Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: е па ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано19.01.10 21:16



Ако забиеш кола и кажеш - ай сега равнявайте се по него, може. Но що ти е...






Тема Re: ти бе ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор kotence777 ()
Публикувано19.01.10 21:19



мммм Не си,хъъъъъ? Сори ама на венера в близнаци нямам много вяраМного бързо им омръзва. На всичко що е в близнаци гледам с едно невярващо око(само едното не вярва,другото мижи),щото много говорите,ама на дела друго излиза

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема да амъ ...нови [re: kotence777]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано19.01.10 21:35



... лунатъ ми е ф козел



... не може от една венера да съдиш за хората к'ви са ... а и флиртъ ми се отдава, но нещо се отегчих и не го правя спонтанно, а сякаш машинално



Тема + ...нови [re: huanji]  
Автор Struggle For Pleasure (₪)
Публикувано19.01.10 21:47



... сравнявайки една дискотека с един сайт за запознанства и зейва едно петно големо наяве

... у дискотеката ако си кръстоса джоланите некоя шматка и ще е блятъ почти всички, но може би един или двама ще отидат да се пробват ... докато у сайта за запознанства ... тези почти всички или по точно всички окуражени от анонимноста си и прикритоста си, че не се забаелязват сред всички ... ще се изредят всичките на тази шматка. ... така шматката получава толкова комплименти, колкото реално за един живот не би получила ... надува се и почва да витае из облаци, но в същото време се страхува, че реално може да не отговаря на божествениъ и образ, който съ и създали

... то затва и лятото, като случайно една шматка скивах на улицата и после, като е бъзикнах ... тя взе, че си затри снимките и мина в нелегалност



Тема Re: Много флиртнови [re: huanji]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано20.01.10 16:34



Винаги съм подозирал намесата на българска следа





Тема Re: да амъ ...нови [re: Struggle For Pleasur]  
Автор kotence777 ()
Публикувано20.01.10 22:42



Ами добре,че ти е в козел милата.....Иначе съм останала с впечатление,че близнашкото не е много по дълбоките чувства.Нищо лично.Просто съм патила.Споко няма да те обвинявам за световния глад заради това,че венерата ти е в близнаци

А и на социално ниво не е никак лоша
А луната в козел ми идва добре

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема е па ...нови [re: kotence777]  
Автор Agent Provocateur (₪)
Публикувано20.01.10 22:51



... не си права за дълбоките чувства

... щотъ доста време се лекувах от тях, ако не и близо 7 години ... дъ не говорим, че съвсем в началото ми идеше да се метна през балконъ

... тъй, чи венератъ репа да пасе ... щотъ въобще не ме спаси



Тема Re: е па ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор kotence777 ()
Публикувано20.01.10 22:58



Ми значи на твойта венера й прощавам,на другите-не

Ех, тази луна в козел Ти още малко моя рекорд ще биеш.Не знаех,че са чак толкова всеотдайни тези луни Вече такава ще си търся пИрфектнЪ ми е на 7мия дом

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: е па ...нови [re: Agent Provocateur]  
Автор kotence777 ()
Публикувано20.01.10 23:00



Аййййййййй избери си поне едно постоянно име плийййййззззз,че станах разногледа с теб



Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема според мене ...нови [re: kotence777]  
Автор Agent Provocateur (₪)
Публикувано20.01.10 23:37



... венерата в близнаци е да се пренавиваш в любофтъ

... поне на мене така ми се получи




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.