Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: офф топикнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 09:56



А защо не пуснеш петиция в подкрепа на нахапаните и убитите от кучета? Ясно, кучешкия живот за теб е по-ценен от човешкия! Ей, няма да се оправи тази държава.



Тема Re: офф топикнови [re: kotence777]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 09:58



"Живеем в държава,в която е нормално да се измъчват животни и хора"

Интересно защо ли слагаш животните преди хората!





Тема Re: офф топикнови [re: 3aek]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 09:59



Само така! И колкото се може повече нахапани и заразени от кучета да има хора. Ловците да ходят на спорт да убиват животните...



Тема Re: офф топикнови [re: 3aek]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 10:01



И кои са тези хора? Може би същите, които обичат да ходят на лов и да убиват беззащитните животни и да нарекат това спорт!!! Ами дай и тях да подкрепяме. Не може ли да разберете, че по този начин точно това правите?



Тема Re: офф топикнови [re: rigel3]  
Автор 3aek (KAP 2003)
Публикувано29.03.10 10:03



Какво общо има, моля, горкото куче с отрязани лапи с глутниците?! Хората, които позволяват да има глутници, също са за затвор



Трябва да има цивилизован начин за решаване на проблема. Който не включва избиване!!!



Тема Re: офф топикнови [re: 3aek]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 10:13



Значи предпочиташ нахапани и осакатени хора вместо да се убиват виновните кучета, така ли? Добре тогава. Продължавай да подкрепяш убийците на твоя вид. Преди '89 как беше решен въпроса не знам, ама такова чудо нямаше. То нямаше и наркомани по парковете, ама това е друга тема. А в другите държави как са го решили? Не знам дали знаеш, но в цивилизованите държави ги ловят. В Англия мисля даже наскоро приеха закон за защита на пощаджиите и другите хора, които там са най-потърпевши от кучетата. В цивилизованите държави нямаш право да извеждаш куче, ако не е на каишка или без наморник, дори и да е малко. Има определени ОГРАДЕНИ места за разходка на кучета. Ама тук такова нещо няма. Напротив, ако помияра ти нападне човек, ти ще кажеш: а така, дръж. Или ако няколко кучета нападнат човек, другите хора около нападнатия ще се хилят и ще се радват (очевидец съм на това!). Но ти си ги подкрепяй.

"Какво общо има, моля, горкото куче с отрязани лапи с глутниците?!"
Какво е общото ли - кучета са. Това може и вече да не може да осакати хората, но другите ще могат!



Тема Re: офф топикнови [re: rigel3]  
Автор 3aek (KAP 2003)
Публикувано29.03.10 10:19



Виновните кучета - Значи според теб, кучетата са виновни, а не обществото и властта?!!! Животните действат според инстинкта си, не разсъждават, ние хората сме отговорни как ще се справим с тях и ограничаването на популацията им.

ако няколко кучета нападнат човек, другите хора около нападнатия ще се хилят и ще се радват (очевидец съм на това!) Ами именно, от хората по-жестоки няма, затвор за тези, които нахъсват и пускат животните си на бой! Какво са виновни животните в случая? Те действат според "възпитанието" на изродените им стопани и липсата на отношение от страна на обществото.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от 3aek на 29.03.10 10:21.</EM></FONT></P>

Редактирано от 3aek на 29.03.10 10:21.



Тема Re: офф топикнови [re: 3aek]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 10:46



"Значи според теб, кучетата са виновни, а не обществото и властта?!!!"

Ако беше така, защо тогава дадох примера как беше преди '89???

"Ами именно, от хората по-жестоки няма, затвор за тези, които нахъсват и пускат животните си на бой!"

И аз това казвам! Обаче като се подкрепят тези, които събират шайки за саморазправа с този, който може да е много жесток, обаче е човек, се подкрепя именно жестокостта срещу човека! И тази петиция точно това прави - подкрепа на хората, които отиват на саморазправа с човека, вместо да се приложи закона. А още по-лошото е, че никой от репортажа по телевизията не обърна внимание на пострадалите и убитите хора от кучета!!! И това какво е?



Тема Re: офф топикнови [re: rigel3]  
Автор 3aek (KAP 2003)
Публикувано29.03.10 11:04



Аз съм "за" строги наказания за тези, които 1) гледат кучета, възпитават ги да са зли, а после ги пускат да се разхождат без намордници и дори без повод (имам такъв пример, където живея) и 2) хранят бездомни кучета, които се събират в глутници и нападат хора (ами като ги храниш, прибери си ги у вас!).

Куче, бясно или не, което е нападнало човек, се убива, макар това отново да е резултат от човешка грешка.

Оттам нататък общините да вземат пример от белите държави и да се справят, с кастрация и кучкарници, с популацията на бездомни. Куче, което е кастрирано, не се възпроизвежда и по правило не напада.

НО и човек, който издевателства върху невинно животно, трябва да се наказва по най-строг начин. Какво ще търси на свобода някой, способен да отреже лапите на куче! За удоволствие





Тема Re: офф топикнови [re: rigel3]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано29.03.10 11:08



Интересен стил на четене имаш. Успяваш да свържеш неща, които нямат нищо общо. Един идиот осакатил завързано животно, което не му е направило нищо лошо, и това е отмъщение за всички невинно нахапани хора. Какво ще кажеш да линчуваме някой трезвен и примерен шофьор - ей така, за назидание на тези, които карат пияни и трепят хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.