Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема северен лунен възелнови  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано08.03.10 20:01



здравейте, много ще съм благодарна, акос е намери някой, който да отговори на въпросчето ми, което тъй упорито ме човърка. Опитах се предварително сама да си открия информация в интернет, но или търсенето ми не струва или няма нищо конкретно по темата. та ето и моето питане: съвсем скоро открих, че слънцето ми в риби в 11дом е в съвпад със северният ми лунен възел пак в риби в 11ти дом, еднакви са...незнам има ли нещо кой колко необичайно, но наистнина ми е интересно, значи ли нещо повече..? имам чувството, че това е сериозна карма...или не е нищо особено?



Тема Re:нови [re: yatobekasi]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.03.10 20:06



Търси ли информация на английски език?
Има адски много :)
True Node, North Node, такива ключови думи.
И моите правят съвпад, защото съм родена покрай слънчево затъмнение



Do what works or do what's right?

Редактирано от Bиливap на 08.03.10 20:21.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано08.03.10 20:34



хаха, това ли значело true node ? в astro.com винаги съм се чудила, какво значи това true node накрая! мерси. иначе не съм търсила на английски, просто защото съм почти убедена, че няма да схвана терминологията... а и не съм свикнала да чета на английски език подобни теми. А това, че са съвпад значи ли, че и аз съм раждана на затъмнение, както е при теб? мерси за отговора, ще се радвам,а ко ми дадеш и още малко информация :)



Тема Re:нови [re: yatobekasi]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано08.03.10 21:13



Текстовете са написани достъпно и няма много термини


Ето ти един приятен сайт, в който се обяснява на разбран език за възлите:

Теб те вълнуват Eleventh house и Pisces
И още един приятен линк
В твоя случай Sun conjunct North Node.

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано08.03.10 22:21



мерси :) аз ще се поровя и за още инфо, че ми е малко недостатъчна тази информация

мерси все пак



Тема Re: [re: yatobekasi]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано08.03.10 22:31



мога ли да те питам за още нещо, което ми е интересно. Как да тълкувам рпи синастрия моя асцендет е десцендент при партньора? моя асцендент е близнаци, а неговият стелец? изобщо, понеже виждам, че си единствена, която проявява интерес (или съпричастност да го наречем), към моите проблеми ще е проблем ли за теб да ти дам данни за синастрия и да направиш дори и един скромен анализ ? :))





Тема Re: северен лунен възел [re: yatobekasi]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано08.03.10 22:42









хахахха, без да искам ги бях пуснала в друга тема


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Тема Re: северен лунен възел [re: snowflakes never cry]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано08.03.10 22:57



благодаря за линкове, които си ми дала. Моят въпрос обаче беше конкретно, какво значи съвпада на слънцето ми в 11ти дом и северният ми лунен възел в риби в 11дом, иначе знам са замоно положение и значението им отделно в знаците :) мерси все пак...ще се радвам, ако можеш да кажеш нещо във връзка с другото ми въпросче ;) :)



Тема Re: северен лунен възел [re: yatobekasi]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано08.03.10 23:06



Ами според мен това значи, че усещаш много близко до същността ти целта в живота ти, как искаш да се развият нещата, ти... и вероятно е свързано с публично признание, може би изкуство някакво.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Тема Re: северен лунен възелнови [re: snowflakes never cry]  
Автор yatobekasi (в полет)
Публикувано08.03.10 23:16



много си права...и го усешам, че трябва да стане на всяка цена, не се чувствам пълноценно, ако не стане, ако не си представя, че трябва да стане...и се побърквам от мисълта че може не стане в рамките на този живот...усешам, че искам коренна промяна на нещата, на моя собствен живот и въпреки това имам някви невидими спирачки. усешам живота си в момента като еидн вид изчакване да се лсучи нещото, като че ли ще дойде сама..и ме убива мисълкта, че няма да дойде само...просто е адски странно...

разгледала съмс и картат по-подробно и останах с впечатлението, че този живот имам сериозна карма, от мен се иска едно доста сериозно израстване...но това го тълкувам по много неща, аз доста се отклоних от северният възел :) можеш ли д ами кажеш за съвпада на моя асцендент с десцендента на партньора в синастрия ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.