Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 24.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хороскоп за нощно вижданенови [re: kotence777]  
Автор varadave ()
Публикувано05.02.10 01:15



Според мен да.Ако астролога наистина разчита правилно картата....Но това не трябва да те тревожи.Дали по този начин или по друг,човек не може да скрие същността си (с малки изключения).Няколко разговора и това,което излъчваш с езика на тялото си са достатъчни ако човек има по-силна интуиция и логична мисъл да разбере какво има отсреща......

Демек ДУШЕВЕН ренген...

има и скрити притежатели на хороскопи,
питай леля си Галя как правят индийските класически астролози риши или "нади" астролозите
тьлкуванията и те опипват главата ,краката,гледат дори как
дишаш и издишаш и през коя ноздра "Breath Astrology"-Swara.
Процеса е не само ЗА КЛИЕНТИТЕ а И ЗА АСТРОЛОЗИТЕ валиден.

Редактирано от varadave на 05.02.10 01:25.



Тема Re: Хороскоп за нощно вижданенови [re: varadave]  
Автор varadave ()
Публикувано05.02.10 01:20







Тема Re: Хороскоп за нощно вижданенови [re: varadave]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.02.10 08:51



Отпушената ноздра се сменя през 2 часа. Но има практика, която се базира на поддържането на ида или пингала нади отворени за извършването на определена дейност.






Тема Re:нови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.02.10 08:53



Таза е по- добра, има хастрология в нея.






Тема Re: Хороскоп за нощно вижданенови [re: huanji]  
Автор varadave ()
Публикувано05.02.10 08:55



Да...Брахмане тъй е ....





Тема Re: Хороскоп за нощно вижданенови [re: varadave]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано05.02.10 08:58



Ако ще се работиш, храниш, биеш, практикуваш - дясната ноздра. За медитация и двете - сушумна. За спане - лявата.




Тема Re: Хороскоп за нощно вижданенови [re: huanji]  
Автор varadave ()
Публикувано05.02.10 09:00



и двете ме сърбят....


ако не ме сьрби и мьрзи Ще напиша от астрол.гледна тоЧка...
какво и как...но твоят коментар е достатьЧен.

Редактирано от varadave на 05.02.10 09:03.



Тема Re: Хороскоп за нощно вижданенови [re: Khosrow]  
Автор 3aek ()
Публикувано05.02.10 10:23



Според мен не е възможно. Много неща се хващат, но по голи данни няма как да хванеш целостта на Човек. И никоя наука сама по себе си не може. Трябва да го усетиш.

Песента е супер.



Тема Re: Хороскоп за нощно вижданенови [re: Khosrow]  
Автор rigel3 ()
Публикувано05.02.10 11:27



Наистина ли ставаме прозрачни когато разкрием астрологическите си данни?

Ставаме до голяма степен.

Друг е въпросът струва ли си усилието да се използват и в каква насока. А пък ако и видиш човека още повече.



Тема Re:нови [re: galy]  
Автор galy ()
Публикувано05.02.10 13:06



Сетих се за нещо, което прочетох преди време в една книга. Авторът е Каръл Ръшман "Изкуството на предсказателната астрология". Ще го оставя без коментар и няма да го закача за никого. Хвърлям го ей така:

"Иногда я почти что допускаю ошибки. Однажды ко мне пришла клиентка, которая была небрежно одета и не была похода на обеспеченную, женщину. Однако, взглянув на ее карту, я подумала: «Эта женщина — прирожденный предприниматель, у нее все должно получаться». Я решила подойти к интерпретации ее карты так, как если бы она была деловой женщиной. Выяснилось, что она обратилась ко мне потому, что думала — принять ли предложенные ее компании пятнадцать миллионов долларов и не могла решить, следует ли ей согласиться на это. Если бы я обратила внимание только на то, как она выглядела, я допустила бы ошибку. Я должна была довериться астрологической карте."

Ето и превода за тези, които биха се затруднили с руски:

"Понякога съм на ръба да допусна грешка. Веднъж при мен дойде клиентка, която беше облечена небрежно и не изглеждаше като добре обезпечена материално жена. Обаче поглеждайки в хороскопа й, си помислих - "Тази жена е роден предприемач, при нея би трябвало всичко да се получава както трябва". Но реших да подходя с интерпретацията на хороскопа така, все едно тя е една обикновена жена. Изясни се обаче, че тя се е обърнала към мен, защото се е колебаела дали нейната компания ще приеме предложение за 15 милиона долара и не може да реши дали да се съгласи на това.
Ако бях обърнала внимание само на това как изглежда тя, щях да допусна грешка. Трябваше да се доверя на хороскопа."

По стечение на обстоятелства нееднократно съм наблюдавала този феномен как хората с лека ръка пренебрегват някого и си съставят мнение, само защото той не изглежда като току що излязъл от модно списание или няма "красиви сини очи" или пък обратното - с охота се възхищават и величаят някого заради подобни симптоми.

Така че всички тези приказки - да усетиш някого, да го видиш и т.н. - не са нищо друго, а солидна бананова кора, на която трябва да си убеден, че няма да се подхлъзнеш. Но можеш ли да бъдеш?
В момента, в който видиш някого, ти се включва автоматично механизма "харесвам/не харесвам". А хората, които могат да го преодолеят са твърде малко, наистина твърде малко. Или ако заговорим на така популярния психо-жаргон - в момента в който видиш някого, ти автоматично му проектираш част от своя хороскоп, а той от своя. И не са малко случаите, когато астрологът започва да интерпретира собствения си хороскоп и особено онази част, която се е активирала.

В тази връзка забелязах че се случва така, че много често темите, по които хората се обръщат към някого, са напълно в синхрон с личните такива на самия астролог, които са активни за дадения момент.

Ако говорим за лични отношения - да. Категорично съм за това да си включваш тези механизми. Там дори е препоръчително.

Но в останалите, които се водят професионални?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.