Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: [re: Bиливap]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано27.03.10 20:24



Много съм съгласна с теб! Само,че петицията е начин повече хора да разберат.Това е добре,защото факт е,че много малка част от хората,които ще разберат и съчувстват,няма да направят нищо повече.........



Тема Re: офф топик [re: 3aek]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано27.03.10 20:56



Еко талибаните обаче, спряха ГМО у нас. Което показва, че има надежда подобни неща да дадат плод.



Е, трябва организация или сила някаква да застане начело и да обере лаврите, то това е ясно.




Тема Re: [re: kotence777]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано27.03.10 21:45



Разбирам, коте. Разбира се, че който желае, трябва да се запише! Независимо от причината, която влага.



Do what works or do what's right?

Тема Re: офф топикнови [re: kotence777]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 09:39



"Животните не нападат без причина..."

Това въобще не е вярно!!! Нападат абсолютно без причина!! Не само мен, а и мои приятели, които въобще не ги закачат. Има една кучка, която започва да лае срещу мен от 1/2 километър и насъсква другите псета, така че въобще не ми говори колко зле били помиярите. И с какво съм и виновен аз, като от всичките псета само тя ме напада. А какво да кажем за котките - май почти изчезнаха. Много познати вече избягват да ходят по парковете заради помиярите. И като те нахапят после какво - никакъв отзвук. Помиярите са убили хора!!! Къде е отзвукът и реакцията на това? Никаква! Къде е защитата и правата на човека срещу глутниците побесняли и заразни псета? И какво сега, да ги защитавам??? Такива като теб и "природозащитниците" въобще не уважават хората. Странно защо не пишеш за хората, които са убити и осакатени за цял живот от помиярите. Явно човешкия живот за теб няма значение!!! Освен това кучетата не са единствените животни на този свят. Другите животни нямат ли права или кучетата са единствените привилегировани? Може би привилегията се дължи на факта, че ловците използват кучетата, за да убиват други беззащитни животни?

И това е вид спорт - убийството на животните! Браво на теб, продължавай да ги подкрепяш. А може ли в някой друг форум, а? Този да остане за подкрепа на хората.



Тема Re: офф топикнови [re: huanji]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 09:42



А в тези страни какво правят, ако глутница кучета нападне и осакати за цял живот човек или го убие? Що неми кажеш кои са тези страни да ги избягвам отдалеч.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 09:46



А ще направиш ли нещо за хората, нахапани, осакатени и убити от кучетата? Интересно за последните какво ще направиш - ще ги съживиш ли? Сред тях има и деца!!! Ами заразените от кучетата? Или човешкия живот за теб не значи нищо?



Тема Re:нови [re: kotence777]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 09:47



Аз съчувствам на пострадалите хора от кучета и затова ще подкрепя такава петиция.



Тема Re: офф топикнови [re: kotence777]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 09:49



А защо не пусна петиция за осакатената котка и за онзи, който се гавреше с тях? Все пак доста повече котки бяха. Явно за теб само кучето е животно, останалите да духат супата.



Тема Re: офф топикнови [re: rigel3]  
Автор 3aek (KAP 2003)
Публикувано29.03.10 09:49



Ако глутница кучета те нападне, не кучетата са виновни - това са животни все пак, а хората, които са допуснали тези кучета да се размножат и да се скитат свободно. Като у нас.



Тема Re: офф топикнови [re: huanji]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 09:55



Ами дай да пуснем петиция и за това куче? И после като нахапе деца пак него да подкрепяме, а не хората! Ами кучкарите? И те нямат права, да ги подкрепим и тях, та да пускат още псета на свобода, понеже тези са малко. Белким нахапят някои от властимащите да им дойде акъла в главата. Ама лошото е, че даже и тогава няма да им дойде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.