Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: lvony33]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано23.09.10 23:24



Имаше такъв лаф, че от римско време насам няма нищо ново под Слънцето, което се и потвърждава от дву-хилядолетния рекорд: " жената, изчукала най-много мъже в света е дъщерята на римския император Август - Юлия (39 г пр. Хр. - 14 г пр. Хр.). За краткия си живот тя е преспала с общо 80 хиляди мъже! Падат й се по 14-15 мъже на ден."



Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: samoznaika]  
Автор Evilme (търсеща)
Публикувано24.09.10 07:44



Предположението за труден аспект между АЦ и Козирог е напълно логично - първото нещо, което може да се предположи при лоши зъби и като цяло непривлекателна външност. Бих добавила, че човекът е с кокалеста структура и сравнително висок. Когато и Венера е прецакана в този аспект става още по-зле - лоша кожа и пристастеност към алкохол, цигари или секс. Т.е. трудният аспект със Сатурн я кара да проявява най-лошите си качества. Бих добавила, че от чисто медицинска гледна точка най-вероятно този човек има много високи нива на тестостерон или засилени рецептори към този хормон, hence, акне.

Все пак, понеже имам един приятел със също толкова силно изявена сексуалност погледнах неговата карта и ми се струва, че подобен, чисто физически нагон се изразява най-често чрез опозиция Марс - Юпитер. Особено ако и Марс е в Овен и е в напрегнат аспект със Сатурн. Труден аспект между Венера и Плутон също може да засили сексуалността, но по-скоро като изпълнение и предпочитания, отколкото като консумация.

При анализа на този въпрос аз лично бих си задала въпроса дали този човек прорави секс толкова често, защото подсъзнателно избива агресия, гняв страх или несигурност (ранен Марс) или защото има стремеж към дълбок и поглъщащ еротизъм (Плутонова Венера). Третата възможност е да прави много секс заради желанието да създаде поколение или да се свърже по-силно с човека до себе си (независимо дали съпруга или любовница). Тогава бих разсъждавала върху аспектите на Луната. Домове за анализ - 8ми, 5ти и 11ти (индикиращ поколението при мъжете).

And so it is
Just like you said it would be
Life goes easy on me


Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: Evilme]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано24.09.10 21:33



Какво имаш предвид под "труден аспект м/у АС и Козирог"?
А иначе има опозиция не на Марс с Юпитер,а на Венера с Юпитер.
За по-дълбоките причина за този нагон не мога да кажа,не го познавам чак толкова добре,но може би е вид несигурност и страх.

Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.


Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: samoznaika]  
Автор galy ()
Публикувано24.09.10 23:27



Тези дни говорихме с един приятел и се оказа,че той не може нито ден без секс

Искам да разкажа една случка отпреди около месец

Говоря си с един клиент един ден и той (не помня защо) започва да ми обяснява колко са потентни мъжете скорпиони. Кимам аз, че нали моя любима тема засяга. Явно съм била доста окуражителна и той продължава вече много по-въодушевено:
- Преди години правех секс по 2-3 пъти на ден. А сега вече през ден и само по веднъж (да вметна, че човека е над 60 години).

Понеже беше леко пийнал, се обръща към един друг мъж и го пита кога е роден. Оказа се, че са на една дата, с разлика в годините. И му казва - "Кажи и ти какви сме скорпионите". Онзи си мълчи.

Тоя пак се обръща към мен и продължава:
- Вярвай ми. Няма друг като мъжа скорпион...бла-бла-бла. Като бях млад по 6-7 акта можех да правя на ден.

Един мой колега, който слуша през цялото време, не издържа и след последното изречение идва и ми прошепва - "Дръпни се, стига го слуша, че след малко бройката на актовете ще се увеличи до 10 пъти на ден"

Та защо разказвам това? Мъжете обичат да говорят за това "колко ги бива". Все пак това е част от мъжкото им достойнство. Както за жените да бъдат красиви и харесвани е част от женското им достойнство. Не че няма и такива наистина свръхпотентни мъже, но е добре да има потвърждение от жената на въпросния. Познавам такава двойка и за мъжа и ежедневния му глад за секс знам от жената. И така вече го вярвам напълно.

