Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:52 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предлагам малко да се успокоитенови [re: zxld]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 16:30



За да се отклони вниманието от други важни теми, то е ясно.

Ама в момента това е темата.



Тема Re: офф топикнови [re: kotence777]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 16:32



Което ми пожелаваш, то да ти се върне тъпкано!!! Ако ми желаеш хубаво, тъпкано да ти се върне хубавото, ако желаеш лошо, пак така!

Не е кълнене, пожелание. За разлика от твоето.



Тема Re: офф топикнови [re: rigel3]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано29.03.10 16:36



Значи нещо хубаво

Не съм ти пожелавала нищо лошо. Объркал си се. Просто отказах повече да спорим при положение,че въобще не мислиш над това,което казвам. Иначе те разбирам и знам какво искаш,но явно ти не можеш да разбереш какво ти говоря.



Тема Re: офф топикнови [re: van_helsing]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 16:36



"... , но все пак човека е по важен!"

Това имах предвид и аз (и за горния ти пост).



Тема Re: офф топикнови [re: kotence777]  
Автор rigel3 ()
Публикувано29.03.10 16:37



Абе схванах горе-долу за какво става дума.

Ако си разгледала и другата страна на медала, хубаво. Аз наблегнах на нея, защото според мен е по-важна.

Редактирано от rigel3 на 29.03.10 16:39.



Тема Re: Предлагам малко да се успокоитенови [re: rigel3]  
Автор zxld (познат)
Публикувано29.03.10 16:38



Правилен отговор печелиш пакетче семки.

А на следващата среща бира с кюфте.



Тема Re: офф топикнови [re: rigel3]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано29.03.10 16:38



Прочети си още един,два или три пъти ако трябва какво съм написала. Целта на промяната в закона не е единствено защита на животните. С него ще се защитят и хората.



Тема Re: Предлагам малко да се успокоитенови [re: zxld]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано29.03.10 16:39



Ти пък една студена вода





Тема Re: офф топикнови [re: rigel3]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано29.03.10 16:41



Точно в тази насока ми бе и намека ... След като няма държава , сами трябва да решим проблема ... , преди време побесняло псе нахапа 7-8 човека съседи, 3-ма от тях постъпиха в болница! След около час открих бесновато псе и го гръмнах по бързата процедура, но не и да се гавриш с псето като му режеш части от тялото - това е съдизъм ...


И животните и хората могат да изперкат , не съм съгласен с обвиненията на някои че хората винаги са виновни !!! Някъде са виновни, но по природа има животни които освирепяват без намеса на човека! Повечето природозащитници са изперкали-фанатици, пък парите които се дават на шефовите им са сладки... Но това е друга тема ... , нека пазим земята на която живеем, но се спекулира повече, отколкото да се прави нещо реално... Ако има истински разумни защитници , то те са малко ... , иначе си е поредната фондация за източване на средства ...




Тема Re: офф топикнови [re: rigel3]  
Автор 3aek (KAP 2003)
Публикувано29.03.10 16:41



Има такива случаи, но не забравяй, че има и кучета, които спасяват животи, грижат се за слепи хора, инвалиди и тн. Та не слагай всичко под един знаменател.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.