Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: пак темъ за 18+нови [re: rigel3]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.02.10 15:14



да бе,да, всичко е естествен подбор и еволюция

те двамата не се понасят после, но децата им са здрави и със смесен и гени, което естествено ги прави още по-добри



And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: пак темъ за 18+нови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.02.10 15:40



Коте, аз щото съм го чела, а и филма съм гледала - за това се изказвам така компетентно

носът е по-важен за жените, да, и те избират

ама понякога не си ,,слушаш'' носа и стават грешки

камо ли пък аз, дето паля първо моторетката и после мисля, макар че за сека май повече мисля, отколкото да газя лука, което мисля, че тряббва да се промени

And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор kotence777 ()
Публикувано16.02.10 15:52



По-голям е процента според мен

В този ред на мисли ми хрумна нещо.... Тогава,след като жените като ги перне хормона изневеряват,може би водните луни и венери да са по-слонни към кръшкачество тъй като при тях инстинкта за продължение на рода е по-силен.Какво ще кажете?
Въпреки,че винаги съм си мислила,че водните са по-верни от въздушните,защото се привързват повече....Ако разсъждаваме с тази логика,изневяра заради инстинкта за подължаване на рода и добиване на качествено поколение,може би водните би трябвало да са шампиони



Тема Re: пак темъ за 18+нови [re: kotence777]  
Автор rigel3 ()
Публикувано16.02.10 15:56



Имаше една статистика и всъщност се оказва,че доста голям процент от мъжете гледат деца,които не са техни.

А колко процента от тези мъже, които гледат чужди деца, знаят тази подробност (че децата са чужди).





Тема Re: пак темъ за 18+нови [re: rigel3]  
Автор kotence777 ()
Публикувано16.02.10 16:05



Вероятно не много голям





Тема Re: пак темъ за 18+нови [re: galy]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано16.02.10 16:45



Да бе как се узползва обунянието при положение че в повечето случаи се използва една камара парфюми и мазила които претъпяват миризмите.


Въпреки че съм съгласен за миризмата все пак ние сме си ЖИВОТНИ в пряк и преносен смисъл.

Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Тема Re: пак темъ за 18+нови [re: kotence777]  
Автор galy ()
Публикувано16.02.10 17:06



Там се обяснява как наистина ние чувстваме привличане към хора,които имат различни имунни системи и отделят различна миризма.Така поколението ако се създаде ще е по-здраво.

Това ме изкефи

В индийска астрология при синастрия се изследват дошите на двойката и като как се съчетават - пита, капха и ватта (огън, вода, въздух). Доша на санскрит означава "дефект, грешка; онова, което уврежда баланса в тялото". Т.е. да не се получи така, че да има пренатоварване на някоя доша, защото това се предава по генетичен път на поколението. Спокойно може да се направи паралел между доша и имунна система така както разбирам.

Освен това при несъвместимост на дошите обикновено или мъжът или жената започват да страдат физически и може да доведе до сериозни заболявания - зависи за коя доша става въпрос. Има още и значение текущата махдаша (планетарен период) по време на зачеването и през кои даши предстои да преминат и двамата. Защото отчетох факта, че със смяната на дашите, има вариация и в дошите.



Тема Re: пак темъ за 18+нови [re: galy]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.02.10 17:13



само кратка вметка- утре съм на лекар



And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re:нови [re: kotence777]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано16.02.10 20:30



Не знам, аз по темата за изневярата нямам опит и наблюдения, та не мога да се изкажа


А само да си теоретизирам ... хайде, ще опитам с едно-две изречения
Идеята на изневярата едва ли е създаване на поколение, а по-скоро задоволяване на разни страсти
При създаването на поколение работата е сериозна, намеренията са сериозни (освен ако забременяването не е резултат от грешка).
Общо взето мъжът инвестира няколко минути, а жената ... 9 месеца, после и кърмене, грижи за новороденото ...

Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор kotence777 ()
Публикувано16.02.10 20:34



Идеята на изневярата едва ли е създаване на поколение, а по-скоро задоволяване на разни страсти
На съзнателно ниво,едва ли......но подсъзнанието си действа яко.Нагона е начин природата да излъже човека да се размножи

Иначе щяхме да сме измрели до сега.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.