоянно




Един от хората с които съм израсъл още от детската градина, е човек с голямо либидо, но е на периоди. Когато е в период на сексуала треска би го турил и на мечка! В такъв момент, няма емоционално обвързване, няма желание за любов, а само желание да удовлетвори нагона си.


Квадратът е пречка, която подтиква човек към търсене. Израза не трябва да е "никога няма да си", а че "някога, все ще потърсиш...". Най-вече пък, когато Светилата се управляват от Юпитер

За неяснотата не мисля. Там по-скоро е до осъзнатост, която, аз до тоя моменет не мога да я извадя от хороскопа.

----------------------------------
Далечен в близостта си,
близък дори в далечината!

Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: Taдж-aлл]  
Автор nicolarailwayrouge (непознат )
Публикувано19.09.10 12:33



Мисля, опитвам се да бъда логичен ... Астрологията е затворена система с свои логични закони ... създадена от човеци с логичен ум и вкус към тънкостите на интерпретацията ... Отскоро започнах да се занимавам, така че съм любител, аматьор ... и чета предимно от интернет ... Иначе преди мразех астрологията, защото ми се струваше много елементарна ... но сега открих нейното достойнство ... и колко е точна и вярна на моменти ... и така я заобичах ... и в момента се знамивам с нея ...



Тема Re:нови [re: samoznaika]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.09.10 14:42



Е, хайде сега обобщения. Много сме с квадрат на Слънце и Луна, ама не всеки ще се познае в " никога няма да съм удовлетворена(включително и в секса)"



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: *Eвa*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.09.10 14:42



Не съм съвсем съгласна



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано19.09.10 17:28



подкрепям мнението ти, като собствениик дори на по-голяма квадратура



In the name of the father...

Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: samoznaika]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано19.09.10 17:31



ааа
хмммм

кхм, кхм, това не е ли нормално и не се ли прави от мъжете като цяло или поне познатите ми приятели-мъже така твърдят

In the name of the father...

Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: samoznaika]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано19.09.10 19:19



Според мен не е нормално. Като въпросът не опира до това, дали може, а каква е цената на "постижението". Интересно ми е този смисъл от колко време го прави всеки ден, как изглежда човека, на колко е години, нервен ли е, състояние на кожата и тургора и т.н.

Когато енергията се насочи към половите органи, тя един вид се канализира и се свиква с честите еякулации.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.