Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: loverrock]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано10.04.10 14:35



Нарича се консервативност.



Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: loverrock]  
Автор mli5 ()
Публикувано10.04.10 14:37



Аз го наричам почтеност и ми осигурява спокойствие на душата и радост в сърцето!А какво ще кажеш за такива, които си свалят халките с ясно каква цел?!





Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: kotence777]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.04.10 14:39



аз говоря ли лични наблюдения и опит, а не от гледна точна на експерт астролог




Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: mli5]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано10.04.10 14:41



Съгласна съм с теб. Просто трябва да се разграничават двете неща...


Те повечето от мъжете, които пребиват жените си след това им реват на вратата с цветя и се кълнат в любов....но това е друга тема. Последното съм го виждала на практика няколко пъти (различни случаи) и за това много ме е страх от избухливи мъже. И с най-прекрасния мъж не бих излизала,ако не се владее. Изпитвам ужас дори и да знам,че няма да ме нарани. Сега,че има чешити,които са въздържани, но могат да ти е*** мамата психически и от това никоя жена не е застрахована е другата страна на монетата..... Както и да е отклоних се,а не ми се разискват нови теми.Сега нямам време.



Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: mli5]  
Автор loverrock ()
Публикувано10.04.10 14:52



Тези, които крият халките са неосъзнати страхливци! Бившият ми приятел беше разведен, след кратък брак и без деца, осъзнал се е и взел решение, колкото и да е трудно, а и е католик,те не гледат с добро око на развода!

poor is the man whose pleasures depend on the pеrmission of another


Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: galy]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано10.04.10 14:53



Съгласна съм Гали. Много е лесно отстрани да съдиш хората, кото че ли си безгрешен. По-трудно е да застанеш над нещата, защото никога не знаеш каква е истинската, дълбоката и подсъзнателна причина човек да реагира по даден начин. За това се изисква силна воля.



Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: kotence777]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.04.10 15:02



аз лично по принцип разбирам мотивите на хората. Но не винаги ги оправдавам и бих могла да постъпя по техния начин




Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: kotence777]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.04.10 15:22



важното е да не е комплексар. От комплексарщина идват повечето проблеми




Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: NikiFin]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано10.04.10 15:27



Защо трябва да ги оправдаваш? Ако даден човек не ти харесва с постъпките си можеш просто да не общуваш с него. А кое е правилно и кое не, Бог, съдбата или в каквото вярваш ще си реши когато му дойде времето.



Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: NikiFin]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано10.04.10 16:34



... забелязала съм, че тези хора имат невероятната дарба да си постигат целите, как го правят не знам, но винаги успяват.........................
--------------------------------------------------------
Добре, то и аз познавам такава лъвица, обаче причината или така да се каже мотивацията да постъпва така и идва от друго място - от Луна, Венера и други планети и неща.., а не точно от самото Слънцето.

То е по скоро изразител на другото.

И това ли е най-жестокото нещо на света?
И щом е успяла, то семейството си е било вече разбито, тя само е катализирала нещата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.