Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не астрологична теманови [re: Taдж-aлл]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.03.10 18:33



За съжаление няма как да не ми пука.
Въпросът е може ли и как човек да се предпази от подобни влияния, за мен са нещо като клетви, предизвикани от моментен гняв и неосъзнати като такива, човекът не го иска реално, просто на момента в яда си проклина. И как може да се опази човек от такива глупости, които всъщност никой не ги иска, а се случват в момент на афект.




Тема Re: Не астрологична теманови [re: Taдж-aлл]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано21.03.10 18:33



Представа за теб да бъде от значение, какво мисли по въпроса за твоите запланувани неща и аджеба, дали му/й отърва или не.
Но последствията са...интересни.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ей това правя и аз сега и да видим какво ще излезе



And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано21.03.10 18:39



И как може да се опази човек от такива глупости, които всъщност никой не ги иска, а се случват в момент на афект.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Аз пък изобщо не вярвам на такива неща - имаш си Господ - той си те пази от всичко.

И аз кълна като съм бясна, ама като съм добър човек и вътрешно на никого не искам залото - какво ще му направя на другия - нищо. До сега рибата колко клетви е отнесъл, но аз го обичам - как думите ми ще му ''направят нещо'' като всъщност аз не вярвам в тях

And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано21.03.10 20:27



Мен не ме интерва хич

, но от това, което пишеш, такива работи излизат. Мойто мнение е - не си въобразявай, че някой близък в пристъп на гняв те кълне и така ти прецаква нещата. Потърси причината в себе си.





Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор 3aek (KAP 2003)
Публикувано21.03.10 21:03



Просто мислите са започнали да се материализират много бързо. Лошото е, че освен положителните такива, се материализират и страховете.



Тема Re: Не астрологична теманови [re: 3aek]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано21.03.10 23:06



на мен защо нищо не ми се материализира



And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: Не астрологична теманови [re: snowflakes never cry]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.03.10 00:43



Не виждам защо да търся причината за земетресението в Чили в себе си, след като очевидно не е в мен

. Както и всички др подобни очевидни неща.




Тема Re: Не астрологична теманови [re: Rose*]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.03.10 00:49



На практика се оказва, че няма особено значение в какво вярваш, какво си мислиш, че те пази и т.н. Фактите го показват пределно ясно. Не че ти пак не можеш да си затвориш очите и да си баеш кво си знаеш.
Аз си вярвам в Господ, ама още повече вярвам на очите си и на акъла си, който пак си е от Господ в крайна сметка и е идиотско да го пренебрегвам само защото не съм се научила да го ползвам






Тема Re: Не астрологична теманови [re: 3aek]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано22.03.10 00:53



Аз съм човек практик и реалист. Не си въобразявам нищо, само наблюдавам и правя връзки. Като нещо ми се случи няколко пъти му обръщам специално внимание и следващия път следя да видя дали съм направила връзката правилно. И вече при подобни ситуации в повечето случаи предвиждам какво ще се случи. Това се казва предвиждане, а не материализиране на страхове. Страховете ми са от съвсем друго естество, тък става дума за ежедневни дреболии




Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано22.03.10 00:57



така е, но ако си наистна вярващ човек - трябва да си сигурна, че магии, лошотии и простотии не те хващат



ами ако само ти се струва, че ''виждаш'' по-ясно нещата ?!

And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.