Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Не астрологична тема  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.03.10 00:32



аме не знаех в кой форум да я пъхна.
Става дума за влиянието на емоциите и мислите ни върху събитията в живота ни.
Забелязала съм при мои близки хора, че с мислите си могат да предизвикват събития. Примерно човекът ми е много вбесен, защото планувам да направя нещо и като че ли със силното си желание моя план да се провали, го проваля наистина. Или пък пак е вбесен, че съм направила нещо и като че ли го проклина това нещо и то почва да създава проблеми.
Мисля, че всеки човек има такива способности да влияе на събитията, но дали ще успее зависи от силата на емоциите и съответно енергията, която насочва към някой или нещо. Какъв е вашит опит и разбирания на тази тематика?




Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано21.03.10 07:32



Точно същият.



Не точно емоциите творят, а волята.




Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор BeдpУм (РУЖ)
Публикувано21.03.10 08:59



Здравей ... Каня Те ... в Клуб ... по Психоанализа и Психотерапия ... Там Об:съждаме Много Подобни Теми

Кога В~бесяваш Някой? (Му в~карваш Бяс) ... Възможно .. е Ти .. Единият Да Е По~Устойчив (Със Здрава Психика) , а Другият Да е (С По~Лабилна) ... Тогава ... Здравият Чрез Енергията Си (Чрез Собственият си Бяс и Демон) , в~Карва в Невротика ... Такова Нещо ... за Мисълта и Емоциите , че Невротика ... Не Може Да Го Понесе Адекватно и Реагира Не:Адекватно ...
*
Мозъкът е Като Кост - Ако Го Натегнеш, Прегънеш, Натиснеш Здраво (Яко), Той Може Да Се Счупи ... Резултат е Пре~Чупена Психика, Която Ако се затвори навътре Резултира в Депресия , и съответно Ако се отвори Навън да Елеминира Неприятните Дразнители ... се проявява в Агресия ... Няшето Човешко Същество ... Принципно се Люшка ... между Тези Два Полюса: Депресия и Агресия (И Който Не може Да Ги Овладее Страда от БиПолярно Психическо Разстройство (Манийна-Депресивност или Още Наречена: Циклофрения ... Има Циклоидни Психози: като Страх-Щастие психоза, Възбудно-Потисната Обърканост и прочие)



Тема Re: Не астрологична теманови [re: huanji]  
Автор BeдpУм (РУЖ)
Публикувано21.03.10 09:03



.. Е~моциите Задвижват Волята .. (Антропологически)
А От Философско Гледище: Където Има и Абстрактно Понятие за Воля:
Световна Воля на ~ Шопенхауер ~... Да! Ние Сме Част от Тази Сляпа Световна Воля и Представа ...



Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор Vito_Corleone (Vito Corleone)
Публикувано21.03.10 09:21



пусни си темата в клуб Магия. там предполагам има доста написано по въпроса



Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано21.03.10 11:09



Това го има. Дори само да поставиш мислен параван към някой, когато излива злобата си, тя се връща обратно към "злобеещия" и се случват странни неща. Не да го мразиш, просто отхвърляш негативната енергия.
Чудя се, обратното, ако обичаш някой, ако си изпълнен с положителна енергия към него и я насочиш да му помагаш, дали това дава резултат?



Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано21.03.10 11:16



Не може някой с негативни мисли да ти повлияе на твоя живот, а само на своя. Това са оправдания и обяснения и търсене на виновник някъде отвън.





Тема Re: Не астрологична теманови [re: *Eвa*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано21.03.10 11:24



Дава.






Тема Re: Не астрологична теманови [re: huanji]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано21.03.10 12:41



Аз може би някъде бъркам, когато давам. Например, на мой много близък човек му отнех болката от кръста почти на момента, но си я прехвърлих на мене и ме боля близо седмица, а преди това никога не ме е болял. Има ли техники за отдаване, така че като отдаваме да не си вредим?



Тема Re: Не астрологична теманови [re: *Eвa*]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано21.03.10 13:13



Зависи. Поне докато не се открие нещо, което да измерва положителността на една енергия.

Защото не съм сигурна, дали това, което наричаме "отрицателна енергия" наистина е такава. Може би просто е различна от нашата. Или дори съвпада с нашата и затова е някак конкурентна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.