Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:02 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: не бе ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор zxld (познат)
Публикувано11.02.10 09:58



като на снимката която си поставил тук с очилцата ли?





Тема Re: кое определя ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор kotence777 ()
Публикувано11.02.10 11:37



хе хе хе чак сега се сетих,че имаш възврат на марс в момента

Хормона ли те е ударил или к'во?

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема е па ...нови [re: kotence777]  
Автор Agent Provocateur (₪)
Публикувано11.02.10 12:51



... разгонил ми съ марсъ

... и ся к'во требе дъ прая?



Тема Re: е па ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор kotence777 ()
Публикувано11.02.10 13:06



Така и предположих....

Ами не знам какво да правиш Най-добре изчакай да ти "мине" Аз така направих..... Ще видим сега като се върне директен ефекта

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема амъ ...нови [re: kotence777]  
Автор Agent Provocateur (₪)
Публикувано11.02.10 13:09



... шо дъ го чекам дъ мине?

... тоест ако съм напращял бик и требе дъ гоня кравите

... иначе освен т'ва ще се връща и директен ефектъ ли?



Тема Re: амъ ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор kotence777 ()
Публикувано11.02.10 13:13



Ами аз съм крава и не обичам да гоня биковете,за това чакам да ми мине

Прави както сметнеш за добре То при мъжете е друга работа

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: амъ ...нови [re: kotence777]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано11.02.10 13:15



Всеки момент очаквам да наченете(не заченете) разисквания кои планети влияят на мастурбацията.






Тема Re: амъ ...нови [re: huanji]  
Автор kotence777 ()
Публикувано11.02.10 13:19



ха ха ха ха ха ха ха ха Аз тази тема няма да я подхвана не съм в марсов разврат в момента Виж дЕди Коледа е,тъй че му е простено

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: кое определя ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор galy ()
Публикувано11.02.10 13:51



Тази тема първо напра'о ми разби сърцето.

Че ме и върна от вратата както се казва.
Ама докато я изчета докрая, се сафирясах, че май е една от най-важните. Та на шеговитите подмятания, смятам да дам сериозен отговор.

Първо, за да се определи "уровня реки Дуная в сантиметрах", не знам как ще стане ако теорията не се прилага и на практика. Силно се съмнявам да има астролог, който да е натрупал опит от изследването и сравняването с реала на поне 500 хороскопа, били те на мъже или жени. Който твърди с увереност нещо, значи требе се замислим каква професия има. Не че има нещо лошо, ама там вече е по-скоро работа и тя рядко се свързва и с душевно удоволствие. Ей тъй да ти стане хубаво и на сърцето наред с всичко останало.

Това, което мисля, а и съм разбрала. Важното е "ръкавицата да приляга на ръката". И точно това се прави при синастрия, когато се изследва сексуална съвместимост. Важно е доколко партньорите могат да си доставят взаимно удоволствие. Защото дори и най-добрите жребци, с перфектни дадености, може да не могат да доставят удоволствие. И обратното. Когато се казва, че някой е надарен, това за мен означава, че е надарен да достави удоволствие. А това вече е съвсем друг въпрос и не е свързан с метрични данни.

Пък ако ще гледаме само разни размери, то на пазара има едни такива прекрасно изглеждащи, големи, с прелъстяващо червен цвят домати...ама като ги вкусиш все едно ядеш трици и ти остава един блудкав вкус в устата.



Тема Re: кое определя ...нови [re: galy]  
Автор kotence777 ()
Публикувано11.02.10 14:00



Първо, за да се определи "уровня реки Дуная в сантиметрах", не знам как ще стане ако теорията не се прилага и на практика. Силно се съмнявам да има астролог, който да е натрупал опит от изследването и сравняването с реала на поне 500 хороскопа, били те на мъже или жени. Който твърди с увереност нещо, значи требе се замислим каква професия има. То може да е в името на нАуката Гали

ха ха ха ах ха Ама и мен ме съмнява някой да се прежали чак толкова заради научни цели Любов трябва да има в таз' работа и най-вече любов към секса

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.