Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.04.10 18:03



това ти е грешката, че не можеш да си го помислиш дори



In the name of the father...

Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.04.10 18:04



загубих спомен с какво съм те изненадала, ако е важно - припомни ми го плииз

ако не - здраве, че ми писна тука с тъпаци да се занимавам

In the name of the father...


Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Roxy]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.04.10 18:06



преди да ми викаш кукло

мога да ти кажа, че съм помогнала на сума ти и хора

и то с много големи неща

ама това не съм го направила,, за да се обяснявам на някого, пък било то и с такива добри намерения към мен както твоите



In the name of the father...

Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано04.04.10 19:13



Аз това твое мнение ще си го запазя, защото то е доказателство за свръхлицемерие. Към същия потребител на лични бележки се отнасяш с най-зверски обиди!



Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано04.04.10 19:17



Добре, ще те послушам.... Я вместо да ми опяваш за жена накарай бившия си да ни уреди нас с тебе в Биг Брадър Фемили да го направим цирка като телевизионна сапунка!



Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Rose*]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано04.04.10 19:44



Ами винаги съм си мислила, че хората с голямо его имат и някаква гордост. Като те чета обаче започвам да си мисля, че съм прекалила с обобщението. Човек може да има голямо его и да няма никаква гордост.

Как очакваш да се отрази на спорът ти с Хуанджи това, че си говорила някога с президента? Да не би да смяташ, че президентът би се заел с това да обяснява на света, че не си курва? Особено при положение, че на никого не му пука дали си, или не. Както вече ти казах - повечето хора научиха от теб - ти разду, че някой те мисли за курва, не метлата. Или си мислиш, че разговор с президент те прави нещо повече от другите потребители? Изобщо какво очакваш? Какво искаш от Хуанджи, но не ми говори за справедливост, защото е очевидно, че не това искаш. Той е изтрил мнението на метлата - т.е. е бил справедлив и те е защитил. Така че просто си изясни какво искаш.

Редактирано от Kaлoмaин на 04.04.10 19:51.



Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Khosrow]  
Автор Lillie ()
Публикувано04.04.10 21:03



Гледам, пак драми има тука...





Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Khosrow]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.04.10 21:12



всеки, който си направи труда да отвори която и да е тема

ще види, че ти си навсякъде след мен и започваш да ме обиждаш

елементарно е и не може да бъде скрито, щото мода ще трябва да изтрие половината клуб

нагло е от твоя страна, но точно на теб да ти обяснявам - смисълът е 0

In the name of the father...


Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.04.10 21:16



Той е изтрил мнението на метлата - т.е. е бил справедлив и те е защитил.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Изтри ги онзи ден, когато стана лошо за него те да съществуват.

Не мислиш ли, че един човек, който има необходимите контакти - може да направи всичко в БГ ?! Или живееш в друга държава ?

ако Хуанджи ме беше защитил - мислиш ли, че щях да се ядосвам и да ми е криво ?!

In the name of the father...


Тема Re: ЧРД Розе!нови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.04.10 21:19



Същите са като твоите, нали това казвам, че сте един дол дренки.



Точно мод съм и си върша работата. И няма вариант да не я свърша добре. Няма нищо лично, след като мирясаш, си ставам пак хуанджи.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.