Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:07 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: ъми ...нови [re: Rose*]  
Автор kotence777 ()
Публикувано15.02.10 23:37



Сори,но говориш като 80 годишна..... що не вземеш да станеш монахиня?

Някой може да ти каже "Браво"

Редактирано от kotence777 на 15.02.10 23:55.



Тема Re: е амъ ...нови [re: Rose*]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано15.02.10 23:44



Не

Значи Скорпионите отмъщават потайно и осъзнато, Раците по-скоро като комплексарска реакция малко, в смисъл грубо и показно, а Рибките са passive aggressive най-вече.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Тема Re: е амъ ...нови [re: Rose*]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано15.02.10 23:48



Всъщност сега ти разбрах въпроса - всеки, в който си много хлътнала може да е черна дупка, ако е несигурен в себе си. Т.е. всеки човек на планетата

Но Раците малко повече от другите зодии, защото те не го правят нарочно, просто са си такива - хем чувствителни, хем си имат черупка, в която се крият и ти ако тръгнеш с идеята за това какъв е в същността си, няма да стигнеш до нея, щото ще се блъснеш в черупката, разбираш ли.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Тема Re: е амъ ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано15.02.10 23:51



теглих му балтията във фейса, той пък ме блокира и готово

двата ни рачешки марса си теглиха по една и това е, да видим дали ще има продължение, щото аз не съм му чак толкова сърдита



And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: ъми ...нови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано15.02.10 23:52



да речем, че сатурн ми е в опозоция на слънцето, а плутон в квадрат с него



And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: ъми ...нови [re: Rose*]  
Автор kotence777 ()
Публикувано15.02.10 23:56



Точно за това трябва да преосмислиш доста неща.



Тема Re: е амъ ...нови [re: Rose*]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано15.02.10 23:57



Виж, ако не го приемаш много насериозно, с тая зодия рак и асц. в Стрелец и Луната в Лъв (ли беше?) си е супер за несериозни отношения. Но след като ти си го "обидила", той има да ти връщаааа, т.е. да те блокира не само във тоя фейс.....хахахахаха фейсфък му казваме с една приятелка, щото има много малоумщини в тоя сайт.

В смисъл, ракът е обидчив, стрелецът се прави на непукист, а лъвът си пази гордостта.... тъй че ще се засяга, ще те пренебрегва и по този начин ще ти го връща и ще вири нос


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Редактирано от snowflakes never cry на 15.02.10 23:59.



Тема Re: е амъ ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.02.10 00:01



ааххххххххххх, не се сетих, че ме е пропуснал на св.Валентин, щото ми е обиден всъщност, ахааааааа

ха ха ха, не се бях замисляла, че той е обиденият :))) а аз с тоя асц.в риби и луна във везни... май само ще си патя с него

абееее....да видим, имам по-спешни неща в живота, макар и това да не е маловажно, но напоследък се забелязвам, че за най-важните и болезнени или желани неща си мълча като комунист пред разстрел



And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved

Тема Re: ъми ...нови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.02.10 00:04



не знам дали ми се мисли, толкова ми е криво, че май не искам хич...

друго се сетих, любов няма да видя в тоз живот се е видяло, ама къде са ми тогава парите по втори?! що не съм богата, аааа, то не може само да е гадно в тоя живот....

And it's our godforsaken right to be loved loved loved loved loved


Тема Re: ъми ...нови [re: Rose*]  
Автор kotence777 ()
Публикувано16.02.10 00:09



Парите по 2ри са тези,които сама си заработила.Не ме питай къде ти са,няма да ти паднат от небето






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.