Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Много флиртнови [re: snowflakes never cry]  
Автор varadave ()
Публикувано17.01.10 01:11



ТОЧНО КОЗИРОГ ...е символа на ЧИСТАТА Любов ....ЧЕТЕТЕ класиката...
или Митологията за Макара.
"Love is a boundless ocean,in which the heavens are but a flake of foam".


Rumi

Редактирано от varadave на 17.01.10 01:18.



Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано17.01.10 01:18



И аз не го вярвам, ама това е защитна реакция

Е, може би преувеличавам, де да знам и аз вече..... Това за астро доводите, просто така ти го написах, както и всичко друго общо взето за лаф да става


Иначе и изгорения ми Меркурий мисля, че има пръст в това, принципно. Щото нали изгорената планета има комплекс уж за това, за което отговаря. Т.е. логично е да се опитвам да се правя на умна вместо да флиртувам, защото искам признание в тази посока. И без това горкият е в Стрелец, т.е. в заточение по знак, та съвсем прее.ан. Добре, че поне е в 3-ти дом.
Това последното го пиша като импровизация от картата ми, а не че е вярно за мен.
Другото от Сатурн и Козирог, което пишеш....... но като тълкуване - че ми липсва да ме възприемат сериозно. Принципно между другото ако съм се карала с приятелка главното е било на някакви принципна тема и все съм повтаряла, че не искам да ме харесва, не искам да е мила, нищо не очаквам - само държа на уважение Съвсем сериозно. Последния път ми отговориха - "Ама аз никой не уважавам", представи си как се ядосах.


Както и да е - каквото и да пиша в момента, не е съвсем адекватно и е просто за убиване на времето.


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Много флиртнови [re: varadave]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано17.01.10 01:20






let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Много флиртнови [re: varadave]  
Автор Taдж-aлл ()
Публикувано17.01.10 01:20



В отговор на:


ТОЧНО КОЗИРОГ ...е символа на ЧИСТАТА Любов ....ЧЕТЕТЕ класиката...
или Митологията за Макара.
"Love is a boundless ocean,in which the heavens are but a flake of foam"




Някой път с изказванията си направо ме хвърляш извъд борда.
Защо Козирог да е символ на чистата любов?

И под чиста, какво разбираш? Безпрекословната и безусловната?

Далечен в близостта си,
близък дори в далечината!

Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано17.01.10 01:28



Трябваше да уча тая вечер

Сега имам само утре до 5 време, като се има предвид, че ставам към обяд и как се мотая, значи никакво време нямам.


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Много флиртнови [re: Taдж-aлл]  
Автор varadave ()
Публикувано17.01.10 01:30



направо ме хвърляш извъд борда....има много да те хвърлям от борда и пред
борда...кой не си чел диплянките



Макара (санскр. मकर, makara?) — индийское мифическое морское чудовище, сочетающее в себе черты дельфина и крокодила. Является ваханой Варуны, Ганги и символом бога Камы

В индуизме соответствует обозначению зодиакального созвездия Козерога.
Ка́ма (санскр. काम, «любовь», «чувственное влечение») — бог любви в индуизме, сын Лакшми и Вишну. Изображается в виде крылатого юноши с луком из сахарного тростника и пятью стрелами из цветов. Его вахана (ездовое животное) — попугай.

Известна легенда, о том как Шива испепелил Каму взглядом своего третьего глаза за то, что тот осмелился выстрелить в него своей стрелой, желая вызвать у Шивы любовь к Парвати. Впоследствии Шива, уступив мольбе Рати, супруги Камы, сделал так, что Кама возродился в теле Прадъюмны, первого сына Кришны и Рукмини.

Культ Камы тесно связан с культом Вишну и был широко распространён в средние века. Представлялся Вишну как Манматха, держащий лук с пятью стрелами-цветами и выглядел необычно потому что Брахма решил создать что-то необычное.


Редактирано от varadave на 17.01.10 01:40.



Тема Re: Много флиртнови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 ()
Публикувано17.01.10 01:31



Флиртуването си е главно венерина работа.Между другото забелязвам,че и хора с планети в 7ми доста добре флиртуват.Особено венера там в аспект с асцендента или венера в 1ви.......те флиртовете сами си идват при тях без да ги търсят даже (а като ги търсят смятай к'во става)



Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано17.01.10 01:33



То ако е за аспекти на мен Венера ми прави тригон с асцендента.

Сигурно квадратът с Юпитер я държи, хахахах.



А я кажи защо винаги като имам някаква работа си губя времето по най-тъпия начин без дори да ми е приятно?


let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Много флиртнови [re: Taдж-aлл]  
Автор kotence777 ()
Публикувано17.01.10 01:37



Някой път с изказванията си направо ме хвърляш извъд борда.
Защо Козирог да е символ на чистата любов?

И под чиста, какво разбираш? Безпрекословната и безусловната?

Тез' изпълнения са рибешки (или поне така казват)

Иначе безусловна е само майчината любов.Та даже и тя не е.Майките са се измъчили да носят и да родят децата си в мъка,и са си "платили" по един или друг начин за щастието да са майки Тъй,че и тая любов не е съвсем безусловна.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Много флиртнови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано17.01.10 01:38



За да е изобщо любов, трябва да е безусловна.




let it snow, let it snow, let it snow


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.