Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЧРД Розе! [re: Rose*]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано30.03.10 16:02



Може би искаше да кажеш, " важното е,че си се сетила"





Тема Re: ЧРД Розе! [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано30.03.10 16:06



хааааааааа, Кот, благодаря, вместо благодарност - щеше да излезе обида

ужас, оправих го, мерси

така е като се гнетя тука за правата на бедните Розета, дето се оказва, че са по-долни и от кучешките



щот никой не се опъна на мод-а, да му каже, че е несправедливо да наказва мен, за това, че копривата ме преследва да ме обижда и да вика курва на майака ми и на мен

ама в БГ мъжете винаги ще си останат с чалма два метра под земята и ще се подкрепят в разбиването на женските физиономии

добре, че се махнах

*Хуанджи винаги ще разрешава да ти викат курва*

Тема Re: ЧРД Розе! [re: Rose*]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано30.03.10 16:25



Споко Роузи,Гали щеше да се сети,че си се объркала

Пък и ти за добро или лошо си едно най-малко обиждащите се същества,които познавам Няма логика да се сърдиш за толкова дребно нещо На всеки се случва да забрави или да има друга работа Ето веднага ще ти дам пресен пример. Тадж беше помолил в началото да не му оспамвате темата, май нещо забравихте Както и да е,това само пример



Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Rose*]  
Автор zxld (познат)
Публикувано30.03.10 16:36



Не бе, не е вярно аз съм виновен, дори каза че за това че аз съм те защитил и затова ще те спре за известно време.





Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано30.03.10 16:36



разбира се, нямам манията за величие, че всеки трябва да ми помни РД-то

важното е, че ме е уважила и ми е писала
когато-тогава
колкото-толкова
слава Богу, с нея ми е приятно да си говоря

колкото до спама - все аз спамя сама ?! все аз ли само дращя по темите ?! знам ли...все ми се струва, че виждам и други никове освен моя, понякога дори в повече от моя



аз по-скоро бих преглътнала спам по темата ми

отколкото нито един от клуба да не ме защити и да не каже на мода, че не е редно да толерира постоянните обиди на метлата

или и ти си мислиш, че щом съм жена - ясно, е че съм курва
денонощно заслужавам да ми разбиват главата
просто традицията го повелява, нали

*Хуанджи винаги ще разрешава да ти викат курва*

Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Rose*]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано30.03.10 16:45



Не Роузи,не мисля такива глупости.Ама хуанджи да не е слънце да огрее навсякъде. Пък и ти не оставаш длъжна никога. Предполагам,че хуанджи ако види,че наистина искаш да прекратиш конфликтите ще "подкрепи" мира..... Иначе и на мен ми е приятно да си говоря.....Вчера гледах страхотни филмчета,ама няма с кой да ги споделя

Днес времето е хубаво.....приятно Кога ще си идваш до БГ? Може да пийнем по едно кафенце



Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано30.03.10 16:53



хуанджи ми сложи бан, защото друг човек ме подкрепи - което е още по-голяма простотия

вече никога няма да свързвам мод-а с думата справедливост това е ясно

не искам иначе на си идвам в Бг заради рибата, надявам се да умре в забрава от моя страна, та да ми се свършат мъките

/умре в забрава е израз, който не включва задължително смъртта на някого, от сега да се уточня /



*Хуанджи винаги ще разрешава да ти викат курва*

Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: zxld]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано30.03.10 16:53



да, запазила съм си линка ако ми се наложи да имам факти



*Хуанджи винаги ще разрешава да ти викат курва*

Тема Re: ЧРД Розе! [re: Rose*]  
Автор kotence777 (всичко е любов)
Публикувано30.03.10 17:27



Не знам Роузи. Да ти кажа честно много рядко чета лични нападки и не съм "в час" със ситуацията. Нямам такива наблюдения върху Хуанджи.....



Тема Re: ЧРД Розе! [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано30.03.10 17:36



и аз нямах,

което много ме разочарова

така или иначе знам, че му е все тая за потребителите

всичко детско умря в мен спрямо него

ама то с времето опознаваш хората и кой колко струва

*Хуанджи винаги ще разрешава да ти викат курва*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.