Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Медицинска астрология, астрология на природните...нови  
Автор navigators (новак)
Публикувано02.03.10 12:40



Който се интересува от това

, нека заповяда! Времето и мястото не се променят.



Тема Re: Медицинска астрология, астрология на природнитнови [re: navigators]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано02.03.10 15:10



в тоя ред на мисли и за да не отварям нова тема - някой може ли да ми обясни на какво може да се дължат честите ми пристъпи на клаустрофобия напоследък, направо се задушавам и мозъкът ми ще гръмне



And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: Медицинска астрология, астрология на природнитнови [re: Rose*]  
Автор kotence777 ()
Публикувано02.03.10 15:18



Роузи,дори и някой да ти обясни,полза никаква. Иди си на лекар,те за това са учили толкова години. Иначе всеки при астролози щеше да ходи.....Със здравето шеги не бива.



Тема Re: Медицинска астрология, астрология на природнитнови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано02.03.10 15:21



родната ми майка се държи така все едно ги имам, за да капризнича



та не знам докторите тук какво ще направят, а и не познавам някой, които е ходил на лекар до сега за това...и ми е малко притеснено да не кажа, че ме е срам, щото лекарят да не ме помисли за луда, след като родната ми майка не може да го приеме, какво остава за чуждия човек

And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: Медицинска астрология, астрология на природнитнови [re: Rose*]  
Автор kotence777 ()
Публикувано02.03.10 15:55



РОУЗИ,няколко въпросчета имам.
Ти на колко години си,че за всичко да се консултираш с майка си? Не мислиш ли,че си малко големичка?
Не можеш ли да си вдигнеш дупенцето и да идеш сама?
Не е работата на майка ти да преценява дали са капризи или не, освен ако няма медицинско образование (което няма предполагам). Тъй,че ако се чувстваш зле,знаеш какво да направиш....... Астрологията си е астрология,медицината-медицина.



Тема Re: Медицинска астрология, астрология на природнитнови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано02.03.10 16:17



ха! Проблемът на майка ми е, че не искам да се допитвам до нея и за това са ни и семейните драми



And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: Медицинска астрология, астрология на природнитнови [re: Rose*]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано02.03.10 19:22



за така наречените от теб клаустрофобични пристъпи знаеш ли какво трябва да направиш? Да се обърнеш много навътре към душата си. Да накараш разумът ти да млъкне за малко и да я чуеш. Какво й се иска да направи на нея?
Кой знае колко й се е насъбрало на душата ти, за да се стига до такива пристъпи - защото тези състояния не са нищо друго, освен крещенето на душата ти, след като досега си я пренебрегвала и не си искала да я чуеш. Не можеш да я заглушаваш вечно.
Това е съветът ми, а за лекарите - решавай сама. Там не мога да съветвам ни най-малко, защото не съм специалист.Мога само да изкажа мнение - за мен разходката по кабинети за подобни неща е загубена, да не кажа опасна работа - могат да те объркат съвсем. Но това е само мнение и в никакъв случай не го изказвам като препоръка. Ти решаваш


И я остави майка ти, ти си съвсем различен човек и отделен индивид

Редактирано от scarlettt на 02.03.10 19:23.



Тема Re: Медицинска астрология, астрология на природнитнови [re: scarlettt]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано02.03.10 20:24



да, различни сме, но тя не го осъзнава, по-скоро не иска да го признае и не харесва у мен чертите, които имам от баща ми, но в крайна сметка не мога да приличам на водопроводчика, нали



не знам обаче какво иска душата ми - работа без стрес навън сред хората близо до природата ?...мисля на глас...

And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: Медицинска астрология, астрология на природнит [re: Rose*]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано02.03.10 20:53



Ако търсиш помощ не лекар, а психотерапевт или в краен случай психиатър.


Следи се как се развива това усещане за клаустрофобия и ако можеш отсега го пресечи с някаква активност навън и по-малко вътре. Изобщо преместване в чужда държава много често може да ти навлече сериозни проблеми, ако не се адаптираш.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Тема Re: Медицинска астрология, астрология на природнит [re: snowflakes never cry]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано02.03.10 21:10



ами всичко ме задушава - тесните улици, тълпите от хора, не мога дори в заведение да отида ако е пълно с хора, всеки път когато съм с непознати също, дори в нас не мога да стоя, когато завесите на прозорците са спуснати, задушавам се дори, когато изгасвам лампата да си лягам да спя

гадна работа, дори когато се опитвам да се укротя с мисли за нещо хубаво - пак не става, а лошото е, че като си търся и работа - повечето от тях са в затворено пространство, а имам страх вече и от пътуването с кола, автобус, самолет...май здравата ще го загазя...

And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.