Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Khosrow]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано01.04.10 16:08



Гений, какъвто си Аполон - що не отидеш да се позабавляваш



а ?! нямаш женска компания ?! колко странно ?! умен, хубав... що ли така ?!



In the name of the father...

Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: van_helsing]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано01.04.10 16:10



много си прост

това е лична обида, която продължава с години

ако някой каже, че майка ти е курва - на бас се хващам, че ще му размажеш физиономията, ама нейсе

стой си заядлив и тъп със здраве

на мен ми писнА



In the name of the father...

Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано01.04.10 16:12



аз си водя битките сама

равносметките дали някой ме пази е след битките, за да видя кой какъв е в действителност

и разликата между това, което ми говори и това, което прави в действителност за мен



отдавна не ме е страх да съм самотният войн не ми и пука много

радвам се, че тези, които ценя - ценят и мен

повече не ми трябва

In the name of the father...

Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано01.04.10 16:32



Абе, Розе, не виждаш ли, че всички ти се присмиват на тая фантасмагория да воюваш с вятърни мелници, да си придаваш важност без покритие и да те таковат навсякъде - и модератори и администрация. Пък ти още досаждай с измислени геройства и набедени врагове.



Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Rose*]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано01.04.10 17:02



Добре де, тогава какъв беше този гняв към Хуанджи. Дори в подписа си го беше сложила.

Всъщност не искам да знам - предполагам, че щом си го сменила, вече гледаш по друг начин на нещата.



Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: 3aek]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано01.04.10 17:08



Да ти е жив и здрав малкия заек, голям да порасне! Мъжки ли е женката ?





Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано01.04.10 20:59



До следващия път като почне да оревава с дежурната фраза: "няма любов". Иначе на закани много отворена!



Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Khosrow]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано01.04.10 21:54



това, че в момента липсва сраведливост и че до сега не са те баннали за вечни времена за простотиите ти

не означава, че ти и те сте правите

ако реша - мога да направя проблем на целия дир, ако реша - мога да ти кажа и Ай Пи-то, и адреса

не съм проверила дали не мога и на теб да ти създам случка примерно като си влизаш в блока, щото не съм питала и не ми е трябвало

та внимавай в картинката, щото ако реша - много можеш да го загазиш

ходи сега да ми палиш свещ, че с тая луна във везни не съм дала на овена в мен да ти почерни задника от бой и да ти млъкне устата



In the name of the father...

Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано01.04.10 21:58



защото Хуанджи позволява Копривата

да ме обижда вече две години и не прави нищо по въпроса,
а безучасността е съучастност всъщност, нали

да не говорим, че админа ми каза, че лично е наказал Копривата и го е баннал, но ето го сега момъка с нов ник

Хуанджи знае това, но нищо не прави, за това ме доядя на него, щото иначе се опитва да минава тук за много мъдър потушител на конфликти

дори тръгна да превъзпитава мен, защото метлата ме обижда и аз търся справедливост от мода

представяш ли си

все е дно да отидеш в съда и да осъдят теб, за това, че мъжът ти те е пребвал ?!?!

In the name of the father...


Тема Re: ЧРД Розе! [re: Khosrow]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано01.04.10 21:59



разликата между мен и теб е,

че аз имам власт,

а на теб само много ти се иска

за това и лаеш срещу мен, щото те отсвирих като видях, че си мухльо и гад по душа





In the name of the father...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.