Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: не знам как да го обясня, нонови [re: *Eвa*]  
Автор Needy ()
Публикувано07.05.10 10:58



Риби



Тема Re: не знам как да го обясня, нонови [re: Needy]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано07.05.10 11:05



По-добре скорпион.
И други хора с твоето слънце си представят идеалния партньор със слънце в Телец.
Но, слънцето определя егото, а вашето его е толкова различно.
Моят опит сочи, че проблемите не идват от различия в емоциите, защото различността в емоциите създава интерес и хармония, проблемите най-често идват от различия в егото, защото това води до сблъсък на различни житейски концепции.



Тема Re: не знам как да го обясня, нонови [re: *Eвa*]  
Автор Needy ()
Публикувано07.05.10 11:12



Да,аз почти нямам его

Нямам опит с телец,но съм чела,че могат да имат много хубава и дълга връзка с риби.
За скорпион е ясно,дори имах една такава връзка. Обаче тя не разбра луната ми в дева. Намираше ме почти за безразлична...но беше много влюбена,както и аз, но не успях да продължа връзката...нейната луна беше в лъв. Такъв човек иска постоянно емоции...



Тема Re: не знам как да го обясня, нонови [re: Needy]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано07.05.10 11:18



Такава луна иска да я величаеш, сестра ми е с луна в лъв. Да й казваш колко е добра, колко е човеколюбива, но всъщност ти си знаеш какво точно е.
Луната в дева често остава неразбрана, и на мене ми беше трудно в началото. Един разговор с galy ми обърна начина на осмисляне на емоциите на тази луна и тогава аз я осъзнах. Осъзнах, че всеки обича по различен начин.
Има един принцип, че когато не можеш да "виждаш" луната, то отношенията не са много хармонични. Както аз ме мога да "виждам" луна във водолей. Разбра ли ме?



Тема Re: не знам как да го обясня, нонови [re: *Eвa*]  
Автор Needy ()
Публикувано07.05.10 11:28



А,виждаш ли какво било! Не съм разбрала какво отношение е искала луната в лъв

Но тя наистина си беше доста емоционална натура, но ти си права...аз не съм й казвала нещата,които тя е искала да чува. Както и да е...минало-заминало :)

Това ми харесва в астрологията - има хиляди варианти,показва цялото човешко разнообразие
А би ли ми казала,след като си говорила с гали, как подхождаш в емоциите си към луната в дева(в твоя случай с мъжа)?
Питам те,защото честно казано, и аз се чудя с какъв подход някой може да ме привлече. Опитвам се да се поставя на отсрещната страна и според мен луната в дева е доста претенциозна и критична...някъде бях чела,че това е най-трудната луна

Редактирано от Needy на 07.05.10 11:29.



Тема Re: не знам как да го обясня, нонови [re: Needy]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано07.05.10 11:40



Ами как - казвам му: Благодаря ти, че се грижиш за мен безмълвно и неотстъпно, зная че го правиш да ми е добре и да ми създаваш емоционален комфорт! Благодаря ти, че разбираш моите емоции и ми даваш различни емоции от тези, които аз създавам! Благодаря ти, че ми е интересно с теб, защото твоите емоции са толкова различни от моите и така ме обогатяваш и ме допълваш!
Понякога нищо не му казвам, просто чувствам, че в този момент той се грижи за мен и се усмихвам.
А ти какво чувстваш вътрешно в себе си с тази луна? Какво не можеш да изкажеш, когато го усещаш?



Тема Re: не знам как да го обясня, нонови [re: *Eвa*]  
Автор Needy ()
Публикувано07.05.10 11:58



Супер, ти направо му галиш душата на този човек


А това последното много ми харесва - когато разбираш какво прави и не са нужни думи,а само една усмивка.

А ти какво чувстваш вътрешно в себе си с тази луна? Какво не можеш да изкажеш, когато го усещаш?

Най-трудно изразявам чувствата си към някой. Трудно ми е да казвам на някой,че го обичам.По-лесно ми е и предпочитам да го показвам. Като погледнеш,това са две думи на кръст, а за мен са нещо много голямо и трудно за изговаряне затова може би ще ми хареса човек,който ще ме разбира и без думи...да не иска да говоря много,въпреки,че когато харесвам някой, ставам по-разговорлива от обичайното...все пак имам асцендент близнаци...
Имам доста опит само от наблюдение и просто предусещам как би реагирал някой,ако кажа каквото и да е...като че ли знам предварително...това донякъде ме прави доста деликатна и предпазлива. Мисля,че е по-добре да не мисля толкова,когато става дума за чувства...защото това ми пречи да се изразявам свободно.



Тема Re: не знам как да го обясня, нонови [re: *Eвa*]  
Автор where is my mind ()
Публикувано07.05.10 12:07



Аз Луна в Овен да не се заричам, но никога не бих си взела.




change the perspective before the perspective changes you

Тема Re: не знам как да го обясня, нонови [re: Needy]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано07.05.10 12:07



Да, това са и моите наблюдения. За 3 години, той ми е казал само 5 пъти, че ме обича. Последният път ми каза, че с времето съм му все по-близка и ме обича дори повече от преди.Но, от последното "обичам те" беше минало повече от 7-8 месеца. От време на време ми казва: "Хубаво се чувствам с теб!"
или "Добре ми е с теб!"
А от луна в лъв как искаш да чувства теб като е заета със себе си. Тя иска да получава, но дава само, когато се чувства призната. Ти, като си затворена, как да й го дадеш това?
Иначе, съм усетила, че луна в дева доста мисли за чувствата си и за тези на другите, но си пази инфото за себе си. Понякога, с две фрази прави дисекция на нещата - точна и безапелационна, чак да се чудиш колко наясно е бил през цялото време със ситуацията, но дотогава е премълчавал.
Твоята луна какво точно я прави щастлива? Кажи как да постъпвам аз, за да мога да го накарам да се чувства добре?



Тема Re: не знам как да го обясня, нонови [re: where is my mind]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано07.05.10 12:12



Аз нямам опит с луна в овен, но един клубар, който преди пишеше тук, ми казваше, че е отмъстителна и войнствена, граничеща с жестокост и се отнасяше за луна на жена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.