Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Анкета-предложение към модераторанови  
Автор kotence777 ()
Публикувано04.02.10 09:49



Здравейте,тъй като сериалите в клуба станаха прекалено много,умножават се всеки ден и вече не им хващам края (пък и нямам желание) имам предложение към модератора и анкета към съфорумците.Тъй като смятам за много грозно,неетично и детинско разчистването на сметки в интернет пространството,предложението ми е модератора да трие всеки пост,който излиза от рамките на добрия тон НЕЗАВИСИМО ОТ ПОТРЕБИТЕЛЯ.Нямам нищо лично против никой,но смятам,че не трябва да се правят изключения.Има си лични бележки,който иска да се псува,кълне,злослови,сплетничи......каквото иска......без да ЗАТОРМОЗЯВА ОСТАНАЛИТЕ.
Колко от хората тук мислят предложението ми за разумно?
П.П. Предлагам разумен диалог кой е ЗА/ПРОТИВ,не сега да започнат обяснения кой прав,кой седнал.Това въобще няма значение в случая. Ако се приеме предложението ми,приеме,ако не....здраве да е.



Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re:нови [re: kotence777]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.02.10 09:55



Звучи ми разумно.
Все пак това е клуб за Астрология и е най-добре да се пише по темата.

Do what works or do what's right?


Тема Re: Анкета-предложение към модераторанови [re: kotence777]  
Автор zxld (познат)
Публикувано04.02.10 09:55



Право си kotence777, но по добре да има малко сериали от колкото никакви сериали, че клуба умира тогава тотално.
А психологически се налага да се изпуска парата особенно във виртуалното пространство.


Така че не бъди толкова сериозна, а бъди настроена малко по-свободно към такива сериали, ако че са мазни и миришат на загоряла манджа.

Редактирано от zxld на 04.02.10 09:56.



Тема Re: Анкета-предложение към модераторанови [re: kotence777]  
Автор 3aek ()
Публикувано04.02.10 10:13



За.

Да се пуска отделна тема за спам, поздрави и тн. Всичко останало - по тематиката на клуба.

НО да си дадем сметка, че някои лични теми се замаскират като астрологични. не, че нещо лошо де.



Тема Re: Анкета-предложение към модераторанови [re: 3aek]  
Автор zxld (познат)
Публикувано04.02.10 10:17



Е затова и пуснах темата за бракосъчетанието та поне да се досетят повечето че прекаляват.





Тема Re: Анкета-предложение към модераторанови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано04.02.10 12:23



Трябва да дефинираш какво означава преминаване на добрия тон.

+ това не мисля, че нещо трябва да се трие, защото така не може да има контрол. По-скоро под самия пост предупреждение.... Не знам, има си други начини.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Тема Re: Анкета-предложение към модераторанови [re: kotence777]  
Автор galy ()
Публикувано04.02.10 13:18



Коте без конфликти никъде не може. Друг е въпроса, че ситуацията тук е такава, че конфликта е между определени хора и ти се явяваш наблюдател. Но конфликтите са есенцията на живота, без тях няма движение. Ако всичко ти е наред, изпадаш в някаква летаргия и не правиш нищо. В момента, в който някой ти "подаде малко ток", се размърдваш



Опиташ ли се да вкараш някакъв ред тук (който не може да бъде естествен, по причина, че ще бъде субективен - модератор), превръщаш клуба в блато. Представи си ти у вас никога да не разместиш мебелите, да не изхвърлиш това онова, да не поизчистиш, какво би станало? Тези разчиствания на сметки в интернет пространството са точно това - необходимото почистване на къщата. Без него не може. Дори използваш същата дума, както виждаш

И аз съм имала такива моменти - да искам да се махнат такива "ненужни" теми. Но те не са ненужни. Може би не си забелязала (по причина че преди не си идвала тук толкова активно), че когато има някакъв конфликт, винаги има някакво раздвижване в клуба - събират се хората, започва обмяна на мнения, сякаш клуба разцъфва.

Нека всеки прави каквото иска. Ако нещо не ти харесва, просто го подмини, пропусни го и толкова, "изтрий" го от погледа си. Ти сама можеш да си бъдеш модератор. Не искай друг човек да поема тази функция. Защото това вече говори за теб самата - "моля другарко пък той ме настъпа" (само не се обиждай). Не е необходимо да ти пригласят разни "модератори", тук или където и да е другаде.

Пък и колкото хора, толкова изисквания. Ти сега искаш да се трие всичко това, защото не те касае пряко. Утре ще си размениш ти с някого остри реплики и ще държиш на всяка цена да ги изясниш и то не на лични. Така че не искай такова нещо, защото колкото повече се застоиш тук, вероятността ти да искаш подобни изяснявания с някого, нараства стремглаво с всеки изминал ден.

Помисли малко. Пък и пролетта затова е най-хубавия сезон, защото е многоцветна



Тема Re: Анкета-предложение към модераторанови [re: galy]  
Автор kotence777 ()
Публикувано04.02.10 15:33



Интересно становище Гали Не мога да ти се обиждам,защото ти не си ме обидила пряко, а имаш право на мнение,независимо,че е различно от моето.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор varadave ()
Публикувано04.02.10 15:37



Звучи ми разумно.
Все пак това е клуб за Астрология и е най-добре да се пише по темата.

да...Виливар напьлно сьм сьгласна ,но ти си от старите потребители и
ЗНАЕШ кава беше ГЛЕДКАТА преди по времето на Аморе ,след това при новия и
настоящ модератор и ако ти припомня ЗА ШАЙКАТА от АСТРОЛОЗИ

,
които малтретираха всеки нов потребител...
И мене ме тестуваха и оплюваха...после ЗАЩО СЬМ СЕ ДЬРЖАЛА така...
Всеки от нас е един вид микрокосмос в макрото...ТАКА .ЧЕ нямам дебелите и дипломатични нерви на модератора и да се хиля на всеки като ме плюят.
Преди повреме на оплюването мислех ,че дьжд ме вали...
НО СЕГА се МИЯ ЩАТЕЛНО ЛИЦЕТО и ДЕКАНАТА.

ЗА КОТКАТА...недей само да пишеш предложения ами си виж писанията от преди....
Двуличните "ЯНУСИ" ги намерисвам от далече.

Редактирано от varadave на 04.02.10 16:50.



Тема Re: Анкета-предложение към модераторанови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 ()
Публикувано04.02.10 15:40



преминаване на добрия тон.
Имам предвид нападки (директни или индиректни) от личен характер,имащи цел да злепоставят някого.Използването на лична информация,дори и от въображаем характер

Спор може да се води и без такива "методи". Това по-скоро говори за нивото на човека и етиката.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.