Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:25 19.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Луна в скорпионнови  
Автор Valery 72 ()
Публикувано17.06.10 21:28



Здравейте,

Имам някаква обща представа от астрология.Зная,че погледът върху хороскопа на даден индивид е съвкупност от много фактори,но едно описание на Иван Станчев за Луна в скорпион силно ме заинтригува.
Бих се радвала,ако някой с такова разположение на Луната или някой,който има наблюдения,които би искал да сподели, даде някаква гледна точка.
Давам описанието на Иван Станчев:

Луна в Скорпион

Когато Луната попадне в най-интензивния и емоционален знак,не може да се очаква спокойствие.Въпреки,че шансовете ви да се справите са големи,ще се наложи да преминете през доста драматични ситуации.Вие се нуждаете от влияние и власт,които трудно се постигат,но докато не намерите начин да завоювате позиции в които да влияете достатъчно,няма да се примирите.Често при това положение емоционалната стабилност е под съмнение и ако не се стремите към практични резултати има опасност да се окажете в съмнителни общества.Вашата задача не е лесна,но пък за сметка на това е гарантирано,че ще преживеете достатъчно екстремни ситуации,които да ви калят и научат да забравяте миналото.Това от което се нуждаете за да чувствате удовлетворение са висока интензивност на чувствата,силни вълнуващи преживявания и всичко,което знака Скорпион представя.Окултизма,хирургията,психоанализата,секса,разследването,полицията и мафията са сферите в които ще намерите достатъчно предизвикателства.Добре е ако се насочите към сферите,в които има унищожаване на всичко старо и необходичост от регенерация,защото така по-най лесен начин ще отговорите на вътрешните си нужди.Често при това разположение майката е властна и респектираща.Налице е усещане,че другите се стремят да задушат инициативите ви и за да избегнете това чувство е необходимо да демонстрирате самостоятелност и независимост.Това положение е едно от най-рискованите що се отнася до запазване целостта на брака и здравословното състояние на майката.



Тема Re:нови [re: Valery 72]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано18.06.10 09:13



Един мой добър приятел е с такава Луна и мога да го позная в описанието. За капак е ужасно ревнив и макар че осъзнава, че ревността в такава степен му разваля връзките, казва, че не може да я контролира.
Майка му наистина е имала последната дума в живота му, чак до Сатурновото завръщане, но сега като че ли се влияе по-малко от нея и е по-склонен да й противоречи.

П.П. Аз си харесвам моята телешка Луна - дай ни финансова независимост, вкусна храна и ходим усмихнати



Do what works or do what's right?

Редактирано от Bиливap на 18.06.10 09:15.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано18.06.10 09:38



Благодаря Виливар!

Аз също си разпознавам много неща.Относно майката е по-скоро здравословното състояние през годините,но и в другите характеристики и фактологии има много верни неща.



Тема Re: Луна в скорпионнови [re: Valery 72]  
Автор ckитoмa (еа)
Публикувано18.06.10 16:34



Да, желанието за контрол е голямо наистина. По-скоро са ми интересни причините за него. Имате ли наблюдения?



Тема Re: Луна в скорпионнови [re: ckитoмa]  
Автор Valery 72 ()
Публикувано18.06.10 18:48



При мен е по-скоро желание за самоконтрол.Да, имам причини за него.
Имате близък или Вие сте с такава Луна?

Истината е,че зададох въпроса,тъй като този поглед на Ивон Станчев от "Анализирайте хороскопа си сами"ме изуми с точността на описанието, относно някои факти.



Тема Re: Луна в скорпионнови [re: Valery 72]  
Автор varadave ()
Публикувано19.06.10 03:51



Луната в Скорпион е в своето падение.


Най-интензивните и емоционални знаци
са Дева и Риби.
Описаното е за мене едно клише.


"Вашата задача не е лесна,но пък за сметка на това е гарантирано,че ще преживеете достатъчно екстремни ситуации,които да ви калят и научат да забравяте миналото."

"Sensitivity"
Some zodiacal signs are more sensitive to external factors than the others.
Virgo and Pisces are naturally very sensitive signs particularly to the malefic influences.

Редактирано от varadave на 19.06.10 04:02.



Тема Re: Луна в скорпионнови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано19.06.10 04:38





Ето два хороскопа на най-големите мафиози...
Да имат някъде Луна в скорпион??????????????????



Редактирано от varadave на 19.06.10 05:50.



Тема Re: Луна в скорпионнови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано19.06.10 04:43



"полицията и мафията са сферите в които ще намерите достатъчно предизвикателства".......

Хороскопите ,които съм дала са на Алфонсо Капоне и Пабло Ескоба.



Тема Re: Луна в скорпионнови [re: varadave]  
Автор RozeRed ()
Публикувано19.06.10 09:05



Ето два хороскопа на най-големите мафиози...
Да имат някъде Луна в скорпион??????????????????


Но пък си падаме по мафиотските филми....





Тема Re: Луна в скорпионнови [re: varadave]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано19.06.10 11:48



Ето два хороскопа на най-големите мафиози...

- Два различни ли са или един но даден два пъти?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.