Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: абе ...нови [re: fuck martinez]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано10.01.10 01:11



Точно, де, трябва ми нещо динамично. Иначе ще откача. Изкарах 2 години някъде без динамика, в някакво уж спокойно убиване на времето и като резултат просто не бях себе си, все едно бях в депресия, не знам как да го опиша просто. Т.е. аз действително не мога работа зад бюро да върша по няколко чаша всеки ден. Това съвсем буквално може да ме убие.




let it snow, let it snow, let it snow

Тема по принцип ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор fuck martinez (₪)
Публикувано10.01.10 01:14



... е ще си готова де ... въпрос на време е, а и още си малка





Тема ъми ...нови [re: varadave]  
Автор fuck martinez (₪)
Публикувано10.01.10 01:18



... у индийскатъ ли са вкарали Нибиру?



... щото Нибиру е планетата, която е спомената из Шумерската цивилизация ... и ся остава някой да тръгнат и с шумерска астрология да се занимават



Тема Re: по принцип ...нови [re: fuck martinez]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано10.01.10 01:20



Прекалено се замислям, забелязвам разни неща, съмнявам се, критично осмислям дори собствените си емоции.... Все едно съм в някакъв смисъл повредена в това отношение. Ама че дума написах




let it snow, let it snow, let it snow

Тема мии ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор fuck martinez (₪)
Публикувано10.01.10 01:22



... то от асцендентъ дева е бездействието

... и азъ съм тъй от доста време ... май от едно десетилетие
... при работата се задържах година и няколко месеца на еднообразие и накрая не издържах и станах много раздразнителен и изнервен и се разкарах



Тема не точно ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор fuck martinez (₪)
Публикувано10.01.10 01:26



... дразнителя отсреща не е достатъчно силен, че да провокира загуба на умисъл и дума


... просто покрай явно девата в тебе имаш голям самоконтрол над себе си и не допускаш да се отпуснеш ... и в един момент намирайки "подходящия" ще отпуснеш девишкиъ каиш и ще си изживееш нещо истинско



Тема Re: мии ...нови [re: fuck martinez]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано10.01.10 01:32



Тоя асцендент само да ми падне и ще изчезне от астрологията сякаш никога не го е имало




Хахаххахаха, отскоро си мисля, че не трябва да се занимавам с умствена работа, а по-скоро с физическа, т.е. свързана с движение, за да се чувствам окей, явно въпреки чу уж се справям, мисленето ми е неприятно, когато е като задача поставено. Но въпросът е, че едно е нещо да ти е хоби, а ако ти стане професия дали дори и то не би омръзнало..... Уфф, много са сложни тия работи


let it snow, let it snow, let it snow

Тема ъми ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор fuck martinez (₪)
Публикувано10.01.10 01:37



... миналата година пробвах да се раздвижа ... тоест от бездействие да го ударя на действие и по тоя начин да спра с т'ва вечно умуване и анализирване

... по принцип се получи ... работа, трениране и после умора, така че да не го мисля много ... обаче дойде тази глупава криза и айде тука из клубувете отново нъ всеумувание

... тоест ако го удариш нъ действие ще видиш животъ по друг начин.
... т'ва ми е и целтъ за тази година ... само действие, че иначе с тая дева у тикватъ ми се откача тотално



Тема Re: не точно ...нови [re: fuck martinez]  
Автор snowflakes never cry ()
Публикувано10.01.10 01:42



И покрай Девата, и покрай Венерата в Козирог, и покрай изгорения от Слънцето Сатурн и тн., тн.




Аз мога да играя уж че съм се отпуснала, но реално..... ако ми се случи да кажем до 30 години отсега, т.е. 2040-та живот и здраве ще е супер.


let it snow, let it snow, let it snow

Тема всъщност ...нови [re: snowflakes never cry]  
Автор fuck martinez (₪)
Публикувано10.01.10 01:46



... недей да свеждаш познаниятъ върху себе си само до астрологиятъ

... астрологията само казва, като какъв си се родил и евентуално какъв път трябва да вървиш, но и едва ли ти казва какъв ще станеш

... тоест какво ще става у животъ ти и в частност любофтъ си определяш ти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.