Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Human designнови  
Автор mountainlake (свободна)
Публикувано29.10.09 21:36



Някой ходил ли е на семинар или обучение по това - Human design?
Включва хороскоп, но не само и чакри и други разни неща. Аз реално днес чух за това нещо и тук в България явно е слабо познато.

Интересно ще ми бъде мнение на човек, който е поне малко запознат с това.



Тема Re: Human designнови [re: mountainlake]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано29.10.09 22:04



А къде го чу това нещо? Ще ми бъде интересно да го посетя.



Тема Re: Human designнови [re: Khosrow]  
Автор mountainlake (свободна)
Публикувано29.10.09 22:29



Ами на мен ми казаха за това. Разбрах и че има курсове вече и в България, обаче в нета намерих малко за него. Иначе на мен ми изчислиха картата на този сайт - http://www.jovianarchive.com/Newcomers/Pages/CreateChart.aspx

а после може да чуеш какво означава твоя психотип. Имало 4 основни психотипа. В общи линии се запознах с това за 15 минути, така че не знам нищо повече.
Ето и статия за тази система на български - http://www.novaepoha.com/bg/events/47/



Тема Re: Human designнови [re: mountainlake]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано29.10.09 23:41



Уха, звучи супер екзотично.



Тема Re: Human design [re: mountainlake]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано25.02.10 14:27



По тази система се оказа, че и двамата с жената сме манифестори-генератори, неразделени и запълнени канали от гърлото до долу. Това било о'к.






Тема Re: Хехе поредното социално инжинерство [re: huanji]  
Автор zxld (познат)
Публикувано25.02.10 16:03



нищо повече, нищо по не ново.
А забелязвате ли че в дни на криза рязко скача предлагането на методики идеологии как да се оправите по бързо как да се измъкнете от кризите.
Само че на мен ми намирисва пак на номера как да ми бъркнат в джоба и да си дам последния грош за сладката усмивка на един измамник.
Ако се замислите всяка религия преповядва социално инжинерство или тва как да се доизкусурим.





Тема Re: Human design [re: huanji]  
Автор varadave ()
Публикувано25.02.10 20:17



Hello...колега и аз съм от генераторите..
Manifesting Generator.


от сейта може всеки да се види какво и що е...




Тема Re: Human design [re: varadave]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано25.02.10 21:02



А, да, предположих, че ги знаете по- добре от мен тези неща.






Тема Re: Human design [re: varadave]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано25.02.10 21:42



Your Type : The Projector
Your Profile : The 6 / 2
The Vehicle - looking out the window


Има ли нещо вярно според вас - в смисъл разпознавате ли се? И имат ли астрологичен аналог тези типове или просто някаква нова хрумка?

Напомнят ми за кардинални, фиксирани и мутабелни знаци?


ПП. За някаква мутация ми говори


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Редактирано от snowflakes never cry на 25.02.10 21:48.



Тема Re: Human design [re: huanji]  
Автор galy ()
Публикувано26.02.10 11:45



Хуанджи, признавам че трябва да ти кажа благодаря, че вдигна тази тема


Като са я пуснали въобще не й обърнах внимание или просто не съм я видяла, не знам. Сега реших да прочета на каква база е дефинирана.

Следващото, което ще напиша е насочено по-скоро към астрологващите, защото те ще успеят да ме разберат (ама кой знае ).

Система, основана пак на хороскопа. Това, което ме впечатли обаче, че се изчислява втора карта, реална, която взема деня отстоящ на 88 дни, т.е. се взема квадратурата на слънце и се строи реална карта. От която втора карта се вадят несъзнателните настройки на човека. Нещо като индийската навамша (гледам че се използват чакрите).

Поразгледах тази втора карта и се поусмихнах Че и в синастрия я сложих. Може да излезе някой заек оттук. Но поне за мен бих си прилагала чисто астрологически принципи, отколкото да ровя тепърва в тази нова система. То е едно и също.

Ако някой се загледа в тази втора карта, нека сподели впечатления.

Интересен е моментът с отчитането на 90° аспект. Някакви идеи защо точно 90°?
Някъде се сещам че бях чела, че преминаването в различните измерения ставало под ъгъл 90°. Аз и затова си залагам повече на т.нар. дисхармонични аспекти, кратни на 2, отколкото на хармоничните.

ПП. Излязох "манифестор" по тая система Трябвало да уведомявам предварително надлежно ония, които възнамерявам да повлияя с някое свое действие, щото никой не можел да ме спре, ама поне да уведомя Като си видях "втория хороскоп" схванах за кво иде реч - слънце съвпад марс в овен Верно има нещо верно.

Редактирано от galy на 26.02.10 11:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.