Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 20.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ни рак, ни риба, ни нищонови [re: ПЪTниk]  
Автор rigel3 ()
Публикувано08.02.10 14:30



Освен другите планети има и още планети от всичките галактики.

А защо изпускаш планетите от паралелните вселени. И те ни влияят! Ами звездите? И после астрологията била просто нещо. И нищо не отгатвала. Е па как ще ти отгатне, като много важно е как ти влияе планетата от паралелната вселена, ама това никой не го отчита.



Тема Re: ни рак, ни рибанови [re: Rose*]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано08.02.10 16:10



а знаете ли по какво се разбира в един хороскоп, че човек се занимава с нечитави неща, които са извън закона?

какво показва в един хороскоп продажбата на наркотици например, оръжие, сводничество?



Тема Re: ни рак, ни рибанови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано08.02.10 18:12



О, той изобщо не изглежда това, което хората си мислят, с Уран на АС и Нептун в първи дом.





Тема Re: ни рак, ни рибанови [re: Rose*]  
Автор Lillie ()
Публикувано08.02.10 18:14



Питаш за някой конкретно или просто от любопитство?
Ако въпросът ти е конкретен, обикновено такива хора имат невероятната способност да заблуждават другите и да създават погрешно впечатление за себе си.



Тема Re: ни рак, ни риба, ни нищонови [re: rigel3]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано08.02.10 18:47



Физиците и математиците го отчитат, дори съветват астролозите, че любопитството може да убие котката, някакъв си Шрьодингер ли беше там.

Математиката на квантовата физика дефинира материалния свят с изключителна прецизност, но в същото време се пораждат ексцентрични парадокси и противоречия, които принуждават физиците да мислят философски като теб.
Астролог ли си?



Тема Re: ни рак, ни рибанови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано08.02.10 19:00



ако виждаш някаква опасност за мен - ще съм ти благодарна много ако ме предупредиш





Тема Re: ни рак, ни рибанови [re: Lillie]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано08.02.10 19:04



питам конкретно, просто не исках да ставам досадна с личните и се опитвам да стигна до истината по малко по-далечния път



имам големи опасения и се надявам някой да ме предупреди ако вижда нещо, щото интуицията ми ме успокоява за едни неща, но и стряска за други

дори вчера ме попитаха от колко време познавам човека, за да ми спестят май някои неща...



Тема Re: ни рак, ни риба, ни нищонови [re: ПЪTниk]  
Автор rigel3 ()
Публикувано08.02.10 20:47



То приказката "любопитството може да убие котката" важи за всяка област от живота.

Не го знам Шрьодингер, дай повече инфо, ако можеш. Мисля от квантовата физика има някаква теория , според която ако знаеш движението на частиците за даден период може да определиш какво ще е бъдещото им местоположение (ама мога и да бъркам).

Математиката на квантовата физика дефинира...

Вероятно не всичко е открито. Философията обяснява заобикалящия ни свят с абстрактни понятия. Физиката прави същото, но с други величини. Така че е нормално да се появят допирни точки.

Астролог съм. Ти физик ли си? Или учиш физика сега?

Редактирано от rigel3 на 08.02.10 22:48.



Тема Re: ни рак, ни рибанови [re: Rose*]  
Автор Khosrow (Парвиз)
Публикувано08.02.10 22:11



Ма ти с мексикански сводници ли си се хванала? То и тука има такива, едва ли до испания трябваше да отидеш, за да се натъкнеш на похлупака си!?



Тема Re: ни рак, ни рибанови [re: Khosrow]  
Автор varadave ()
Публикувано08.02.10 22:31



Ма ти с мексикански сводници ли си се хванала? То и тука има такива

мексиканци суджук и раки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.