Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.04.10 22:57



плондери тийнейджъри - всички с връзки като теб.
=========================================
разликата е, че моите контакти са от хора, с които съм работила и всеки ден са можели да преценят аз струвам ли или не, за да ме допуснат до себе си

и е било въз основа на работата ми, а не въз основа на баща ми, вуйчо ми, пари или гадже - мутра



In the name of the father...

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.04.10 23:01



Няма такова доказателство, защото подобни неща като ги видя ги трия. Което трябва да бъде.






Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.04.10 23:02





отворих произволна тема от произволна страница

датата е скоро

и това е само един от многото

In the name of the father...

Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.04.10 23:02



Прекрасно, а те знаят ли какъв цветист и каруцарски стил на псуване имаш?

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.04.10 23:03



но ти ми прати 2 покани във фейса, не помниш ли

Ей това е довод.






Тема Re: Розенови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.04.10 23:04



Много просто, защото не си спряла.




Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.04.10 23:04



хах

усъвършенствах го тук

имах милиони поводи

за това се и оплаквам, ако не си разбрала



In the name of the father...

Тема Re: Розенови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.04.10 23:05



напротив, спрях и ти нищо не направи

за това вземах нещата в свои ръце



In the name of the father...

Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.04.10 23:07



Какво доказва този пост?
Виж на кой пост отговаря - молиш хората в клуба да те предупредят, ако "виждат нещо" за новата ти тръпка, защото вчера те питали от колко време познаваш човека, за да ти спестят май някои неща.
Аз си правя извода, че ти самата не си сигурна в почтеността на този мъж, но се цупиш, че и друг не е сигурен.
Реално погледнато той наистина може да се окаже сводник и да се набуташ в проблеми.

Този пост не става, дай някой, където те обижда и те нарича курва.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано04.04.10 23:07



Ама ти наистина ли вярваш, че някой обича журналисите? Хората с власт ги използват да им лъскат реномето и рейтинга - останалото е битка за плячка от трохите на хората с власт. Като шутовете са, дето забавляват аристократите със своята безчовечност.

Примерът с тебе е убийствен. Усвоила си до болка рефлекса да използваш чуждото нещастие за своя изгода, и то не изгода ами задоволяване на ефимерен каприз. Наистина пълна липса на съпричастност!

Позволи ми да те попитам: Розе, докога ще отъждествяваш страданията на изнасилените и на битите жени със своите инфантилни капризи (да накажем тоз или оноз, защото малкото ми пръстче се е спряло на него)? Докога ще опитваш да валяш в собствената си кал мъката на истински страдащите жени?




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.