Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: huanji]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.02.10 17:32



Ъ, т'ва комплимент ли беше?



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: huanji]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано04.02.10 17:33



Ти си стара и облагородена душа.

Аз си доставям удоволствието да се гавря с тях, като им пускам фалшиви жокери.



Тема Re: Анкета-предложение към модераторанови [re: Rose*]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.02.10 17:35



За един опитен човек, инфото ти е напълно достъчно. Просто не си разсърдила подходящите хора.






Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.02.10 17:37



Не е лощо, че ни липсва дисциплина, но възпитание, че нямаме е тежка драма.






Тема Re:нови [re: Kaлoмaин]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.02.10 17:46



Психологическият ми профил е, че търся силни противници. И затова съчувствам ако не се справя.






Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано04.02.10 17:47



Комплимент я.






Тема Мога ли да попитам нещонови [re: kotence777]  
Автор 3aek ()
Публикувано04.02.10 18:05



ако някой дразни някого, проблемът не е ли у дразнещия се?

И мен някои теми и мнения откровено ме дразнят, но имайки предвид, че всеки може да напише всичко, просто не им обръщам внимание и това е.

Защо клубът напоследък се превърна в някаква странна смесица от място за оплакване, морализиране и чисто заяждане на лична основа.

И преди е имало спам, разговори, закачки. Ама такова врякане не е било. В крайна сметка, не считам, че форумът е място човек да излива собствената си помия или да изкарва кирливите ризи на останалите наяве. Симпатии/несимпатии винаги има, но могат да се изразяват леко, нежно, а не с лаене и грубости.

Защо когато Роуз предполагаемо дразни, се накачват веднага някакви морализатори да я вкарват в правия път? Тя си е такава - пита си за себе си, може би едни и същи неща постоянно, но изборът да отговориш или не, си е на отговарящите. (Хващам се за нея, защото най-много врява се вдига около нейните мнения)

Така че смятам, че след като пишещите тук не могат да се въздържат от постоянно излагане на личното си отношение към човека отсреща, трябва да има модериране. Лично аз нямам проблеми с никой тук, освен с тенденцията да се мрънка, заяжда, морализаторства, клюкарства и тн., неща, които идват в повече вече.



Тема Re:нови [re: huanji]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано04.02.10 18:09



Само проверявам



Do what works or do what's right?

Тема Re: Анкета-предложение към модераторанови [re: huanji]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.02.10 19:56



познавам поне три мои колежки със съдби като моята

как ще стане тази, като дори островът е същия





Тема Re:нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано04.02.10 20:00



само рибата ми би се разсърдила малко, но така ли иначе той знае много добре същото, което съм писла тук за него

и ще се разсърди от егоизъм, не че е засегнат

с другите съм ОК, по-интересното е, че май така съм си живяла живота, че май намам случка, която да ме изложи



споделям повече, ама други бият женте си, крадат, изнасилват и убиват

така че съм в покой със себе си

иначе ще се опитам да взема предвид нещата, за които се опитваш да ме предупредиш, благодаря




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.