Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:12 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор Гaлин Гarapиeв (КосмонаФт)
Публикувано03.01.10 23:26



От къде да ви знам, виждам същите никове и все моми, та на въпроса, някой погледна ли поне данните ми, дали съм написал правилно тези планети по домовете им?

Все още кандидат


Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор Гaлин Гarapиeв (КосмонаФт)
Публикувано03.01.10 23:29



Ти богата ли си? Само питам, не че нещо де

Пък знае ли човек

Все още кандидат

Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: Гaлин Гarapиeв]  
Автор Are-you-talking-to-me (az)
Публикувано03.01.10 23:32



Не е егоизъм , а материализъм. Няма лошо. Покзвам какви биха били стимулите ти. Обаче егоизъм не може да липсва тука.. с този 1ви дом. Ами защо питаш за жененето, щом си във душевен мир със себе си?



Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: Гaлин Гarapиeв]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано03.01.10 23:32



Слънцето го пиши бЕгало във 2ри дом



Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано03.01.10 23:35



Ами защо питаш за жененето, щом си във душевен мир със себе си?
продължавай да четеш мислите ми

...така ми спестяваш усилието да пиша с едно пръстче,блажено легнала в леглото........

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: Гaлин Гarapиeв]  
Автор Are-you-talking-to-me (az)
Публикувано03.01.10 23:35



Видя моми и реши да не се набуташ нежду тях , заради асцендента, не заради жененето.



Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор Гaлин Гarapиeв (КосмонаФт)
Публикувано03.01.10 23:36



Ами това е странното, защо не ми се жени, мислиш ли че не съм срещнал още достатъчно богата? И не ми написа дали съм подредил правилно планетите, имам ли грешки?

Все още кандидат


Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: Are-you-talking-to-m]  
Автор varadave ()
Публикувано03.01.10 23:37



Че стелиум в 1 дом...не е признак или показател на егоизъм ,кой те слъга


то по сьЩата аналогия всинца планети в 5.дом любовЧия,в 8.трепаЧ и голям
капиталист...та какво остава и за другите домове.

Редактирано от varadave на 03.01.10 23:40.



Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор Гaлин Гarapиeв (КосмонаФт)
Публикувано03.01.10 23:41



Аха, само то ли? Предполагам с 5-6 градуса съм сбъркал, ами за сефте пробвам пък и понятие си нямам как става най точно.

Все още кандидат


Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: Гaлин Гarapиeв]  
Автор Are-you-talking-to-me (az)
Публикувано03.01.10 23:43



Луна, Меркурий, Марс, Нептун - 1ви в Стрелец; Слънце -2ри, но в Стрелец също. Нямаш видими /поне за мен/ пречки в хороскопа, за да не се ожениш. Като се накумиш, ще се получи. Ама ти сега хем хвърляш белтъци за заможни, хем искаш безплатни астро консултации. Като си сред моми единствен, да не мислиш, че някоя ще ти прости?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.