Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Изгорената Венера-Молещото за игнориране ЧУСТВО.нови  
Автор varadave ()
Публикувано07.01.10 16:05



Споделям наблюдения от хороскопи на нативни с Венера в (combustion)=
горене,изгаряне,запалване,че им липсва огромна порция здравословна гордост,която е предпоставка за развитието на дипломацията в ежеднвните
отношения.Дипломацията е инструмента на здравословната гордост, тоест
околните да се аспектират така както себе си респектираш.Една изгорена
Венера е показател на липсата и невъзможността да се развият тези качества.
Нативните ,които са носители на този аспект се чустват често пренебрегнати
и използвани,малтретирани и обидини.Те от своя страна отговарят на импулсите с агресия и фрустриране.Често са наранени от безразличеето на
околните.Изгорената Венера води винаги до гняв,ядове и конфликти.
Корените на тези прояви са дълбоки в миналото и по-точно в детството.
Несподелената топлина и любов от близки,приятели и любими ,всичко е в пепелта.

Редактирано от varadave на 07.01.10 17:42.



Тема Re: Изгорената Венеранови [re: varadave]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано07.01.10 17:41



Напоследък четох отново за изгорените планети и като че ли имаше доста позитивни тълкувания..... Но си зависи от конкретния случай все пак.



Аз за Венера нямам наблюдения, но за Меркурий например..... какво мислиш? Например Западен спрямо Слънцето, на 5 градуса, гони го, но понеже 1 градус на Изток от Слънцето е Сатурн най-вероятно първо ще се сблъска с него. Това вече си е бая негативничко.... всъщност в случая така и не разбрах Сатурн може ли да се води изгорен? Някои казват да, други не.... Или тук Сатурн "изстудява" Слънцето и Меркурий? Метафорично казано




ПП. Казвам най-вероятно, защото не съм го изчислявала, приех, че е логично Слънцето да задмине Сатурн преди Меркурий да го догони.


let it snow, let it snow, let it snow

Редактирано от snowflakes never cry на 07.01.10 17:43.



Тема Re: Изгорената Венеранови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано07.01.10 17:47



Ами явно съвпада със слънцето наистина не е много положително нещо.При всички мои познати с изгорена венера имат проблеми в любовта.Като,че ли вниманието им е все там насочено.А аз имам изгорен сатурн,уж екзалтирал във везни,но не е хубаво.Прекалено съм сериозна и се дразня от несериозно отношение,а човек може да контролира единствено себе си и собствените си постъпки........Не е хубаво изгарянето.....
Иначе имаше нещо за много точните съвпади,мисля,че се казваше "в сърцето на слънцето" такава планета,това би трябвало да е по-добрият вариант........

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Тема Re: Изгорената Венеранови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано07.01.10 17:51



Иначе за изгорен марс може би не е толкова зле,защото и марс и слънцето са огън.....Хората с такъв съвпад са много инициативни и борбени

Не си оставят магарето в калта........Нали Рокси?

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Изгорената Венеранови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано07.01.10 17:53



Казими. Да, води се по-добрият вариант според едни, и по-лошият според други. Май от целия хороскоп и човекът си зависи.


let it snow, let it snow, let it snow


Тема Re: Изгорената Венеранови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано07.01.10 17:56



Може би....Сега давам мнение на база личен опит.Може и да има изключения,с които не съм се сблъскала.....
П.П.Не знам дали не е възможно изгарянето да влияе по-силно на млади години,после да отшумява???.... Защото и баба ми, и дядо ми имаха изгорена венера в натала.В детството си баба ми е била кръгъл сирак,а дядо с баща инвалид,т.е. трудно детство.Не са се чувствали обичани може би,но като се ожениха имаха невероятно семейство.Дай Боже всеки такова да има.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Редактирано от kotence777 на 07.01.10 18:03.



Тема Re: Изгорената Венеранови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано07.01.10 17:59



Ами то за планетата май е по-комфортно да е в "сърцето" на Слънцето, вместо изгорена. Но за носителят на хороскопа не се знае. По-скоро това имах предвид, но мързелът е много лошо нещо




let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Изгорената Венеранови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано07.01.10 18:07



Абе той мързелът е и по венера,ама и по юпитер понякога

И не е задължително съвпад със слънцето.Една венера на асцендента,знаеш ли как действа хората с усмивка,че чак сами искат да й помагат
Много си я харесвам венерата на асцендента,ама понякога наистина ги домързява Въпроса е,че като се усмихнат и забравяш всичко

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Изгорената Венеранови [re: kotence777]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано07.01.10 18:15



Влюбих се




let it snow, let it snow, let it snow

Тема Re: Изгорената Венеранови [re: snowflakes never cry]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано07.01.10 18:26



Честито Толкова ли лесно се влюбваш? (то не,че знам за какво става дума,може и да не е "лесно",ама сподели,така и така си започнал/а)Да нямаш и ти изгорена венера

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.