Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема ъми ...нови [re: kotence777]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано16.01.10 22:39



... гледай обаче той дъ не чуе за тебе





Тема Re: $ ...нови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано16.01.10 22:39



Ахъм. Уай?




let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: е па ...нови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.01.10 22:42



като ми е изгорена венерата в овен, а марсът ми е заспал в рачешки обятия

къде ще се осъществявам, май само с мечтите ще си остана





Тема е па ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано16.01.10 22:43



... ако си го чела внимателно, то винаги е намеквал как му е направена само една свирка и му било обещан секс

... обаче такъв секс не му е дала, а в същото време е чукали други в дупето и правила тройки
... сиреч обича е понеже е ощетен и оставен само с една свирка



Тема Re: е па ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано16.01.10 23:36



Аз по тая причина се опитвах да го чета невнимателно




let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: е па ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор kotence777 ()
Публикувано16.01.10 23:42



УжасТ

Дай малко цензураМоже да има непълнолетни тук да четат (не,че не знаят повече някои)

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Много флиртнови [re: snowflakes never cry]  
Автор Taдж-aлл ()
Публикувано16.01.10 23:43



snowflakes never cry написа:

В отговор на:


Бих могла да опиша в какъв смисъл флиртува и какво търси и т.н., защото ми е приятелка, но предполагам, че предпочитате да познаете




Понеже управителите на възлите Марс и Венера, които са в земни знаци и домове на взаимоотношенията 7-ми и 11-ти става дума за подстигуряване, стабилност, ниво, твърдост. Заедно с Асц Рак, който е емоционален и си търси стабилния партньор Сатурн горе-долу картинката е ясна.
Луната в съвпад със Сатурн дава трудности на емоционално ниво. Вероятно не може да се отпусне. Като цяло Луна в Стрелец обича да рискува, обича хъса, нещата със замах, авантюризма е заложен. С един Сатурн там обаче нещата трудно добиват завършен вид.
Това, че не я разбират и се чувства неразбрана(душевно) е "нормално". Съвпада Сатурн/Луна се слави с добра слава отностно тази част, а отделно последния аспект на Луната. стремяща се към Сатурн, е квадрат с ретрограден Меркурий, което, като имам напредвид, че е в знаците Стрелец/Риби аспекта, все знаци, които се иска малко повечко откъм синтеза и добавя една нотка и трудност на словесна комуникация с партньорите към по-душевни разговори. Не, че няма да ги има - просто допускам, че няма да я разбират.

Далечен в близостта си,
близък дори в далечината!

Тема Re: Много флиртнови [re: Taдж-aлл]  
Автор kotence777 ()
Публикувано16.01.10 23:49



Жалко,че няма бутон "Харесва ми".Ако имаше,да знаеш,че го бях натиснала



Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Много флиртнови [re: Taдж-aлл]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано16.01.10 23:59



Да, интересното е, че тя се опитва да се разкрива и проявява инициатива в това отношение. Дори още от училище ползваше интернет и се срещаше с хора, с които си е писала, което на мен ми се струваше супер смело и дори откачено

, но същевременно тя си оставаше на приятелско ниво с тях, както и с повечето момчета, с които се среща, въпреки че те си падат по нея определено. Има една постоянна нужда да бъде харесвана във всякакъв смисъл, но не й достига точно разбирането, сякаш много рядко има някой специален, който да я оцени като специална заради това, което е. Иначе като си хареса някой, може да бъде доста упорита, това също ми е странно - тя съвсем лични неща ги споделя на почти непознати хора, имам предвид и неща, които е писала им дава и заговаря първа в заведение. А уж е по-притеснителна и от мен. Много е странно това съчетаване на свенливост с настъпателност и на търсене на нещо специално, но провеждано на няколко фронта.


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано17.01.10 00:02



Хах, защо ти не се пробваш?




let it snow, let it snow, let it snow


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.