Но пък има и нещо друго. Ако го опънеш този твой приятел 1 месец някъде да върти мотика или лопата, или да носи тухли по 8 часа на ден и след това всеки ден продължава да прави секс (потвърдено обаче от жена му), е те тогава вече може да си говорим за свръхсексуалност. Иначе няма никакъв смисъл Вероятно се касае или за временно състояние (провери транзити, дирекции) или просто човека трябва някак да си разходва енергията.

Но темата си е тема.
Когато става въпрос за нещо свръх-, значи първо трябва да тръгнем от това каква е нормата. Чисто астрологически марс е свързан по дефолт с тая работа. Секса де и правенето му. Луната ще ни каже за емоционалния израз, венера за предпочитанията, диспозитора на луната накъде го теглят чувствата. Но за самото правене и "ставането", отговаря марс. Щото желание може и да има, ама да няма възможност.

Та може би първо трябва да погледнеш доколко марс се отклонява от нормалното си състояние в "+" или в "-". Като казвам нормално състояние има предвид, че всяка планета има такова нормално състояние, на чиято база после се измерва т.нар. есенциално достойнство.

Това нещо - есенциално достойнство - най-просто означава какви промени има внесени в чистите качества на една планета и съответно доколко и как една планета изпълнява онова, което обещава. И ако един марс в овен (приемаме, че няма аспекти, които да го променят драстично) е склонен да си разпределя енергията правилно, като отделя нормална част от нея, за да прави секс, то същото едва ли може да се каже за марс в телец. Марс в телец няма да изпълни обещанията си по нормален начин. Вместо да отреже главата на един определен човек, той ще влезе с оръжието в банката и ще стреля по всички, та белким улучи и този, който трябва. Или ще избяга и няма да си свърши работата.

По същата логика, няма да прави нормално секс, а ще бъде с някакви отклонения от "нормата", зададена от чистия марс.
Така че аз бих търсила есенциално "отличaващ" се марс. Няма значение с + или с -

После вече може да се включат луната, венера - като допълнителни фактори.



Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: galy]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано25.09.10 12:55



Да,и аз така си мислех,но ми изглеждаше прекалено просто


Марс в лъв,в 8-ми дом,ретрограден,в не много точен квадрат с уран.
Все пак,ако питам жена му,незнам как ще го приеме

Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.

Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: samoznaika]  
Автор kotence777 ()
Публикувано25.09.10 13:21



Марса в лъв много обича да се фука





Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано25.09.10 15:18



а марс в рак ли е най-задръстеният и най-малко правещият секс ?

In the name of the father...


Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: samoznaika]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано25.09.10 15:41



Познавам добре марс в лъв в 8ми дом. По стечение на обстоятелствата съм била сексуално продължително време с двама мъже с марс в лъв в 8ми дом. Явно ми върви на такъв марс. Сексуални са, да, но нито са с рани по лицата, нито са с проблемно кръвно. Освен това, толкова обичат да се раздават, винаги обратната връзка от страна на жената е важна за тях. Не са и по безразборните връзки, нищо такова няма. Напротив, верни са и се раздават.
А този човек, вероятно не среща адекватно отношение от отсрещната страна и колкото повече не го среща, толкова повече желанието му се засилва, защото това, от което има нужда му се изплъзва.
Интересно ми е, този човек, за когото говорим в темата, в каква връзка е? Има ли ответност? Има ли безразборни връзки или иска да прави повече секс с определена жена, която харесва?



Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: *Eвa*]  
Автор samoznaika (nepredubedena)
Публикувано25.09.10 15:55



Аз по-горе писах,но явно не си го видяла.Той е семеен от две години и до сега не е изневерявал на жена си

(по негови думи)
Да,липсват му няколко неща,едно от които е дете.

Ако съдите хората,няма да имате време да ги обичате.

Тема Re: Свръх сексуалностнови [re: samoznaika]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано25.09.10 16:04



Не, че ми е работа да се меся, но тази връзка няма да издържи и колкото по-рано приключи, толкова по-добре и за двамата, независимо, че е скрепена с брак. Когато сексът не върви и комуникацията не върви и нищо не върви.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.