Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Off: Сексуалната енергиянови  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано02.04.10 11:27



От снощи ме занимава въпросът за сескуалната енергия. Нямам отговор защо точно сега. Писах в ГЗС, засега нямам отговор и реших да ви попитам и тук.
Надявам се Хуанджи да няма нищо против, но този клуб ми е някак близък и затова пускам такава офф-тема. Ако реши, че е неподходяща за този клуб, няма да се сърдя, ако я заключи.
Ето линк:





Тема Re: Off: Сексуалната енергиянови [re: *Eвa*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано02.04.10 11:49



Темите за сексуалната енергия винаги са актуални.



Има една приказка, че духовното се задоволява само с духовно. Т.е. физическият разряд(защото оргазма е разряд от изначалният заряд от жизнена енергия) касае физическото тяло, но не и по- фините структури.

Поне аз си мисля, че жената не може да бъде задоволена и да излъчва мир, ако няма до себе си присъствие на мъж със силна духовна енергия.

В Тантра има раздел касаещ общуването на всички нива между мъж и жена и ако и двамата са о'к, то резултатите са чудесни.




Тема Re: Off: Сексуалната енергиянови [re: huanji]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано02.04.10 11:57



Според теб сексуалният акт не е ли компилация от духовното и физическото? Не е ли висша трансформация между двете, която напрактика носи удоволствие и е своеобразна връзка с Всевишния, според нивото, на което се намираме? Мислиш ли, че по-силните духовно правят по-добър секс? Защото казваш, че духовното задоволява само духовното. А в комбинация как са?

Моля те, пусни нещо от този раздел Тантра, ако имаш желание!


Ще ми бъде много интересно!



Тема Re: Off: Сексуалната енергиянови [re: huanji]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.04.10 12:00



Можеш да мислиш каквото си искаш, но има живи примери, които разбира се нямат нищо общо с това, което си мислиш.

Майка Тереза примерно.





Тема Re: Off: Сексуалната енергиянови [re: *Eвa*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано02.04.10 12:03



Точно, компилация е. Но нещата отиват още по - далеч, защото секса е само една част от цялостното общуване.

На чисто физическо ниво, всеки може да направи добър секс. Има си даоски метди, които помагат на всеки да бъде потентен и да продлжи акта, колкото е необходимо.

Тантра е много общирно нещо, първо трябва да си почетеш, да се запознаеш.






Тема Re: Off: Сексуалната енергиянови [re: бeзпътeн]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано02.04.10 12:05



Във всеки човек има ин и ян, някои балансират нещата вътре в себе си и нямат нужда от външно ниво. Ама ние сега с Майка Тереза ли ще се мерим.



Твърде много са, всъщност.




Тема Re: Off: Сексуалната енергиянови [re: бeзпътeн]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано02.04.10 12:16



А ти защо си "безпътен"?
Не е безпътен този, който търси пътя.



Да не би да имаш предвид "неразбран"?

Редактирано от *Eвa* на 02.04.10 12:21.



Тема Re: Off: Сексуалната енергиянови [re: *Eвa*]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.04.10 12:27



Виж

и .



Тема Re: Off: Сексуалната енергиянови [re: бeзпътeн]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано02.04.10 12:31



Преди да получа постинга си, коригирах моя.
Уцелила съм в десятката.


Радвам се, че ме разбираш.

Редактирано от *Eвa* на 02.04.10 12:32.



Тема Re: Off: Сексуалната енергиянови [re: бeзпътeн]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.04.10 13:27



Ето защо си безпътен!

poor is the man whose pleasures depend on the premission of another



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.