Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Методи за преправяне на Съдбатанови  
Автор astrovisitor (непознат )
Публикувано14.07.10 17:14



Здравейте,предполагам че като се занимавате с Астрология, са ви известни тези методи. Аз от 28 години ползвам "Магическите квадрати" на планетите, чрез които усилвам или намалявам влиянието на различните планети за даден период от време. Знаете че всяка планета има своя честотна характеристика-(вибрация) и когато използваме техните сигли, ние можем да предизвикаме или да предотвратим,или смекчим заложено в наталната карта събитие. А другият метод който използвам е Шри Мухурта. Чрез този метод се подбира най благоприятното време за всяко и едно човешко начинание, за да бъде то максимално успешно. По този начин се избягват заложени в наталната карта капани и неуспехи, и най големият неудачник, бедняк, нехранимайко,пройдоха и т.н. може да стане богат, уважаван и проспериращ човек. Та моят съвет е, да не се занимавате с такива несъществени неща като...(какво е кодирано при раждането,домове,аспекти и прочие) а да се заемете да преправите както собственият си,така и на близките си жвот. Не се притеснявайте от Божият гняв.Тази наука е дадена на човека за да му служи.



Тема Re: Методи за преправяне на Съдбатанови [re: astrovisitor]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано14.07.10 17:41



По този начин се избягват заложени в наталната карта капани и неуспехи, и най големият неудачник, бедняк, нехранимайко,пройдоха и т.н. може да стане богат, уважаван и проспериращ човек. - ти сериозно ли пишеш за това? От келеш като мене може ли да стане уважаван и проспериращ човек ... ?! Според мен е необходимо и чудо ...

Не че не вярвам в чудесата, но все пак трябва да се случат на практика ... , то по филмите дал Господ ...



Тема Re: Методи за преправяне на Съдбатанови [re: astrovisitor]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано14.07.10 18:03



Ами ако допуснем, че съдбата е карма, значи, за да не влачиш нова кофти карма от тоя живот, гръмваш се и започваш следващия...



Тема Re: Методи за преправяне на Съдбатанови [re: Roxy]  
Автор varadave ()
Публикувано14.07.10 18:07





Super...евала



Тема Re: Методи за преправяне на Съдбатанови [re: varadave]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано14.07.10 18:19



В-а-р-д-а-в-е ... , на кое по точно се смееш ...?!

... , също кат първата ми любовница, след сношение ...



Тема Re: Методи за преправяне на Съдбатанови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор astrovisitor (непознат )
Публикувано14.07.10 18:19



Сериозно ги пиша и съм ги проверил отдавна. Ами замисли се. Всичко около и във нас се крепи на законите на Математика, Физика и Химия.Живеем във Време и Пространство. За всяко нещо си има Време и Място. А когато Ти избираш Времето, съобразно координатите на Мястото където жживееш, шансовете ти за успех се утрояват, защото ще правиш всичко КОГАТО ТРЯБВА, а не когати се иска...нали?



Тема Re: Методи за преправяне на Съдбатанови [re: astrovisitor]  
Автор van_helsing_trepacha (heavenly)
Публикувано14.07.10 18:27



А няма ли метод , да не правя всичко "КОГАТО ТРЯБВА", а когато на мене ми е кеф?! Не искам да се съобразявам с никакви закони на Математика, Физика и Химия! Без да ме засяга времето и мястото ... , не искам да слугувам на подобни неща, а те да ми се подчиняват ...





Тема Re: Методи за преправяне на Съдбатанови [re: astrovisitor]  
Автор astrovisitor (непознат )
Публикувано14.07.10 18:32



А Roxy, Кармата е Причинно- Следствена Връзка. Под нейно влияние сме в това тяло, имаме тези родители,приятели,врагове,характер.....Тя цели да изпитаме точно определени усещания,с които да очистим грешките които сме допуснали преди. Но Най ценното нещо на този свят е ИНФОРМАЦИЯТА. Самият факт че Душата записва всичко което мислим,чувстваме и т.н.Когато ТИ съзнателно се стремиш да поправиш,(преправиш) програмата си, за Висшето ти аз ТИ вече си разумно същество и ще бъдеш подпомаган в тези си начинания.Само тогава ТИ ставаш БОЖИЕ Творение и ПОДОБИЕ, Защото Бог е Творец. И ние не сме създадени по негово подобие с две ръце, два крака и т.н а подобие можем да бъдем само когато ТВОРИМ. Иначе сме .....крайпътното хратстче върху което се облекчава някой от главните герои.



Тема Re: Методи за преправяне на Съдбатанови [re: van_helsing_trepacha]  
Автор varadave ()
Публикувано14.07.10 18:34



на истината написана от Рокси...





Тема Re: Методи за преправяне на Съдбатанови [re: astrovisitor]  
Автор galy ()
Публикувано14.07.10 18:38



А другият метод който използвам е Шри Мухурта. Чрез този метод се подбира най благоприятното време за всяко и едно човешко начинание, за да бъде то максимално успешно. По този начин се избягват заложени в наталната карта капани и неуспехи, и най големият неудачник, бедняк, нехранимайко,пройдоха и т.н. може да стане богат, уважаван и проспериращ човек. Та моят съвет е, да не се занимавате с такива несъществени неща като...(какво е кодирано при раждането,домове,аспекти и прочие) а да се заемете да преправите както собственият си,така и на близките си живот.

Прекрасно твърдение!
Ще ни разкажете ли Вие колко "богат, уважаван и проспериращ" станахте след 28 години

Щото би било много глупаво да владеете тези "тънкости", пък да не ги ползвате.

И ако всички 'земем, че станем такива, кой ще сАди домати и ще храни "пържолите", че да ядем, докато просперираме?

Мухурта може и да помага за това-онова. Ама съм установила за себе си, че човек може да живее прекрасно и без нея. Нещата се случват в абсолютно точния момент, който може да се оцени чрез различните прогностични техники към наталния хороскоп. Ако моментът за нещо е добър, една лоша елекция може и да отложи малко нещата, но няма да ги спре. И обратното - ако моментът е лош и не му е времето за нещо - дори и най-добрата мухурта няма да помогне за нищо.

Да не говорим, че самият Раман пише следното основно правило в джйотиш: "За въплътения никога не е достъпна идеална мухурта".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.