Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 02.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Какво мислите за тази карта?нови  
Автор bl1O8 (непознат)
Публикувано16.05.10 23:05




Парола: 1111



Тема Re: Какво мислите за тази карта?нови [re: bl1O8]  
Автор bl1O8 (непознат)
Публикувано16.05.10 23:10



Слънцето се води, че е Лъв, обаче няма ли малко и от Рака?



Тема Re: Какво мислите за тази карта?нови [re: bl1O8]  
Автор kotence777 (заплес....)
Публикувано16.05.10 23:50



Никак няма



Редактирано от kotence777 на 17.05.10 01:44.



Тема Re: Какво мислите за тази карта?нови [re: kotence777]  
Автор bl.1O8 (журналист)
Публикувано17.05.10 00:07



А може ли от картата да се разбере защо точно имам хронична липса на любов, приятели и пълноценно общуване с околните, освен ако не става въпрос за роднини? Също така какво ме възпира да си изразявам мнението в последно време? В последните години две думи на кръст не мога да кажа. Искам да говоря, обаче нещо ме възпира?



Тема Re: Какво мислите за тази карта?нови [re: bl.1O8]  
Автор kotence777 (заплес....)
Публикувано17.05.10 00:20



Доколкото мога да видя няколко неща:
1. Неаспектирана венера- има тема на първа стр. за нея.
2. Луна в скорпион-прекалено интензивни емоции.
3. Слънцето ти го приемам в 12ти- изолация, не показване на истинската същност.
4. Асц. дева си е доста критичен, въпреки че обвиняваш някои други представители, но може би виждаш преекспонирани собствените си качества. Няма да коментирам изказванията ти по другата тема. Твоя работа какво мислиш.
5. Нептун в 5ти също мъти представите ти за любовните отношения.
6. Сатурн не го виждам дали е в 4ти или в 5ти дом, но където и да е не си е оферта.
От мен толкова

Може да потърсиш в гугъл. Има доста материал за нещата, които написах.

Редактирано от kotence777 на 17.05.10 01:43.



Тема Re: Какво мислите за тази карта?нови [re: bl.1O8]  
Автор where is my mind ()
Публикувано17.05.10 00:32



В последните години за хората с асц. Дева приключва започва нов период, Сатурн ти е минал през 1ви дом, но си мисля, че преди тези две години, когато ти е вървял през Слънцето и 12ти също не ти е било лесно. Вече попренимава перида със Сатурн в Дева, така че те поотпуска сега според мен.

Иначе с Юпитер и Венера най-високо в хороскопа


А от Рак имаш - Меркурий ти е в Рак, а той дава съзнанието, типа мислене. Не знам за другите, но аз много гледам Меркурий в картите. А и при теб това е управителя на асцендента ти все пак.
Да, Девата е малко критична, аскетична, перфекционистична.... обаче Меркурий в Рак, той май ти добавя и чувствителност, ОБИДЧИВОСТ, свенливост към асц. и личността и си мисля, че тази думичка с главните букви може да има пръст в проблема ти. Също затваряне в себе си при съмнение, че можеш да бъдеш наранена, някакви такива неща, които не ти дават шанс да се доизясниш с хората, може би има.
В любовта търсиш може би много умен, забавен, интересен човек, а такива има малко, та и затова може. Освен другото.




change the perspective before the perspective changes you

Тема Re: Какво мислите за тази карта?нови [re: kotence777]  
Автор bl.1O8 (журналист)
Публикувано17.05.10 00:44



Уф ами това е най-лошата възможна карта.

А към where is my mind - в последните 4-5 години хич не ми е лесно. Чудя се кога ще свърши този ужас?

Не, нараненА, а наранен. Не знам защо си помисли, че съм жена?

Редактирано от bl.1O8 на 17.05.10 00:46.



Тема Re: Какво мислите за тази карта?нови [re: where is my mind]  
Автор kotence777 (заплес....)
Публикувано17.05.10 00:51



Иначе с Юпитер и Венера най-високо в хороскопа
но венера е без мажорен аспект до колкото възстанових картата с моята програма. Снимката не помага много.Не се виждат градусите.

За комуникацията освен меркурий разглеждам и 3ти- планетите в 3ти и управителя му (в случая въпросната неаспектирана венера). Освен това дванадесетодомните слънца трудно допускат някого до себе си, като прибавим и луната в скорпион, която си е доста емоционална и опитваща да контролира тези емоции, в резултат на което стават още по-интензивни като избликнат..... Картинка.....

Марса не е по комуникациите,но по начина, по който човек действа, излъчването и маниера (както и асцендента).Тук няма много нехармонични аспекти освен квадрата с нептун....все пак си е огнен марс. Тъй,че не участва в комуникацията, но човек може и да действа по-рязко понякога.



Тема Re: Какво мислите за тази карта?нови [re: kotence777]  
Автор bl.1O8 (журналист)
Публикувано17.05.10 01:20



Никога няма да имам истински приятели, така разбирам аз нещата. Нямам приятели от както завърших гимназия преди 3 години.





Тема Re: Какво мислите за тази карта?нови [re: where is my mind]  
Автор bl.1O8 (журналист)
Публикувано17.05.10 01:24



Не е точно обидчивост да ти кажа. По-скоро винаги като съм в някаква група отделни индивиди започват да се заяждат с мен без никаква провокация. Най-странното е, че доста често това са представителки на другия пол което е странно поведение за жена спрямо мъж. Все търсят скандала с мен.

Редактирано от bl.1O8 на 17.05.10 01:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.