Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 22.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано07.01.10 00:51



Кот, като имаш време ще се радвам да ми обясниш какво си имала предвид в по-горния пост към мен, че не разбрах, а ми се струва важно...



Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: Гaлин Гarapиeв]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано07.01.10 00:56



Роуз в първите си постинги писа че сте специалисти, май скромничиш Скромността е за хора без други качества

Роуз понякога също като мен говори без много да мисли

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано07.01.10 00:59



аз пък си мисля, Коте, че има хора тук, които разбират повече от нас двете и са специалисти в областта си, не мислиш ли ?!



като изключим варадаве разбира се

Редактирано от Rose* на 07.01.10 01:01.



Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: Rose*]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано07.01.10 00:59



Роузи,не го мисли много.....в този късен час..... Имах предвид,че не си падам по хазарта.Толкова ли е от значение това? Не мисля.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано07.01.10 01:01



по-важно е каква е връзката на хазарта с мен

?



Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: Rose*]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано07.01.10 01:07



Ей,значи,не можа да не пуснеш лична нападка

Варадаве нищо не ти прави в момента.Не може ли просто да забравиш?Или поне да се престориш?

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!

Редактирано от kotence777 на 07.01.10 01:08.



Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор Гaлин Гarapиeв (КосмонаФт)
Публикувано07.01.10 01:08



Е сега след това ти мнение се връщам в начална позиция, пообърках се с това кой кога мисли или не мисли и не разбрах защо не ми се жени, освен факта че не ми върви да попадна на жена, ама и в това не съм сигурен понеже не мога да тълкувам нищо по тези хороскопи. Понятие си нямам и как може да се вижда точната жена която ще ме лиши от вечния ергенлък.



Все още кандидат

Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано07.01.10 01:11



имам да си връщам за тогава, когато аз не съм и правила нищо, а тя се е заяждала с мен



освен това имам правото да предупреждавам всеки новодошъл за нея



Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: Rose*]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано07.01.10 01:21



Всеки има правото да си изгради лично мнение за хората.Не лишавай хората от това! И Варадаве ти е направила услуга,това,че не си чула,което искаш е друг въпрос.Дали е "познала" още по-друг въпрос.Тази жена ти е отделила от времето си,което не е малък жест,а ти сега постъпваш по този начин.Грозно е.
П.п. Освен това при това държание,не вярвам някой да се навие да ти даде мнение за каквото и да било.Утре ще последва същата реакция от твоя страна.Помисли върху това.

Please God,if you can't make me thin,make my friends fat!


Тема Re: Кои зодии мъже са най склонни към късен бракнови [re: kotence777]  
Автор Rose* (доказан феникс)
Публикувано07.01.10 01:32



ОООООООООООООО!!!!

Много бъркаш !

Отделила е от времето си, за да ме зариби за клиент, позволи ми да познавам хората



освен това я е яд, че не й станах - за това ме обижда, нарича с гадни имена и т.нтова не е нейно право !!!

изнася личната ми информация - още по-непрофесионално !!!

явно само ти не си разбрала колко лъже и нищо не разбира

радвам се, че хората тук, които уважавам като специалисти в тази област споделят моето мнение за нея

не знам обаче защо ти се обиди, когато става дума за лошотията на друг човек

много други са давали груби мнения по мои въпроси - защо тях не нападам?! помисли ли ?! защо те продължават да дават сериозни мения в темите ми?!

позволи ми да мога да си създавам правилно мнение за хората и да пазя беззащитните от злото на шарлатани

/не искам да те обидя с нищо в този или горните постове/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.