Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:16 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: Canopus]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано11.04.10 18:32



Аз за съвсем малко се включвам за да заложа и аз на 3-та карта. Не съм ги разглеждам въобще много, то това не е оправдание, но по-добре да кажа нещо докато все още не е станало късно, така да се каже за да не пропусна тиража.

По-късно може би ще се включа да кажа защо така ми се струва.



Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: where is my mind]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 18:33



звучи логично. Но аз съм балък, не мога да ударя силно човек. Мога да го правя за заяждане, ама винаги мисля дали няма да го ударя прекалено силно и да му стане нещо.




Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: kotence777]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 18:37



като че ли говориш за мен. Аз съм същата, като изпадна в криза люскам врати, ритам стени, хвърлям квото ми падне (само внимавам да не е чупливо и да не ударя някой с него), крещя.... абе страхотия.... Но човек не мога да ударя....




Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: where is my mind]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 18:39



точно вербална агресия, е в това ме бива много

. Но няма как... трябва по някакъв начин да си я изкара човек и като не може с бой....
Но тя наистина е по лоша, защото както е казано Лоша рана заздравява, лоша дума не се забравя




Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: where is my mind]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 18:41



аз като съм ядосана ми иде, както казваше един приятел Да хвана една мотика и да буам, да буам....
Ползвам варианта спорт - излизам и тичам докато каталясам. После съм мноооого спокойна и уравновесена






Тема Re:нови [re: mli5]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано11.04.10 18:45



на тоя пък толкова му личи, че е агресивен. Ама май ще излезе че не е, нали май се оказа, че онази си е измислила историята




Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: NikiFin]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано11.04.10 19:00



Аз пък мога да вдигна вой така,че в радиус от 10км да знаят,че съм ядосана, но да счупя нещо или да ударя някого не. Обикновено като стисна зъби да не се нахвърля веднага в атака ми минава,но не винаги се случва.....
П.П. Ти си жена. От теб не мисля,че ще ме е страх, но от мъж..... малко или много физически мъжете са по-силни. Просто ме е страх от такива мъже. Пак ти казвам, моя приятели беше и си е душичка, но като избухваше така и то от глупости, сърцето ми изскачаше. Да не говорим,че беше направил поне 2 катастрофи (поне 2 знам) от яд, че някой си не карал правилно.....



Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: NikiFin]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано11.04.10 19:02



Не се заричам, но това е един от големите ми страхове.



Тема Re: Най-жестоката зодиянови [re: Canopus]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано11.04.10 22:14



Канопус, разгледах картите.
Залагам на първата от картите, които си пуснал.





Тема Re:нови [re: Porto*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано11.04.10 22:18



Да, доста условности има. Затова предпазливо залагам. А и Плутон и Сатурн в 12-ти...много "тъмно" ми изглежда така.
Това от втори поглед.

Do what works or do what's right?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.