Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не астрологична теманови [re: *Eвa*]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано21.03.10 13:15



Ами ако болката на този твой близък е била резултат от нещо друго, което не се е променило, когато си му отнела болката, всъщност не си му помогнала. Мисля, че по-скоро той е трябвало да направи нещо, за да се освободи от нея - не ти.



Тема Re: Не астрологична теманови [re: Kaлoмaин]  
Автор *Eвa* (независима)
Публикувано21.03.10 13:29



Да, права си. Може би трябва да премахваме причините, а не болката. Но понякога причините са комплексни и е трудно да се отстранят. Сега болката и при мене отмина, но и него вече не го боли. Странно! Аз отдавна съм усетила, че притежавам такава възможност, но не съм се опитвала да я култивирам. А и не знам дали може да стане по някакви рецепти.



Тема Re: Не астрологична теманови [re: *Eвa*]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.03.10 14:44



не знам дали може, но съм чувала от свещеник подобни изказвания. Като гони зъл дух от човек самият свещеник се натоварва и с него и страда. Не съм чула за начин това да се предотврати




Тема Re: Не астрологична теманови [re: snowflakes never cry]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.03.10 14:48



със сигурност влияе косвено и на своя си живот. Но косвено, в смисъл, че ако на мен ми развали настроението после ще трябва да ме търпи ядосана

.
Конкретно става дума за човек, който както някой каза има способността да изгражда защитна стена, ако някой се опита да си изкара нещо на него той като че ли го отразява и енергията се връща към този, който я изпратил. И същевременно енергията от този човек има много силно влияние върху мен, наистина може да ми промени живота, изпитано е не веднъж. Иначе не става дума изобщо за лош човек, напротив. Просто има много силна защита и същевременно силна енергия.




Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор Lillie ()
Публикувано21.03.10 14:50



Преди да поеме човек от чуждата негативна енергия, ако го прави преднамерено, трябва да е изградил стабилна защита.



Тема Re: Не астрологична теманови [re: BeдpУм]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.03.10 14:50



Резултат е Пре~Чупена Психика, Която Ако се затвори навътре Резултира в Депресия , и съответно Ако се отвори Навън да Елеминира Неприятните Дразнители ... се проявява в Агресия ... Няшето Човешко Същество ... Принципно се Люшка ... между Тези Два Полюса: Депресия и Агресия (И Който Не може Да Ги Овладее Страда от БиПолярно Психическо Разстройство (Манийна-Депресивност или Още Наречена: Циклофрения ... Има Циклоидни Психози: като Страх-Щастие психоза, Възбудно-Потисната Обърканост и прочие)

разпознавам се. И се боря срещу това. Но всъщност как точно е начинът да се бори човек срещу пречупената психика и има ли такъв изобщо.




Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано21.03.10 15:31



И те дразни теб, че има силна защита ли?







Тема Re: Не астрологична теманови [re: Lillie]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано21.03.10 15:32



Принципно знам, че има такива техники, на една приятелка са й правили, обаче резултатът е бил, че не трябва да ходи близо до електрически уреди, защото изгарят и други подобни.





Тема Re: Не астрологична теманови [re: NikiFin]  
Автор Taдж-aлл ()
Публикувано21.03.10 18:18



NikiFin написа :

В отговор на:

Примерно човекът ми е много вбесен, защото планувам да направя нещо и като че ли със силното си желание моя план да се провали, го проваля наистина. Или пък пак е вбесен, че съм направила нещо и като че ли го проклина това нещо и то почва да създава проблеми.
Мисля, че всеки човек има такива способности да влияе на събитията, но дали ще успее зависи от силата на емоциите и съответно енергията, която насочва към някой или нещо. Какъв е вашит опит и разбирания на тази тематика?





Човек не може да влияе на събитията на друг човек, ако последния не му позволи. Затова в случая, който си описала става дума за контрол чрез придадена проекция.
Това се постига чрез два метода: Активен(явен) и пасивен (неявен) начин.

Първия е, когато Марс се кара на Венера за нещо, нервен е, ядосан, беснеещ и тя, щото да не се наруши мира и хармонията се отказва от собствения си Марс.
Към същата част и Сатурн държи под явен контрол Луната, като я хока и съди, че е непостоянна и променлива и че с тоя начин на живот е загубена без него.

Пасивния контрол е, че "контролираните" контролират контролиращите, като по този начин последните се занимават точно с тях, а не с някои други. Т.е това е взаименен контрол, двупосочен, а не еднопосочен.

Как се излиза от това нещо? Много просто. Но е просто само теоритично и носи последствия! : преставаш да придаваш значение на този, който те контролира, като по този начин, вероятно и ти губиш контрола си върху него. Представа за теб да бъде от значение, какво мисли по въпроса за твоите запланувани неща и аджеба, дали му/й отърва или не.
Но последствията са...интересни.

Далечен в близостта си,
близък дори в далечината!

Тема Re: Не астрологична теманови [re: snowflakes never cry]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано21.03.10 18:28



ще ти се





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.