Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано04.04.10 22:43



Била съм обиждана и тук, и в реала. (смятах дори да пусна списък с думичките и изразите, които нямат никакво влияние върху мен, та хората направо да си търсят други, за да не си губят напразно енергията) Работата ми е такава, че редовно отнасях и заплахи - какво ще ми счупят и какво ще ме направят - защото съм се "провинявала" пред надути като плондери тийнейджъри - всички с връзки като теб. И нито един път не си позволих да търся помощ. Защото си давах сметка, че това нямаше да е справедливост - просто защото никога не мога да бъда сигурна какво, освен очевидната глупост и гняв, се криеше в главите им.

Това, което искаш, не е елементарна справедливост, а отмъщение. За да има справедливост трябва да се вземат предвид всички факти - включително и тези, на които не си обърнала внимание. Например може да си казала нещо, което да не си мислила обидно, но да си засегнала Метлата. А като се има предвид давността, може и вече да не си спомня как е започнало.



Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.04.10 22:44



Този линк е от мноооого отдавна. И като гледам мнението на метлата го няма.
Хуанджи изобщо не е бил модератор тогава. На теб обвинението ти е към хуанджи.
Дай сега доказателството, че хуанджи толерира теб да те наричат курва.

Do what works or do what's right?


Тема Re: Розето моля ви сенови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.04.10 22:46



Комплексите са те налегнали безвъзвратно.






Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.04.10 22:47



А ти на този празник, дума не каза. Хвала!




Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.04.10 22:51



модераторът си говори с него

Да, верно ми забраняваш да говоря с хората, които мразиш. Не знам дал иусещаш в какъв абсурд си се натресла сама. И тази работа тръгна като ме нападна що съм си говорил с Варадаве. Нямам думи...




Тема Re:нови [re: Kaлoмaин]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.04.10 22:52



На Метлата му е засегнала мъжкото достойнство, което е пагубно за всеки мъж. Но това само ще я зарадва, доколкото я познавам...




Тема Re:нови [re: huanji]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.04.10 22:55



Остави комплекси, налегнал я е някой тежък транзит и си изкарва нервите на тази сцена с тези зрители.
Като отмине транзита, ще се успокоят нещата. Пък аз продължавам да чакам доказателството, че модераторите (или в частност ти) толерирате да я наричат курва.
Едно доказателство би било тя да е пратила бележка на модератор даденото обидно мнение да бъде редактирано и обидата изтрита, но модераторът да не го е направил, което да е видно от скрийншот с датата на бележката и датата на мнението, което още съществува с видна дата от компютъра.
За да е вярно, че модераторите толерират това, трябва да е пратила бележки на всички модератори в клуба, от Фръцла до днес, и нито една да не е довела до желания резултат.
А ако обвинението е само към теб, трябва да докаже само за теб.
Останалото е малко като "той ми дръпна плитката".

Наистина се опитвам да я разбера какво иска да постигне, та чак и започна да те заплашва с журналисти.

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.04.10 22:55



Дай сега доказателството, че хуанджи толерира теб да те наричат курва.
===================================================

елементарно - отваряш тема по избор и виждаш как докато аз питам разни неща - метлата се лепва за мен и започва да ме обижда



новият му ник го знаеш, нали

In the name of the father...

Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.04.10 22:57



Дай ми линкове, които доказват твърдението ти, нямам време за губене да търся доказателство на твое твърдение.
Доказателството на твоето твърдение е твоя работа и ничия друга.
Моля :)

Do what works or do what's right?


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.04.10 22:57



Тя ме е питала какво мисля по въпроса и



Всичко си стои...





Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.