Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:35 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема няма друганови  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано19.03.10 14:19



моя тема на първа, та за това си позволявам



знаете ми картата - според вас кога имам по-добри шансове да си намеря работа?

знаете къде съм, а и че не ми е много лесно

ясно е и че всичко сама ще с свърша, но едно астро рамо ако може да ударите

благодаря, приятели

And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: няма друганови [re: Rose*]  
Автор zxld (познат)
Публикувано19.03.10 14:57



Виж кво затишие направо пред буря.


Аз да попитам кога ще спечеля от лотарията?



Тема Re: няма друганови [re: Rose*]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано19.03.10 21:21



Давам едно рамо. То беше крайно време и ти да пуснеш една тема на първа страница, въобще не знам какво толкова те забави.


Сега, за да отговоря на въпроса "Кога имам по-добри шансове да си намеря работа.." , та моето първо предположение е: - През делничните дни между 09 и 18ч. - Знаеш, че се шегувам, сорри, но все пак като за първо предположение не е лошо.

А аз по принцип мразя предсказателката астрология. За мен най-тъпото нещо което може да науча ще е това, какво ще ми се случи. Предубеден съм и мисля, че ако науча предварително ще ми е безинтересно повече. Та за това в тази материя хич ме няма и няма да ме има.



Тема Re: няма друга [re: zxld]  
Автор lvony33 (....)
Публикувано19.03.10 21:29



Аз знам, но проблема е такъв. Казаха ми казаха, че ако ти кажа кога ще спечелиш, то тогава ти няма да спечелиш и сега ... не знам какво да направя. Ако ти кажа датата значи да не спечелиш, а ако не ти кажа то няма да ти отговоря на въпроса. Кажи ти какво да направя в случая?

Ти всъщност искаш да спечелиш ли искаш или да научиш кога е било писано да спечелиш?



Тема Re: няма друганови [re: lvony33]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано19.03.10 22:32



аз пък съм любопитна, а и някъде четох, че юпитер и късметът ми най-вече се задействали, когато проявявам любознателността си, когато питам, когато търся, когато искам да науча



And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re:нови [re: lvony33]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано19.03.10 22:36



Аз ще добавя от личен опит, че шансовете се увеличават правопропорционално на броя подадени документи на различните места.
И съответно намалят прогресивно, ако нищо не правиш по въпроса.
Допълнително помагат детайли като владеене на местния език, приветливо поведение и подходящ език на тялото по време на интервюто



Do what works or do what's right?

Тема Re: няма друганови [re: zxld]  
Автор kotence777 ()
Публикувано20.03.10 06:25



Чакай малко, хората с юпитер в 5ти не питат за лотарията, ти питаш


Прекаляваш ми се струва




Тема Re: няма друганови [re: zxld]  
Автор kotence777 ()
Публикувано20.03.10 07:08



Черпя те една песничка, в която се пее за лотарията






Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано20.03.10 14:47



та ако беше прочела внимателно поста щеше да видиш, че за такива като теб - които ще се заядат на тази тема, съм уточнила, че правя каквото зависи от мен



питам за астрологичните шансове, не как се ходи на интервю - това го знам най-добре от всички тука май

моля ви по-сериозно, ако не ви се говори конкретно по темата - ми не си чешете мерКурите тук, както казва любимата ви леля В.

And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re:нови [re: Rose*]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано20.03.10 15:10



Аз не се заяждам. Просто написах кога шансовете се увеличават и кога намаляват. Ако някой ти каже, че в следващата една година транзитите не са благоприятни за намиране на работа, ти какво ще направиш - ще седнеш да се тръшкаш, че щом транзитите не са благоприятни, значи колкото и да се мъчиш да намериш работа, няма да намериш? И ще спреш изобщо да търсиш? Как ще ти подейства едно такова нещо на мотивацията? И обратното, ако ти кажат, че има благоприятни транзити, ще започнеш още по-усърдно да ходиш по интервюта или няма да си даваш толкова зор, щом звездите са на твоя страна така или иначе?
Без да искам да те обидя, но подобен въпрос в този контекст ми звучи безумно.
Сама можеш да си дадеш мотивация и без астрологични прогнози.

Do what works or do what's right?



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.