Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Подлостта на Розовата! - част 1нови  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано01.02.10 22:48



Всички знаят образа на Розовата като жертва на всичко и всекиго, миловидна, страдаща за любов женица, която никой не разбира, а обратно: всеки гледа да нарани нежната й и безвредна душа и то само защото хората по природа били злонамерени към нея и с престъпни намерения, а тя видите ли - мъченица!
Нещо повече от доста време насам сме свидетели на това как Розе клевети и клюкари най-доблно, беочливо и подло Варадаве, като я нарича с всякакви зловредни думи, изрази и епитети. Поводът бил уж, че Варадаве я била излъгала, нищо не й познала (като че ли да не ти познаят е причина за агресия и очерняне на името) и тем подобни вредни емисии от устата на Розовата. Дали наистина е така, дали Варадаве заслужава подобно змийско, съскащо и заплашително отношение. Направих си експеримент.
Накарах приятел да добави във Фейсбук Розе като friend! Няколко пъти Розе отхвърляше поканата. Когато той й писа, обаче, се разкри истинската вълча природа на тая жена, груба с непознати, желаеща да унижи събеседника (особено ако е мъж), да обиди, да стъпче. Агресията и бруталността на тази жена е нечувана. Следете дали нещо особено ще ви направи впечатление?

Съобщението на Приятелят е след поредния отказ на Розовата (тя няма представа за манипулацията от моя страна);
Приятелят: Защо ми отказваш приятелство? Натъжаваш ме така. Готина мацка си, аз толкова ли съм ти противен?

Розовата: Mislq, ce si izkliuccitelno nevyzpitan da se natrapvash na nepoznati. A ako si protiven - az trqwa po milost da ti stana priqtel, taka lii ?!

Syjalqvam, no nepoznati nqmat dostyp do profila mi.


Приятелят: Нали все някога и познатите са ти били непознати. Но сте се запознали. Ето, сега ти предлагам приятелство, познанство, да се запознаем. Защо си така груба?

Розовата: Zashtoto ne e vyzpitano taka da dosajdash na horata. Sajalqvam. Prosoto ne obicam nepoznati da mi gledat licniq jivot - pravo, zashtiteno ot Konstituciqta na stranata.

Приятелят: Ама нали за това е Фейсбук? Да покажеш и споделиш толкова от личния си живот, колкото решиш. Сиреч като решиш да показваш той не е толкова личен вече.
Пък и е невъзпитано да си така брутална! Да не страдаш нещо? Аз, виждаш, съм много мил с тебе.
Не бъди лоша, нека се запознаем?


Розовата: Да покажеш и споделиш толкова от личния си живот, колкото решиш - taka e, priemi fakta, ce ne iskam da spodelq nishto s teb i ako mi dosajdash oshte prosto shte te dokladwam za blokirane, lek den.

Приятелят: Ще ме докладваш, защото нищо не съм ти направил и защото си природно зла, Розе! Ей затова ще ме докладваш. Но всичката тая злоба ще ти се върне в личния живот! А там на кого ще докладваш? На мама и тати?

Това е! Имайте предвид с кого общувате когато се изправите срещу Розе, Розовотакова2, 3, и незнам си още що!
Тя обладава качествата на едни от най-коварните същества - правещите се на невинни, търсещите съчувствие и изобщо на фалшивите, злобни, и природно разяждащи дургите хора. Тя е вирус, враг на доброто, на дилога, на приятелството, на Любовта дори!
Известна е с това, че винаги се позовава на разни правила, права, дори в тоя невинен разговор намеси Констутицията. Всъщност тя търси къде да се скрие, къде да се подсигури, чия закрила да експлоатира, с чие право да злоупотреби, и под чия сянка да се промъкне да хвърля и изстрелва цялата си жлъч!



Тема Re: Подлостта на Розовата! - част 1нови [re: Khosrow]  
Автор Lillie ()
Публикувано01.02.10 23:04



Да не си забравил да си пиеш апчетата тази вечер?


Майтап!
И аз пострадах много от приятели, лъжеприятели и тези, дето ми се правят на приятели. Затова донякъде съм склонна да разбера нежеланието й да контактува с непознати.
А да използваш манипулативни средства не е ли неетично? Или е неетично само да откажеш на непознат?



Тема Re: Подлостта на Розовата! - част 1нови [re: Khosrow]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано01.02.10 23:08



Ами честно казано аз почвам повече да я харесвам след това, което си постнал тук. Откъде накъде да трябва да аддва непознати?!




No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Тема Re: Подлостта на Розовата! - част 1нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано01.02.10 23:21



Значи ти започваш да харесваш розе! Очевидно се отъдждествяваш с нея. Това е добро начало.
Значи според тебе това е проблемът - аддването на непознати?

Друго не забелязваш!?



Тема Re: Подлостта на Розовата! - част 1нови [re: Lillie]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано01.02.10 23:25



Ти си умна жена, предпазлива, личи ти. Дори и в шегите.

И ти като сноуфлейка смяташ, че проблемът е отношенията непознати-познати? Друго не виждаш?

А да използваш манипулативни средства не е ли неетично

Тука е възелът на нещата! Неетично е, но и тя е била винаги неетична, на неетечност с неетичност: целта оправдава средствата.



Тема хаха ...нови [re: Khosrow]  
Автор Agent Provocateur (₪)
Публикувано01.02.10 23:25



... патешки историии





Тема Re: Подлостта на Розовата! - част 1нови [re: Khosrow]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано01.02.10 23:26



Не се отъждествявам.

Друго да забелязвам в кое? Естествено, че не е идеална. Ама кой е? Естествено, че се оплаква повечко. Ама какво ти пука? Иначе това, което си постнал - възпитана е, приятеля ти пък доста притеснителна стратегия си е избрал, щото "виж, ме съм мил, съжали ме и ме адни" си е плашещо. + това явно не е толкова отчаяна, колкото се струва на някои хора. А по-важни са делата, не приказките.




No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Редактирано от snowflakes never cry на 01.02.10 23:27.



Тема е па айди и ти ся ...нови [re: Khosrow]  
Автор Agent Provocateur (₪)
Публикувано01.02.10 23:27



... не тъ аднала и вече цели феромани пишеш



... ъми ако не ти пусни? ... тогава жалба в районното ли шъ подаваш?



Тема Re: Подлостта на Розовата! - част 1нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано01.02.10 23:33



по-важни са делата, не приказките

Така е, по-важни са делата, а не приказките, но приказките са ключ към разбирането и придвиждането на делата. Щото съгласи се, не е добре да чакаш някой нещо да ти направи, да пострадаш и после да разбереш какъв човек е какво ти е мислил.



Тема Re: Подлостта на Розовата! - част 1нови [re: Khosrow]  
Автор Lillie ()
Публикувано02.02.10 08:16



О, далеч не е така! Както се казва, пази се най-напред от приятелите си! А в нета рядко ще намериш истински такива, с малцина изключения.
И на Роуз ще й кажа да подхожда с повишено внимание спрямо виртуалните си приятели и приятелки най-вече. Защото в един момент информация, споделяна при личен разговор или на лични бележки, може да бъде избълвана публично и използвана срещу нея. Така, както постъпиха и с мен. Приятелки.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.