Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Транзитен Сатурн съвпад с Луна  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 12:52



Всеки минава на някакъв етап през този транзит, че доста хора не само веднъж.
Каквото съм чела и който и да се е изказвал, все лоши неща е казвал.... очаквал. Направо да те побият тръпки



Някой има ли положителен опит от този аспект? Защото Сатурн стяга, ако имаш нужда, ако самия ти си наложиш ограниченията, той помага, доколкото знам. Какъв избор има човек, за да "защити" Луната си?


Примерно моята така или иначе е в съвпад с Кету и като мине и Сатурн след време може би ще разчисти старите начини за реагиране, емоционално. По свой си начин, де


Вие какъв опит или мнение можете да споделите? Ясно е, че е труден период. Не само за човека, но и за семейството.


let it snow, let it snow, let it snow

Редактирано от snowflakes never cry на 14.01.10 12:53.



Тема Re: Транзитен Сатурн съвпад с Лунанови [re: snowflakes never cry]  
Автор bridgework ()
Публикувано14.01.10 13:08



На мен също ми предстои, но преди това ще мине през Плутон, тогава съвпадът с Луна може да ми се види като песен -)))


Интересна тема, ше я следя



Тема Re: Транзитен Сатурн съвпад с Лунанови [re: bridgework]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 13:11



На мен Луната ми упр. 11-ти дом, иначе е в 1-ви, но в знака на 2-ри, на теб?


let it snow, let it snow, let it snow

Редактирано от snowflakes never cry на 14.01.10 13:11.



Тема Re: Транзитен Сатурн съвпад с Лунанови [re: snowflakes never cry]  
Автор bridgework ()
Публикувано14.01.10 13:20



А при мен управлява 7-ми, но е в 10-ти и е в съвпад с МЦ.
Да видим.



Тема Re: Транзитен Сатурн съвпад с Лунанови [re: bridgework]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано14.01.10 13:24



При теб ще е интересно, защото Сатурн да мине през МЦ само по себе си е голямо събитие и ще има важни промени в професионален план. Ако мен питаш, обмисли си какво искаш да промениш, да си наясно при възможност кои карти да играеш. Може би и с партньорства нещо, пак професионални имам предвид.


Дам, ще видим :)


let it snow, let it snow, let it snow


Тема Re: Транзитен Сатурн съвпад с Лунанови [re: snowflakes never cry]  
Автор bridgework ()
Публикувано14.01.10 13:31



Мерси за коментара, не мога да предложа подобен, съвсем в началото съм , но и при теб няма да е скучно с 1-ви.

, но дано да е за добро. Имам важна работа, която все отлагам, вече е време да приключа с нея.



Тема Re: Транзитен Сатурн съвпад с Лунанови [re: bridgework]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано14.01.10 16:05



На мен също ми предстои, но преди това ще мине през Плутон, тогава съвпадът с Луна може да ми се види като песен -)))
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

и аз съм на същото дередже

само дето Плутон и Луната са ми в 7-ми


като се замисля - то освен здравето на семейството ми - друго остана ли ми, та и него да ми вземат

Редактирано от Rose* на 14.01.10 16:18.



Тема Re: Транзитен Сатурн съвпад с Лунанови [re: snowflakes never cry]  
Автор galy ()
Публикувано14.01.10 19:55



Вие какъв опит или мнение можете да споделите? Ясно е, че е труден период. Не само за човека, но и за семейството.

Ще постна нещо, което написах на лична бележка точно във връзка с тази тема. Въпросът беше - може ли да се очаква загуба на близки хора.

По принцип не мисля изобщо такова нещо. Не че не е възможно да се случи, защото този транзит дефинира образно казано усещане за липса на опора, на защита, на сигурност и поради това причинява обвързване с партньори и раждане на деца точно толкова често, колкото и загуба на близки. Човек изпитва остра нужда да намери някаква опора в нещо. И има разбира се и случаи, когато губи близки или преживява някаква друга загуба, но паралелно с това или намира партньор, или сключва брак или има дете, или нещо друго, което се превръща в опорна точка за дълги години напред - например стабилна работа, реализация, дом.
Индивидуално е. Влияние оказват дирекции (или прогресии), а аз си гледам и индийските планетарни периоди.

Имам примери, при които наистина има загуба на близък. Но имам доста повече примери за бракове, раждане на деца, влизане в дълготрайни партньорства, осигуряване на собствен дом и все неща, за които човек да се хване и да се усети стабилен и сигурен.
Има усещане за някаква загуба, вярно е. Дори често загубата си е реална. Но съвсем не е задължително да бъде от най-травмиращите загуби.
Само да кажа, че ефекта на сатурн започва от 12 лунен дом и приключва като излезе от 2ри лунен дом. Или по-просто ±30° от луната приблизително.

Мога да споделя, че при мен този транзит (периода) донесе една загуба, чрез която причиних сериозна емоционална травма на баща ми. По-скоро ме травмира факта какво съм причинила на баща ми, отколкото че има загуба. Но целия останал период беше напълно нормален, дори много добър бих казала. Всъщност точно това беше и времето, в което започнах да работя това, в което години по-късно получих много сериозна реализация и се оказа "моето място под слънцето".



Така че айде стига с тия фатализми Транзита на юпитер към луна може да донесе доста повече проблеми откъм загуби, падания и емоционални шокове, когато е съчетан с "подходящите" дирекции (или прогресии).

Какъв е избора на човек да "защити" луната си? Като намери опорна точка в нещо или някого около себе си. И го прави на 100%, дори и без да го осъзнава. Едва като излезе от транзита схваща за какво иде реч.



Тема Re: Транзитен Сатурн съвпад с Лунанови [re: galy]  
Автор Vito_Corleone (Vito Corleone)
Публикувано14.01.10 20:10



ее ти нищо не каза значи.. :) сега тамън излезнах от една опозиция на Сатурн към Луната и ми предстои Юпитер да се озове връз нея.. и си викам, че ще е по-лекичко някак.. а то.. пфу.. няма спокойствие :)
пък квото дойде ...



Тема Re: Транзитен Сатурн съвпад с Лунанови [re: galy]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано14.01.10 20:11



а ако човек вече се чувства беззащитен и вече се е вкопчил в единственото нещо, което има със сигурност - може ли да стане по-зле от това






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.