Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хороскоп за нощно вижданенови [re: 3aek]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано06.02.10 12:49



има, ама аз познавам само себе си и за мен си мога да говоря



ти сигурна ли си, че ти е познала, а не че ти си и подсказала отговорите, я се замисли, щото много разпитва, аз нарочно нищо конкретно не й казах и при мен не минА номерА явно



Тема Re: дрън чи пляс ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор astrovisitor (непознат )
Публикувано06.02.10 14:44



абсолютно е права колежката Лили, дори не ми трябва и часът на раждане за да разбера "кой стой насреща ми" е да.... това исиква много познания и то не по "класическа" астология, нали?



Тема е па ...нови [re: astrovisitor]  
Автор Agent Provocateur (₪)
Публикувано06.02.10 20:10



... психологиятъ може да ти даде конкретна представа, но астрологиятъ обща.

... всъщностъ съм си имал астроложка на главатъ, която си беше изградила некво мнение за мене спрямо картата ми. В последствие обаче се получи едно доста големо разминаване между т'ва, което тълкуваше и т'ва което съм ... но пък и азъ и помогнах да повярва, че съм т'ва за което си мислеше, че съм ... но в един моментъ ми втръсна и спуках илюзионния балон





Тема Re: е па ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор Lillie ()
Публикувано06.02.10 21:18



Зависи от астроложката и най-вече как ти е тълкувала хороскопа. Почти всеки астролог може да се изкуши да интерпретира хороскопа на отсрещния човек през личната си възприятийна призма, малцина правят изключения. Много се говори за тъй наречените "нива" на интерпретация, зависещи в голяма степен от астролога, и в това наистина има нещо вярно. Аз например не бих желала картата ми и заложеното в нея да се тълкува от недостоен или с нечисто съзнание човек, било то и астролог, а това си проличава в общуването. Нямам навика да си крия данните, но в повечето случаи ги давам с изричната уговорка, че не искам никакви интерпретации и прогнози. В крайна сметка дотук никой не е успял да каже нещо по-различно по хороскопа ми от това, което аз самата зная.



Тема Re: е па ...нови [re: Lillie]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано06.02.10 21:28



А на мен, даже и това не са ми казали.






Тема Аминови [re: Agent Provocateur]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано06.02.10 22:29



когато астролога е психолог?



Тема То зависи какнови [re: Lillie]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано06.02.10 22:33



ама не зависи ли и кога...и ако зависи кога, не зависи ли и къде?
Що за астрология е това щом не се съобразяваме с разположението на планетите?


Хороскоп правим, не е качамак.



Тема Re: Хороскоп за нощно вижданенови [re: lvony33]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано08.02.10 17:08



Ами добре - можеш да смяташ, че мнението ми се дължи на неразбиране, на глупост, на Марс и нещо си там в някой си дом.

Неприятно ми е, и наистина го смятам за гадно.

А тук след като е форум на астро тематика е нормално да се говори за планети? Излиза, че като четеш форума се отвращаваш непрекъснато. Ами защо го четеш?

Не знам, сега ще открия последното мнение, което засягаше нещо подобно, което прочетох. А, май беше точно това на Лили, което провокира сегашната тема. А що се отнася до влиянията - ако наистина не си достатъчно чувствителен за да разбереш разликата в това, което описваш, и това, за което говоря, сигурно се дължи на някоя от планетите ти.

ПП - да не би да съм оставила впечатление, че това с разположението на планетите и редуцирането на човека и характера му до тях ме забавлява или ми е приятно? С кой постинг съм провокирала някого да прави подобно нещо? Единственото позитивно, което може да съм казала по въпроса, би могло да бъде във връзка с картите - просто ми е забавно да ги разглеждам, защото винаги съм харесвала атласи, графики, схеми и т.н., но нищо повече.

Редактирано от Kaлoмaин на 08.02.10 17:33.



Тема Re: Хороскоп за нощно вижданенови [re: galy]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано08.02.10 17:13



За собствения филм може много да се каже. И все пак е така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.