Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 26.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.01.10 21:46



Какво още следва да разгледаме, за да сме сигурни, че става дума за “голям любовник”? Никола де Вор твърди, чеизгорялата (комбуста) Венера е израз на нимфомания в женски хороскоп. Една моя клиентка, която имаше такава Венера, остане много доволна, когато научи за това. По това време тя приключваше четвъртия си брак и се опитваше да държи сметка за броя на любовниците, които беше имала между браковете.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

опааааааааааа !!!! Ми аз защо нямам ни един ?!? искам си браковетееее





Тема ъми ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано16.01.10 21:46



... ако се замислиш ... то повечето козелки са точно така

... обичат да си флиртуват и да се правят на разкрепостени, но зад тази маска съвсем моногамни намерения имат и си търсят нещо съвсем сериозно



Тема Re: Роузиии ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.01.10 21:49



ха !!! закъсала съм го, аз на 100 години се правя на мома англичанка



макар, че съм със ЗаГоряла Венера



Тема да бе ...нови [re: kotence777]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано16.01.10 21:49



... азъ пък на скорпитата много им нямам доверие





Тема Re: да бе ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор kotence777 ()
Публикувано16.01.10 21:52



Скорпи приятел ли ти е и живота ще си даде за теб.Въпроса е да те обича истински.На близнаци ли имаш доверие,дето само говорят? (не го казвам с лоши чувства,ама си обичат да говорят повече хората и без сериозно да го мислят) На някой може да им харесва това де.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Тема ъми ...нови [re: Rose*]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано16.01.10 21:53



... женските 89 набор са бисексуални и редовно си правят лизи партита





Тема Re: Много флиртнови [re: Rose*]  
Автор kotence777 ()
Публикувано16.01.10 21:54



Иначе за статията чакаме коментар от Лили,понеже попада в категорията на статията като доста петодомна



Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: ъми ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.01.10 21:54



това какво общо има с темата ?!



Тема Re: ъми ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано16.01.10 21:55



Е, да, но на нея само Венера й е в Козирог, иначе си е Рибка с асц. Рак и Луна в Стрелец. А и нейната представа за "нещо сериозно" е много приказна. Както и чувството за някаква липса е доста изразено, въпреки че има приятел(к)и доста, тя дори преди да се раздели с приятеля си пак се чувстваше самотна, докато беше с него.


Та би било хубаво, ако някой може да даде предположение защо така се получава или пък как ще е в бъдеще, да пише...


let it snow, let it snow, let it snow


Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано16.01.10 21:55



ок, ама и аз искам да знам като ми е ЗагоряЛа Венерата - къде са ми браковете ?!

щото иначе излиза, че пак нещо не е вярно тук






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.