Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 10.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте=-))нови  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (ИскашЛиОЩЕ?!)
Публикувано01.02.10 10:03



НОв съм тук, и чета с интерес темите на клуба. По принцип харесвам астрологията, но не съм специалист.
Ще ми направите ли любителски хороскоп, ако ви дам рождена дата , час на раждане и пр?:)



В случай,че има някой желаещ - давам данните си:
роден в София, 12.05.1981г., в 06.40 сутринта, ден вторник, зодия-ясно,телец, друго,друго...какво друго))?

....аз съм човекът, който ти изглеждаше жалък...
не бъди безразличен,
Бъди различен!

Редактирано от !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ на 01.02.10 11:07.



Тема Re: Здравейте=-))нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано01.02.10 23:40



Не мога да ти направя хороскоп, но като ти гледам картата, ти е доста интересен.


Венера при почти пълен съвпад с асцендента.... северен възел почти пълен съвпад с ИЦ..... Ретрограден Уран много близо до върха на 7-ми дом. Нептун в пълен съвпад с върха на 8-ми?!?!?! Луната ти е в 5-ти без съвпад с ретро Юпитер и ретро Сатурн. А Слънце и Марс в 12-ти.


Поне мога да ти кажа - асцендентът ти е Близнаци, ако часът е точен, защото е на 0 градуса и 7 минути, т.е. съвсем малко по-рано да си роден и ще премине в последните градуси на Телец. Луната ти е в Дева, в 5-ти дом. Медиум Цели ти е Водолей.


Ако някой иска да ти разгледа картата и на мен би ми било интересно. Аз мога да предполагам, но предпочитам да не го правя.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Тема е па ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Agent Provocateur (₪)
Публикувано01.02.10 23:47



... с тая девича луна нема ли да е много неуверен в чувстватъ си?





Тема Re: е па ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано01.02.10 23:57



Луната аз си я тълкувам повече като това, от което човек има нужда, какви са му мечтите, при какви условия би се чувствал най-добре. Домът показва къде и понеже е в 5-ти дом пък, значи ще са свързани или с изкуство и изява някаква, или с флиртове и т.н. В Дева - като проява може да има неувереност в мислите, но в действията не е задължително. По-скоро ще е доста претенциозен, ще има нужда да му е чисто, да не му се пипат и разместват някакви неща, ще си има някакви представи за това какви трябва да се жените и всъщност е много вероятно по-скоро той да си пада по Деви, защото вътрешно ги има тези качества, отколкото външно да ги проявява толкова. Най-прозаичния и тъп пример - иска да му е чисто, ама някой да му почисти, а не го прави той.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Тема ъми ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Agent Provocateur (₪)
Публикувано02.02.10 00:02



... познавам един лъв с такава луна и е луд по една дева



... амъ скивай моятъ луна е ф козел и в същото време някак не са ми козлите у кръвтъ ... тоест има си некви чалъми други



Тема Re: ъми ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано02.02.10 00:07



Ами Луната принципно се разглежда и като майката или представата за съпруга. Венера дава какви жени ти харесват за флирт. Разбира се, си зависи от много неща.




No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet

Тема добре де ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Agent Provocateur (₪)
Публикувано02.02.10 00:11



... луна в козел - и с козлите се разбирам, но само т'ва ... тоест нема е тръпкатъ



... венера в близнаци - азъ дося по нито една близначка не съм си падал ... дори некак си ми са противни ... просто ги усещам, като нещо двулично и мръсно ... ъ ти викаш ми харесвали за флирт



Тема Re: добре де ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор snowflakes never cry (they just fly ;)
Публикувано02.02.10 00:16



Оффф, за близнаците и аз имам някви предразсъдъци.... но Венера в Близнаци не значи да си падаш точно по Близначка, ами по Меркуриев тип по-скоро - в смисъл бързо говорещи, бързо действащи, импулсивни, вятърничави леко, нз някви подобни неща.... А това, че е двоен знак (или забравих как се казваше) значи, че може да си падаш по повече от една наведнъж, примерно. Някви такива щуротийки.


No one cares when u`re out on the street, picking up the pieces to make ends meet


Тема Re: добре де ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано02.02.10 00:17



а когато венера на мъж е в телец примерно, то задължително ли най-вече такива жени ще харесва



Тема Re: добре де ...нови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано02.02.10 00:20



Пази Боже! Хората се харесват по асцендент, затова ти все на водни ще попадш да ти стъжнят живота.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.