Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: zxld]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано30.03.10 18:03



Ха! Мислех да копна за Кот мнението, в което мода те уведомява, че ме банва уж заради теб, за да не съм празнословна и виж какво излезе






*Хуанджи винаги ще разрешава да ти викат курва*

Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано30.03.10 20:26



По принцип съм свикнал на всякакви измислици, та не се учудвам изобщо...

Заради него, започнах да се държа като модератор, т.е. той извика модератора. А бан имаш(и конкретно след мнението ти го казах) защото се опитваш да създаваш интрига, като казваш, че имам зъб на Гали и се подмазвам на Варадаве. А за да се стигне до там, пак си го направи, като започна да ми се месиш в работата.

Сега нямам време, но ще ти обърна внимание когато намеря.

А този господин те защитава, защото си връща на мен. Затова, че го разобличих, че пише с ралзични профили и се представя за различен човек. Вече, всеки да си преценява от чисто морална гледна точка, колко уважава потребителите и какви са му мотивите. Плюс това, че не дава никаква лична информация за себе си...




Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано30.03.10 23:11



като казваш, че имам зъб на Гали и се подмазвам на Варадаве.
=============================================
и двете тези са абсолютно верни - заяжда се с Гали - всички видяха

подмазваш се на Варадаве - също мога да го докажа, а най-вероятно пак всички са видяли

доколкото си спомням обаче варадаве и тя беше заедно с метлата, когато обясняваха, че аз и майка ми сме курви - за това не ги наказа

наказа мен, за това, че ти казах какво видяха всички - т.е. отношението ти и към двете

ако не си изтрил връзките както горната - всичко е доказуемо

само не знам защо не накажеш тези, които псуват и обиждат

на мен ми е все тая, чудно ми е само, щото се правиш на мъдър и справедлив, ама не си

====================================================



*Хуанджи винаги ще разрешава да ти викат курва*

Редактирано от Rose* на 30.03.10 23:13.



Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Khosrow]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано31.03.10 01:20



Розе, честито и на теб. Какво да ти пожелая - да намериш утеха и вяра може би. И здраве!

- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -


Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Rose*]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано31.03.10 09:51



А бе то и аз ти се чудя на представата, че трябва да те пазят, да те защитават и т.н. Имам чувството, че си търсиш гръб, зад който да се скриеш, и не можеш да простиш на Хуанджи, че отказва да се включи в твоите битки. Рози, не видях Метлата да те нарича курва, а и да съм го видяла - нито съм му обърнала внимание, нито съм му повярвала. Но след тази пара, която вдигаш, наистина започвам да се чудя ... сигурна съм, че и повечето от останалите са научили за греха на Метлата от теб.



Тема Re: За ХуанДжи или Жинови [re: huanji]  
Автор zxld (познат)
Публикувано31.03.10 10:04



Офффффффф, кво си разобличил не ми е много ясно. Това че имам няколко ника, така като гледам само на теб ти пречи.
Част от съфорумниците ме познават и много добре знаят че имам 3 ника. Така че драги ми модераторе си закъснял. Още преди ти да се появиш тук, някои знаеха кой съм.
Един от никовете се използва само за определен форум. Другия, най-стария с него влизах тук в Астрология, по времето на аморе.
Почти няма хора които да са само с 1 ник. В спорузумението на Дир.БГ не ми е забранено да имам няколко ника.
Във връзка с интригите драги ми модераторе, на мен също не ми е приятно ти да изнасяш вътрешна (служебна) информация и да е споделяш с някои от съфорумниците тук или някъде другаде. В следствие на тия твои действия, ако направим една хипотеза, може на някой нещо да му се случи, например да ми изнесеш IP адреса, за други да изнесеш някоя лична информация, например какво се пише на "лична".

Нека някой съфорумник да каже аз дали съм правил интрига.
Все едни и същи хора се появяват тук с едни и същи проблеми и все се карат и разправят.
А между другото тия твои номера" ще спра Розе защото ти я защитаваш" може да ги прилагаш в детската градина на децата.
Драги ми модераторе искрено се радвам на такива хора като теб, възвишени и обаятелни.
А дори и да ме спреш все тая ще излезна с нов ник, от нов адрес и пак ще пиша тук. Разликата в това ще е че ти ще си все същия, но няма да знаеш кой стой зад новия ник.

Което е много гадно нали? А отчасти твоята психология ми е позната и все нещо ще те човърка и разяжда от вътре. В повечето религии препоръчват покаяние, медитация и задължително да се погледнеш от вън как изглеждаш.
Айде със здраве модераторе.



Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано31.03.10 11:36










още нещо ?!?!

*Хуанджи винаги ще разрешава да ти викат курва*

Тема Re: ЧРД Розе! [re: Canopus]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано31.03.10 11:44



оххх, плашиш ме, вяра си имам, но утеха за какво ми е, да не умира някой от семейството ми



*Хуанджи винаги ще разрешава да ти викат курва*

Тема Re: ЧРД Розе! [re: Rose*]  
Автор Canopus (speechless)
Публикувано31.03.10 12:30



Защо винаги си мислиш за лоши неща? Не, няма да има умрели хора, бъди сигурна. Пожелах ти утеха защото ми се струваш развълнувана. И не съм убеден, че имаш вяра. Така че, преди всичко трябва да се успокоиш. И тогава вярата ще те заведе там където искаш да отидеш и за където все разпитваш.

Хайде сега, полюбувай се на тази кошница с хубави божури. Снощи забравих да ти честитя с тях.





- In Partibus Infidelium .... Auri sacra fames! -

Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Canopus]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано31.03.10 12:46



чудесни са, благодаря ти



и за цветята, и за думите

благодаря

In the name of the father...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.